Zimní akční nabídka

Vyberte si dům z naší akční zimní nabídky, uzavřete s námi smlouvu na stavbu domu ve stupni dokončení COMPLETE (tedy na klíč) do konce ledna 2023 a můžete začít přemýšlet, na co využijete ušetřených až 1 656 000 Kč.

Konstrukce a komponenty našich domů splňují parametry požadované pro pasivní domy. Abychom vám pomohli šetřit budoucí výdaje za energie, jsou všechny rodinné domy už ve standardu vybaveny tepelným čerpadlem napojeným na podlahové teplovodní vytápění. A nejenže rodinné domy Haas skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Načíst další
Načítať ďalšie

Dřevostavby

Rodinné domy

Patrové rodinné domy i bungalovy může společnost Haas Fertigbau realizovat v různém rozsahu od dodávky hrubé stavby až po výstavbu kompletně na klíč. Konečný rozsah dodávky záleží na vašem rozhodnutí. Můžete například kombinovat varianty dokončení, kde je přízemí dokončeno na klíč (a tudíž je možno jej ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě.

Pokud si přesto z nabídky několika desítek tradičních i moderních domů nevyberete, postavíme dům podle vašeho individuálního návrhu.

Jestliže se rozhodnete postavit jakýkoliv dům se společností Haas Fertigbau, můžete se vždy spolehnout na vysokou kvalitu provedení, prvotřídní materiály i špičkové služby.

Souhlasím