Dělník v dřevovýrobě v Německu

Falkenberg, Německo

Hledáme spolupracovníky do Německa! Pracujete rádi se dřevem? Těší Vás dobře odvedená práce? Domluvíte se Německy?

Co budete dělat:

  • Výroba a konstrukce stěnových, stropních a střešních prvků v dřevěných konstrukcích
  • Výroba prvků a dřevěných konstrukcí
  • Měření, rýsování a příprava nosníků, desek a panelů
  • Výroba a montáž dřevěných obkladů, latí a obkladů
  • Instalace oken a dveří domu do prefabrikovaných stěn
  • Omítky stěn
  • Obsluha výrobních strojů a systémů
  • Výroba komponentů podle objednávky a závěrečná kontrola rozměrů
  • Kontrola a dodržování požadavků na kvalitu v souladu se specifikací a výrobní zakázkou

Požadovaná kvalifikace a dovednosti:

  • Dokončené vzdělání v oboru stavebnictví, jako je tesař nebo zedník, případně člověk s dostatečnou praxí na obdobné pozici
  • Nezávislá a pečlivá práce
  • Schopnost komunikovat a pracovat v týmu na pracovišti
  • Dobrá znalost němčiny

Pracovní podmínky:

  • Německá pracovní smlouva
  • Pracovní doba 40 hodin / týden bez přestávek, většinou ve 2 směnách (časná a pozdní)
  • Mzda v závislosti na kvalifikaci, nasazení a profesionálních zkušenostech (mezi 12 € a 15 € - hrubá mzda)
  • Konto pracovní doby
  • Jídelna na místě
  • Pracovní oděvy
  • 30 dnů dovolené za kalendářní rok
  • Pomoc při hledání ubytování. Jsme ve spojení s pronajímateli, kteří poskytují dočasné ubytování na prvních pár měsíců

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu:
Haas Fertigbau s.r.o., Klostermannova 629, 342 01 Sušice
e-mail: personalni@Haas-Fertigbau.cz , tel. + 420 731 542 269

VŠE O DŘEVOSTAVBÁCH

Energeticky nenáročný bungalov

V bungalovu, který právě vyrůstá u Hradce Králové, jsme na důkaz nízké energetické náročnosti rodinného domu provedli blower-door test.

Den otevřených dveří 29.1.2023

V Praze Malešicích stojí už 25 let náš vzorový dům a obchodní centrum. Přijďte se v neděli 29. ledna podívat, jak vypadá dřevostavba po čtvrt století užívání. Prozradíme vám také více o speciální slevě až 1 656 000 Kč.

Den otevřených dveří 28.1.2023

Srdečně Vás zveme na první letošní den otevřených dveří. Prohlédnout si můžete bungalov Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi. V sobotu 28. ledna bude téměř připraven k předání majitelům.

FOR WOOD 2023

Letos v tradičním termínu na začátku února (od 9. do 11. 2. 2023) se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech koná veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD. Budeme se na vás těšit v hale 5 u stánku 5A07 naší společnosti Haas Fertigbau.

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí.

Souhlasím