Naši partneři

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE:

 
   Spolehlivý článek komplexního řešení kvalitního, úsporného a zároveň zdravého bydlení. Centrální vysavače společnosti BEAM Electrolux vám usnadní práci a zlepší čistotu vnitřního ovzduší. Šedesát let tradice a vývoje jsou garancí kvality. Oblibu si tyto vysavače získaly na všech kontinentech – na celosvětové produkci centrálních vysavačů se podílí 35 procenty.

DESKOVÉ MATERIÁLY:

 
   

Koncern Saint-Gobain, do kterého patří i deskové materiály Rigips, působí na světových trzích již od roku 1665 a je jednou z nejstarších firem na světě. Patří k top 100 průmyslových podniků světa a je světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a v oblasti stavebnictví. Současně je největším evropským prodejcem stavebních materiálů. Další z důkazů, že Haas Fertigbau staví své montované domy s těmi nejlepšími.

 

Světová jednička ve výrobě povrchových materiálů a deskových výrobků. OSB desky Kronospan charakterizuje vysoká tvarová stálost, stejnorodost a minimální objemové změny. Desky vynikají svými hodnotami pevnosti v tlaku a tahu a ohleduplností k životnímu prostředí. Opět jistota kvality a spolehlivosti.

DŘEVĚNÉ LEPENÉ KONSTRUKCE:

   Dřevu a stavbám z tohoto skvělého materiálu v rodinné firmě Haas rozumějí – vedle rodinných domů realizují i mateřské školky, sportovní a volnočasové areály či budovy pro podnikatelskou činnost. Díky modernímu technologickému zařízení a tradiční řemeslné zručnosti vyrábí pestrou škálu vysoce kvalitních střešních konstrukcí.

 

ELEKTRICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY:

   

Česká a současně světová technologická firma s vlastním vývojem i výrobou a tradicí od roku 1990. Nové nápady rychle mění na fungující produkty. I proto tyto systémy pro zabezpečení a ovládání domácností usnadňují život milionům lidí po celém světě. A usnadnit mohou i vaše bydlení v domě od Haas Fertigbau.

ELEKTROVYBAVENÍ:

 
   

Další z gigantů, jehož výrobky pomáhají spoluvytvářet kvalitu dřevostaveb Haas Fertigbau. Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, umožňují technologie ABB. Na nich pracuje kolem 135 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3 400 v České republice.

   

Vlajkovou lodí značky Hager se staly především domovní rozvaděče a modulové přístroje, tzn. především komponenty pro bezpečné nakládání s energií. Hager je více než 60 let průkopníkem na poli elektrických instalací a lídrem v oblasti moderní elektroinstalace. Pochlubit se může více než 1 600 patenty a celou řadou inovací a světových premiér.

FASÁDNÍ SYSTÉMY:

 

Motto „Stavět zodpovědně“ a nezaměnitelný žlutý kyblík jsou typickým poznávacím znamením pro německý rodinný koncern Sto. Česká dceřiná společnost koncernu Sto SE & Co. KGaA, který patří mezi přední celosvětové specialisty a dodavatele fasádních zateplovacích systémů, působí na našem trhu již 15 let a za tu dobu si díky svým produktům a službám udělala výborné jméno.

FOTOVOLTAIKA:

 

ČEZ Solární je součástí skupiny ČEZ a zabývá se především návrhy a instalací střešních fotovoltaických elektráren. V oblasti střešních FVE je na domácím trhu lídrem a v rámci svých služeb nabízí návrh optimální velikosti FVE, kompletní vyřízení potřebné administrativy, montáž a poradenství.

GARÁŽOVÁ VRATA:

 
  

Na trhu stavebních prvků patří dnes vrata, dveře, zárubně a pohony ke jménu Hörmann, neboť v tomto oboru je skupina Hörmann vedoucím výrobcem v Evropě. Tento německý rodinný podnik roste už několik desetiletí, zejména díky inovacím a zárukám kvality. Skupina Hörmann je dnes vedena ve třetí a čtvrté generaci vnukem a pravnuky zakladatele firmy Augusta Hörmanna.

INTERIÉROVÉ NÁTĚRY A TAPETY:

Barvy jsou otázkou vkusu – kvalita nikoliv. I v oblasti interiérových nátěrů nabízí Haas Fertigbau svým zákazníkům vysoký komfort bydlení a zdravé mikroklima bez škodlivých látek v interiéru. Sortiment interiérových barev Sto totiž nabízí široký výběr inovativních a ekologických výrobků, takřka všechny vnitřní barvy Sto mají osvědčení TÜV, které garantuje složení bez ředidel a změkčovadel.
   Skupina JUB je předním dodavatelem nátěrových hmot a fasádních systémů v regionu střední a jihovýchodní Evropy. I zákazníci Haas Fertigbau oceňuji u této slovinské firmy jedinečná komplexní řešení, zaměřená na trvale udržitelnou výstavbu, energetickou účinnost a odpovědnost k životnímu prostředí. Malířské barvy a nátěry JUPOL jsou velmi dobře známé i na českém trhu.

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY:

 
  Značka Plewa se může pochlubit více než 130letou tradicí a její výrobky jsou distribuovány v celé Evropské unii. Komíny Plewa nabízí ucelená keramická komínová řešení, využitelná na odvod zplodin z jakékoliv typu paliva přirozeným tahem. V nabídce komínů Plewa najdete neizolované či izolované glazurované keramické komínové vložky společně s kompletním příslušenstvím potřebným pro výstavbu a zajištění funkčnosti komínů.

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK:

 
  Moderní, technologicky vyspělá česká rodinná firma se již téměř 20 let specializuje na výrobu koupelnového nábytku. Kvalitou, spolehlivostí a designem se INTEDOOR řadí k evropské špičce v této oblasti.

KOVÁNÍ:

 
  Již 25 let ve spolupráci s předními evropskými výrobci vyvíjí a nabízí kování a doplňkový sortiment. I pro Haas Fertigbau představuje Twin spolehlivého partnera pro výběr dveřního i okenního kování v různých povrchových úpravách.

KUCHYNĚ:

 

Kuchyně Infini jsou určeny všem těm, kdo se nechtějí obklopit všedními věcmi denní potřeby a vyznávají jejich vysokou užitnou hodnotu s dlouhou dobou užití. Největším bohatstvím této české firmy jsou její lidé, ostatně zkuste a uvidíte, jak dokonalá může být nejen hotová kuchyně, ale i cesta k ní.

OBKLADY A DLAŽBY:

 
Značku Rako u nás není potřeba představovat. Dlouholetá tradice, široký sortiment, vysoká kvalita a design inspirovaný světovými designéry jsou tady samozřejmostí. Z ucelených setů obkladů a dlažeb včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů si určitě vyberete.

OKNA, VSTUPNÍ DVEŘE:

 

Ověřená kvalita oken a vchodových dveří ze dřeva, plastu, dřeva/hliníku a plastu/hliníku je dostupná i zájemcům o dřevostavbu Haas Fertigbau. Díky více než 25leté tradici výroby mají již tisíce českých zákazníků ve svých rodinných domech, bytových domech a kancelářích okna z produkce této české výrobní firmy, která je součástí rakouského koncernu.

PODLAHOVÉ KRYTINY:

 

Důsledné zaměření na kvalitu a neutuchající nadšení pro inovaci: díky těmto vlastnostem je společnost Quick-Step jedním z předních světových hráčů v odvětví podlahových krytin. Bohatý sortiment designových vinylových, laminátových a dřevěných podlah Quick-Step dokazuje lásku ke krásným věcem a nadšení pro neustálou inovaci výrobků a realizačních postupů.

SOLÁRNÍ KOLEKTORY:

 
S produkty a systémy Vaillant přejdete na sluneční energii lehce a bez starostí. Například efektivní plynový kondenzační systém auroCOMPACT a solární kolektor auroTHERM nabízí jednu z nejkompaktnějších a nejúčinnějších kombinací solárního beztlakového systému a kondenzačního stacionárního kotle. Ať už zvolíte jakýkoliv solární systém Vaillant, vždy dostanete kvalitu, vysokou účinnost, jednoduchou obsluhu a dlouhou životnost

Lákavá nabídka pro všechny příznivce ekologických zdrojů energie: technicky dokonalé řešení potvrzené 15letou zárukou, navíc nezávislé na stáří střechy a typu krytiny. Sluneční kolektory Bramac Solar lze nainstalovat jednoduše a rychle, dokonce bez řezání tašek a dodatečného plechování. Už při velikosti 1,5 m2 na osobu vám dokážou ušetřit až 70 % roční potřeby teplé vody. Při vývoji byl kladen důraz i na perfektní vzhled, takže kolektor působí ve střeše zcela přirozeně.

STÍNÍCÍ TECHNIKA:

 
I díky 60leté tradici je v současnosti WOUNDWO jednou z hnacích sil v oblasti stínicí techniky v Rakousku a na celém světě. Pro tuto značku je ochrana proti slunci spojením dokonalé funkčnosti s nejvyšší možnou bezpečností, designovou individualitou a energetickou účinností. Se stínicí technikou WOUNDWO dostávají zákazníci Haas Fertigbau to nejlepší, co současný světový trh nabízí.
Největší výrobce stínicí techniky v České republice, společnost Climax, buduje svou pozici na trhu už přes 20 let. Inovují a vyrábí nové systémy pro venkovní i vnitřní stínění. Přinášejí široký sortiment výrobků, které umožní dostat pod kontrolu nejenom sluneční paprsky, ale i pouliční osvětlení či zvědavé sousedy.

STROPNÍ SCHŮDKY:

 
  Pro výrobky společnosti Wippro je typická mimořádně vysoká životnost, krása dokonalých tvarů a promyšlená funkčnost. Řemeslná praxe je výsledkem dlouholetých zkušeností a v kombinaci s inovativními technikami přináší na trh jen ty nejlepší produkty.

STŘECHA NA CELÝ DŮM:

 

BRAMAC je předním českým výrobcem a dodavatelem střešních krytin a doplňků. Od roku 2017 je součástí silné nadnárodní společnosti BMI Group, která je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací.    

Plechové střechy Ruukki jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli a charakterizuje je plně certifikovaný systém výroby, výjimečná kvalita a design střešních krytin a bezkonkurenční služby pro zákazníky. Společnost je divizí ocelářské společnosti SSAB, která má kořeny v severských zemích a Spojených státech a působí ve více než 50 zemích.
Pokud na svém novém domě od Haas Fertigbau preferujete pálené střešní tašky, určitě sáhnete po značce Tondach. Tondach Česká republika s.r.o. je součástí skupiny Wienerberger AG a nabízí jak keramické střešní tašky a doplňky v mnoha modelech, barvách a povrchových úpravách, tak i ucelený systém nekeramického příslušenství Tondach Tuning. Tondach tak beze zbytku uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky.
              Sika, založená před více jak 100 lety ve Švýcarsku, je společnost působící celosvětově v oboru speciálních chemikálií s vedoucím postavením ve vývoji a výrobě systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a automobilovém průmyslu. Hydroizolace střech od firmy Sika vynikají vysokou pevností a tažností, rozměrovou stálostí, vysokou UV stabilitou a požární odolností. Z těchto důvodů je najdete i na montovaných domech Haas Fertigbau.

STŘEŠNÍ OKNA:

 
  

Už od založení firmy před více jak 75 lety je název Roto synonymem pro špičková střešní okna, která předurčila další vývoj. Všechny produkty této věhlasné značky jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků se zřetelemvysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem. I tady sází Haas Fertigbau na excelentní výrobek bez kompromisů.

  

VELUX je celosvětovou jedničkou na trhu se střešními okny. Špičkovou kvalitu materiálů a provedení nabízí ve všech třech řadách střešních oken (Standard, Standard Plus a Premium). Navíc přináší ekonomické řešení elektrifikace vašich oken.

SVĚTLOVODY:

 
  

Na všech světových trzích, kde najdete domy se šikmou střechou a podkrovím, je symbolem světla a čerstvého vzduchu značka VELUX. Ideálním řešením pro přivedení denního světla do místností, které jsou uprostřed dispozice domu či bytu, jsou světlovody VELUX. Odrazivost tubusu až 98 % umožňuje vynikající prostup slunečního světla, inovovaný stropní difuzér poskytuje ještě lepší rozptýlení světla. 

TEPELNÁ IZOLACE:

 
  

Mezinárodní koncern BACHL, s výrobními závody v Německu, Česku a Maďarsku, je

v České republice vnímán především jako významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů a polyetylenových fólií. BACHL je zakládajícím a aktivním členem Sdružení EPS ČR a podílí se také na zavádění soudobých požadavků na technické parametry pěnového polystyrenu. Jejich fasádní desky z pěnového polystyrenu splňují přísná kritéria kvalitativní třídy A pro vnější kontaktní zateplovací systémy.

Sto nabízí v oblasti zateplení fasády sortiment, který přesvědčí jak z estetického, tak stavebně-fyzikálního hlediska. Vysoká odolnost proti mechanickému zatížení, povětrnostním vlivům, řasám a plísním dává našim zákazníkům jistotu, že jejich fasáda bude dlouho krásná a funkční.

Foukaná izolace KNAUF SUPAFIL z čístého přírodního vlákna, která je vyrobena z recyklovaného skla bez pojiva a příměsí. Nespadá, nehoří a je nenasákavá. Pro rodinné domy Haas Fertigbau jsme ji vybrali pro její vynikající protipožární a akustické parametry.

Společnost Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály z minerálních vláken, čedičových i skleněných, již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály Isover.

Společnost Rockwool je předním světovým výrobcem minerální vlny – materiálu, který chrání budovu před prochladnutím a vytváří tak příjemné vnitřní prostředí. Při vysokých venkovních teplotách minerální vlna naopak pomáhá udržovat příjemně chladnou vnitřní teplotu.

 

Firma STEICO vyrábí dřevovláknité izolační materiály šetrné k životnímu prostředí. Kromě toho vyrábí také izolační materiály z konopí, stojiny nosníků (konstrukční stavební výrobky) a desky z tvrdých vláken.

TOPENÁŘSKÁ A ZDRAVOTNÍ TECHNIKA:

Společnost REHAU, která vznikla před 70 lety ve Švýcarsku, získává dlouhodobou konkurenční výhodu díky skvělým inovacím a vysoké spolehlivosti. Vysoká profesionalita při vývoji materiálů, při provedení a také neomezené možnosti řešení na bázi polymerů se tak dostávají i k našim zákazníkům. REHAU je další z mnoha celosvětově úspěšných prémiových značek, jejichž výrobky najdete v rodinných domech Haas Fertigbau.

TOPENÁŘSKÁ TECHNIKA A TEPELNÁ ČERPADLA:

   

Skupina Vaillant je globálním lídrem na trhu a technologií v oblasti topení, větrání a klimatizace. Již 140 let prosazuje strategii zaměřenou na dosažení udržitelného a ziskového růstu. Německá rodinná firma má své výrobní a obchodní zázemí v jedenácti pobočkách v šesti evropských zemích a v Číně. Německá kvalita, úsporný provoz a nejmodernější topné systémy – to je pro Vaillant.

   

Společnost Protherm, která dnes patří do skupiny Vaillant, je jednou z předních a velmi oblíbených značek v tepelné technice v České republice. V nabídce Protherm najdete plynové i kondenzační kotle, elektrokotle, solární systémy, zásobníky vody a regulační techniku.

   

DZ Dražice, člen mezinárodní skupiny NIBE, sleduje jednoduchý cíl: vyrobit ten nejúspornější a nejméně poruchový ohřívač vody, nejlepší bojler. A i proto vyrábí rok od roku dokonalejší ohřívače vody (bojlery), akumulační nádrže a topná tělesa. Předností je bohatý sortiment ohřívačů vody, jedinečný systém topných keramických těles, vynikající kvalita a perfektní servis.

   

Česká společnost FENIX Group je největším evropským výrobcem elektrických sálavých topných systémů. Páteř výrobního programu skupiny tvoří podlahové a stropní topné fólie, topné kabely, rohože a systémy protiúrazové ochrany, sálavé topné panely a přímotopné elektrické konvektory. V energeticky úsporných dřevostavbách Haas Fertigbau přinášejí elektrické topné systémy vysoký tepelný komfort a nízké provozní náklady.

TOPNÁ TĚLESA:

 
  

Dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí patří mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. O kvalitě výrobků KORADO se v průběhu padesátileté historie firmy přesvědčilo více než 30 milionů zákazníků po celém světě. Hlavním výrobním programem jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM a kompletní sortiment konvektorů.

    

Značka ISAN reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největším výrobcem koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní myšlení projektantů a designérů jsou zárukou vysokých technických i estetických parametrů produktů. I díky tomu si produkty ISAN našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu: 90 % produkce exportuje firma zejména do zemí Evropské unie.

VNĚJŠÍ NÁTĚRY:

 

Švýcarský výrobce nátěrových hmot J. W. OSTENDORF patří mezi top 10 světových výrobců nátěrových hmot. S kapacitou více jak 500 milionů litrů barev a nátěrů ročně a s více jak 750 pracovníky ve Švýcarsku a v zahraničí si může dovolit vyrábět podle nejmodernějších výrobních technologií a v nejvyšší kvalitě. Firma vlastní řadu patentů a kromě kvality boduje i bezemisními produkty, certifikovanými podle nejvyšších požadavků evropských a světových norem.

 

Společnost ADLER, mezinárodně uznávaná prémiová značka, je tyrolský rodinný podnik s dlouholetou tradicí. Barvu máme v krvi – s tímto sloganem se společnost ADLER stala předním odborníkem v oboru ochrany dřeva a laků na dřevo. Žádný podnik není dodavateli, partnery nebo zákazníky dále doporučován častěji než společnost ADLER! Kvalita a trvalá udržitelnost jsou pro tuto značku nejvyšší prioritou.

VNĚJŠÍ OBKLADY, FASÁDY:

Kompaktní desky HPL jsou kvalitní velkoformátové desky. Pro jejich výrobu se používá vrstvený papír impregnovaný pryskyřicemi, který je za vysokého tlaku a teploty slisován v homogenní pevnou desku. Díky tomuto zpracování jsou kompaktní desky KRONOSPAN vysoce odolné a vyznačují se vysokou životností s minimálními náklady na údržbu. 

         

Česká společnost Brickland patří v současnosti mezi špičkové evropské dodavatele lícových cihel a obkladových pásků. WILD STONE působí na trhu lehčených kamenných obkladů a portlandských dlažeb a vyrábí spárované rustikální typy obkladů, kde kámen a malta vytváří dokonalou harmonii, i pravidelnější typy kamenných obkladů, které vyjadřují realitu a hluboký smysl pro krajinu.

  

Výrobce kvalitních značkových palubek, obkladových i podlahových. Firma Serafin Campestrini byla založena v roce 1915 jako rodinný podnik ve městě Ottensheim v Rakousku. Dnes je společnost vedena již čtvrtou generací a patří k moderním dřevařským firmám. V České republice působí v Borohrádku téměř 25 let její dceřiná společnost Serafin Campestrini s.r.o.

VNITŘNÍ DVEŘE:

 
Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývajících se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Německá kvalita, elegantní design a dlouhá životnost, to jsou dveře PRÜM, které vytvářejí domov. Již 25 let se specializují na prodej a montáž interiérových dveří.

VNITŘNÍ SCHODIŠTĚ:

 

Tradicí prověřená společnost se svými tisíci realizovanými rodinnými domy dovede ke spokojenosti každého klienta, který se rozhodne pro dřevostavbu či jakékoliv dřevěné prvky ve svém domě.

Od jednoduchých, ale vždy precizně provedených schodů ze dřeva, po náročné realizace a kombinace materiálů – SWN může splnit každé přání zákazníka a vždy najde, díky velkým zkušenostem a mnohostrannosti, správné řešení. Schody z masivu, skla, oceli i nerezu, kombinované či točité schodiště – kvalitní české schody, kterým můžete věřit.
Firma JAN PREXL – Truhlářství se zabývá výrobou, dodávkou a montáží stavebně truhlářských výrobků. Hlavní produkce se skládá z výroby schodišť různého provedení, vchodových a interiérových dveří a oken. Řemeslná zručnost a prvotřídní servis je u tohoto truhlářství alfou a omegou. Další důkaz, že v domech Haas Fertigbau najdete výrobky tuzemské i zahraniční, od malých rodinných firem až po velké mezinárodní koncerny. Pro všechny je však charakteristická mimořádně vysoká kvalita.

 

VODOVODNÍ BATERIE:

 
 

Firma Hansgrohe nese jméno svého zakladatele a od roku 1901 se stala symbolem inovativních kvalitních výrobků z Černého lesa, symbolem trvanlivosti, ekologicky šetrných výrobků a nejvyšší úrovně. Hledáte do svého domu Haas Fertigbau multifunkční sprchu či baterii? Chcete dodat vaší sprše nový rozměr zábavy? Hansgrohe splní veškeré požadavky díky široké škále kvalitních produktů. Vybere si každá věková skupina s různým finančním rozpočtem.

  

KLUDI je specialistou v oblasti koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, sprch, koupelnového příslušenství a kompletních řešení koupelen. Firma se zrodila v německém městě Menden a v současnosti se přes 1 000 jejích zaměstnanců stará o to, aby produkty této značky splňovaly nejvyšší normy pro kvalitu, bezpečnost a životní prostředí. Společně s vynikajícím designem a německou technikou zaručují „německou kvalitu“.

VZDUCHOTECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ:

  

Zehnder vyvíjí, vyrábí a dodává nejen větrací jednotky se zpětným získáváním tepla a vlhkosti, ale rovněž ucelený systém vysoce hygienických rozvodů vzduchu a designově dokonalých mřížek a ventilů. Sladěné a snadno kombinovatelné součásti systému tak umožňují jednoduchou, rychlou a kvalitní instalaci a zaručují zdravé, energeticky účinné a komfortní větrání.

ZDRAVOTECHNIKA:

 
   Ideal Standard je věhlasná evropská společnost vycházející nejen z více než staleté tradice výroby sanitární techniky vysoké kvality a dokonalého designu, ale především z praxe častých výrobních, technologických a produktových inovací. Ty staví Ideal Standard do role oborového lídra, který udává obecné trendy a přináší nová řešení.
   

Společnost JIKA je specialista na realizaci koupelen. Tradice a kvalita se v těchto koupelnách setkávají s tím nejmodernějším ze světových trendů. Síla značky a desítky let zkušeností se přirozeně promítají do těch nejnepatrnějších detailů.

   

Celosvětový partner pro realizaci vysoce kvalitních řešení koupelen ze smaltované oceli, to je KALDEWEI. Ať již extra ploché sprchové vaničky, koupací vany, nebo umyvadla – u KALDEWEI se koupelny vyrábějí z jednotného materiálu se stejně vysokými nároky na kvalitu. Podnik při tom sází výhradně na výrobu ve svém sídle v německém Ahlenu. Odsud také exportuje svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „made in Germany“ do celého světa.

  

Česká firma je dceřinou společností holandské firmy RIHO INTERNATIONAL – dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků stála za rozhodnutím vybudovat v České republice podnik výjimečných kvalit. Společnost RIHO je výrobcem a prodejcem akrylátových van a masážních systémů, v nabídce najdete hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové i vanové zástěny, parní kabiny nebo koupelnový nábytek.

  

Výběr sprchového koutu firmy SanSwiss, člena skupiny RONAL, bude vždy dobrou volbou. Za více než 35 let výroby sprchových koutů se plně osvědčila jejich kvalita. Díky svému rozsáhlému know-how a stálému vývoji a inovacím se stal SanSwiss jedním z úspěšných evropských výrobců, pro které je typická špičková technologie, kreativní design a nekompromisní kvalita.

   TEIKO patří mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Kvalita výrobků je dána jednak moderní výrobní technologií a kvalitním vybavením, ale také používáním špičkových materiálů (akrylátových desek) renomované značky Lucite.

 

VŠE O DŘEVOSTAVBÁCH

Energeticky nenáročný bungalov

Energeticky nenáročný bungalov

V bungalovu, který právě vyrůstá u Hradce Králové, jsme na důkaz nízké energetické náročnosti rodinného domu provedli blower-door test.

Den otevřených dveří 29.1.2023

Den otevřených dveří 29.1.2023

V Praze Malešicích stojí už 25 let náš vzorový dům a obchodní centrum. Přijďte se v neděli 29. ledna podívat, jak vypadá dřevostavba po čtvrt století užívání. Prozradíme vám také více o speciální slevě až 1 656 000 Kč.

Den otevřených dveří 28.1.2023

Den otevřených dveří 28.1.2023

Srdečně Vás zveme na první letošní den otevřených dveří. Prohlédnout si můžete bungalov Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi. V sobotu 28. ledna bude téměř připraven k předání majitelům.

FOR WOOD 2023

FOR WOOD 2023

Letos v tradičním termínu na začátku února (od 9. do 11. 2. 2023) se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech koná veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD. Budeme se na vás těšit v hale 5 u stánku 5A07 naší společnosti Haas Fertigbau.

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Souhlasím