Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

6. 6. 2022

Všichni, kteří se chystáte stavět, POZOR! V neděli 19. června se přijeďte podívat do Klášterce nad Ohří, prohlédnout si můžete stavby hned dvou bungalovů! Návštěvu je tentokrát nutné rezervovat.

V Miřeticích u Klášterce n. O. právě stavíme dva bungalovy, jejich stavby jsme zahájili společně přesně před dvěma měsíci. Domy budou tedy v tuto chvíli zhruba ve stupni dokončení ECONOMY, což znamená „k dokončení“. I v tomto stupni stavby si můžete dodávku domu u nás pořídit. My ale přibližně za další měsíc oba domy dokončíme COMPLETE tedy „na klíč“.

Typový bungalov

Hlavním tahákem jistě bude velmi oblíbený bungalov Rio 3-112 s dispozicí 4 + KK. Klientům tentokrát plně vyhovovalo typové řešení domu, a tak bude k vidění v téměř nezměněné podobě. Pro vytápění majitelé zvolili radiátory s plynovým kotlem, pro který využili plynovou přípojku připravenou developmentem nového pozemku.

Dům podle vlastního návrhu

Budete-li se chtít inspirovat stavbou bungalovu naopak podle ryze individuálního projektu, bude možnost nahlédnout i do sousedního rodinného domu. V tomto případě si klienti dodali vlastní návrh prostorného bungalovu s garáží a celkovou užitnou plochou téměř 150 m2. I tentokrát je pro vytápění využíván plynový kotel, ale zde je napojen na podlahové teplovodní vytápění. Luxusně působící extra velký posuvný HS portál umožňuje nejen pohodlný vstup na terasu, ale celý obývací prostor nádherně prosvětluje. Všechna okna chrání elektricky ovládané předokenní rolety.

Domluvte si čas prohlídky!

Náš odborník a obchodní zástupce bude připraven provést vás domy mezi 10 a 14 hodinou. Vzhledem k tomu, že budeme zpřístupňovat dva domy najednou je tentokrát NUTNÉ DOMLUVIT SI ČAS NÁVŠTĚVY PŘEDEM. Bez předchozí rezervace není prohlídka bohužel možná. Kontaktujte prosto prosím přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu, telefonicky na čísle: +420 606 305 629 nebo e-mailem: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Ametystová, Miřetice u Klášterce n. Ohří (zobrazit na mapě)
GPS: 50.3938056N, 13.1952778E 

Kontaktujte obchodního zástupce:
Josef Rynda
tel.: +420 606 305 629
e-mail: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení bungalovu Rio 3-112 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím