Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 20.5.2023

5. 5. 2023

Už na sobotu 20. května jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. Přijměte naše pozvání tentokrát do Prahy-Křeslic. Těšit se můžete na bungalov postavený podle individuálního projektu.

Bungalov na klíč za 60 dnů

Menší bungalov s garáží jsme v Praze-Křeslicích začali stavět 20. února. Přijďte se podívat, jak dům vypadá přesně po třech měsících! Budete překvapeni, jak daleko jsme pokročili. Za pouhých 59 pracovních dnů je rodinný dům na klíč téměř dokončen. K úplnému dokončení už zbývají pouze finální podlahové krytiny a osazení dveří včetně zárubní, což doděláme během jednoho dne.

Bungalov v lepším standardu

Přestože se jedná o malý kompaktní bungalov s užitnou plochou necelých 90 m2 a dispozicí 3 + KK s garáží, splňuje veškeré požadavky Lepšího domova. Kromě zvýšených stropů, zvětšených dveří a oken s izolačním trojsklem, silných stěn, které zajistí perfektní tepelnou a akustickou izolaci, dvouplášťových příček či nejkvalitnější tepelné izolace v podlaze, ve stropě i ve střeše, je standardně vytápěn tepelným čerpadlem napojeným na podlahové teplovodní topení.

Jen u Haas: lepší standard, lepší služby, lepší financování

Kromě Lepšího standardu můžete od Haas Fertigbau očekávat i Lepší služby, které vám usnadní pořízení nového domu nebo transparentní financování, kdy vám díky úzké spolupráci s bankami pomůžeme zajistit ve zjednodušeném procesu velmi výhodný hypoteční úvěr s bezkonkurenčními podmínkami -  nyní navíc i se speciální akcí Nová dotovaná hypotéka 1,99 % p. a.

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Lepší domov postavíme i vám. Přijďte se za námi podívat, popovídat si s naším odborníkem o všem, co vás o domech Haas zajímá a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta.

V sobotu 20. května mezi 10. a 14. hodinou se na vás bude těšit náš obchodní zástupce. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce Jana Waloszka, telefonicky na čísle: +420 602 247 599 nebo e-mailem: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: K Čestlicům, Praha-Křeslice (zobrazit na mapě)
GPS: 50.0201747N, 14.5637686E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Máte také zájem o individuální dům?
Inspirujte se ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím