
Děkujeme za návštěvu veletrhu Dřevostavby 2018
Děkujeme všem zájemcům, kteří se přišli podívat v průběhu veletrhu Dřevostavby 2018 na naši expozici v pravém křídle Veletržního paláce. Moc si vaší přízně vážíme.
Děkujeme všem zájemcům, kteří se přišli podívat v průběhu veletrhu Dřevostavby 2018 na naši expozici v pravém křídle Veletržního paláce. Moc si vaší přízně vážíme.
V průběhu čtvrtka až neděle (1.2. - 4.2.2018) jsme obsloužili přibližně 600 zájemců a kromě velkého zájmu nás těšila i pochvalná slova na nový katalog a nové webové stránky. Představili jsme také nový patrový dům Festivo, potěšili nás i aktuální statistiky ADMD, podle kterých pokračoval i loni (meziročně o 10%) růst počtu postavených dřevostaveb z posledních let. Věříme, že i díky naší aktuální nabídce bude jejich počet v roce 2018 ještě vyšší!
S těmi, kteří veletrh navštívit nestihli, se rádi setkáme například v našich vzorových domech!
Toužíte po vlastním bydlení a hledáte pozemek na prodej v Chomutově? Nabízíme stavební pozemek s projektem domu Haas a vyřízeným stavebním povolením!
Přestože ceny nemovitostí rostou, nemusí být vlastní bydlení jen snem. Díky efektivní technologii montovaných dřevostaveb můžete mít dům na klíč do 3 milionů, splňující požadavky na moderní, úsporné a pohodlné bydlení.
Stavba domu je jedním z největších rozhodnutí v životě – proto se vyplatí vsadit na jistotu. Ale jak se vyznat v nabídce a rozhodnout se pro správnou firmu?