Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 29.6.2024 - Soběkury

12. 6. 2024

Zveme vás na prohlídku rodinného domu, který právě dokončujeme v Soběkurech u Merklína. Přijeďte se v sobotu 29. 6. podívat na bungalov Madera 2-97. 

Zveme vás na prohlídku bungalovu Madera 2-97, který právě dokončujeme v provedení OPTIMO COMPLETE, tedy hned k nastěhování.

Madera 2-97 patří mezi oblíbené domy v naší nabídce. Svým majitelům nabízí užitnou plochu 97 m2 a praktický půdorys do L, díky kterému je zajištěno maximální oddělení intimní a společenské zóny a obyvatelé tak mají naprosté soukromí. Další velkou výhodou je částečně zastřešená terasa, takže i horké letní dny si můžete užít venku v příjemném stínu. Zvenku je dům částečně obložený dřevem.

Dispozice 4+kk poskytne dostatek prostoru i pro větší rodinu. 

Jak na prohlídku?

Na všechny zájemce o rodinné domy Haas se v sobotu 29. 6. mezi 10. a 14. hodinou bude těšit náš obchodní zástupce Petr Malec, který vás domem provede, seznámí s možnostmi stavby a všemi službami a novinkami, které jsme pro vás připravili.
Abyste měli jistotu, že se bude moci věnovat jen vám, zarezervujte si prosím čas prohlídky na telefonu +420 603 261 340 nebo e-mailu Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
 

Těšíme se na vás!

Adresa: Soběkury (zobrazit na mapě)
GPS: 49.5732572N, 13.2373383E

Naše rodinné domy si můžete prohlédnout zde 

Kontaktujte obchodního zástupce:
Petr Malec
tel.: +420 603 261 340
e-mail: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení rodinného domu Madera 2-97 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Další prestižní certifikát pro Haas

Další prestižní certifikát pro Haas

Německo je evropským lídrem v ochraně životního prostředí a klíčovým aktérem na cestě k udržitelné budoucnosti. Haas Fertigbau je zde držitelem dalšího prestižního certifikátu.

Povolit vše