Dělník v dřevovýrobě v Německu

Falkenberg, Německo

Hledáme spolupracovníky do Německa! Pracujete rádi se dřevem? Těší Vás dobře odvedená práce? Domluvíte se Německy?

Co budete dělat:

  • Výroba a konstrukce stěnových, stropních a střešních prvků v dřevěných konstrukcích
  • Výroba prvků a dřevěných konstrukcí
  • Měření, rýsování a příprava nosníků, desek a panelů
  • Výroba a montáž dřevěných obkladů, latí a obkladů
  • Instalace oken a dveří domu do prefabrikovaných stěn
  • Omítky stěn
  • Obsluha výrobních strojů a systémů
  • Výroba komponentů podle objednávky a závěrečná kontrola rozměrů
  • Kontrola a dodržování požadavků na kvalitu v souladu se specifikací a výrobní zakázkou

Požadovaná kvalifikace a dovednosti:

  • Dokončené vzdělání v oboru stavebnictví, jako je tesař nebo zedník, případně člověk s dostatečnou praxí na obdobné pozici
  • Nezávislá a pečlivá práce
  • Schopnost komunikovat a pracovat v týmu na pracovišti
  • Dobrá znalost němčiny

Pracovní podmínky:

  • Německá pracovní smlouva
  • Pracovní doba 40 hodin / týden bez přestávek, většinou ve 2 směnách (časná a pozdní)
  • Mzda v závislosti na kvalifikaci, nasazení a profesionálních zkušenostech (mezi 12 € a 15 € - hrubá mzda)
  • Konto pracovní doby
  • Jídelna na místě
  • Pracovní oděvy
  • 30 dnů dovolené za kalendářní rok
  • Pomoc při hledání ubytování. Jsme ve spojení s pronajímateli, kteří poskytují dočasné ubytování na prvních pár měsíců

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu:
Haas Fertigbau s.r.o., Klostermannova 629, 342 01 Sušice
e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz , tel. + 420 731 542 269

VŠE O DŘEVOSTAVBÁCH

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Další prestižní certifikát pro Haas

Německo je evropským lídrem v ochraně životního prostředí a klíčovým aktérem na cestě k udržitelné budoucnosti. Haas Fertigbau je zde držitelem dalšího prestižního certifikátu.

Povolit vše