Nově zahájené stavby vybraných zajímavých rodinných domů

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o výstavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.
 
Bližší informace o právě probíhající výstavbě vybraných zajímavých rodinných domů Haas Fertigbau získáte u našich regionálních obchodních zástupců.
 

Zahájení
stavby
Lokalita Typ domu Regionální obchodní zástupci
18.9.

Letkov

Plzeň

SKYWOOD 2 Malec Petr
+420603261340
Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.9.Úhonice
Praha západ
INSTINKT Pangrác Tomáš
+420777164861
Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
25.9.Batňovice
Trutnov
IP vč. zastřešení teras Dattel Ctibor 
+420777153746 
Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
3.10. Mikovice
Kralupy n.V.
SKYWOOD + samost.garáž Kazík Radek
+420736488000
Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
9.10. Pokratice
Litoměřice
BL OPTIMA+přístavba s garáží Kazík Radek
+420736488000
Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
17.10.Oldřichovice
Třínec
INSTINKT upravený

Ing. Lukaštík Pavel
+420777911090 
Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz

 

24.10.

 

Těpín

Praha jih

INSTINKT upravený

Šedivý Josef 

+420602313167   

Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz 

 

31.10.

 

Drásov

Tišnov

SKYWOOD 2 

Pauločák Miroslav

+420732236483

Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz 

 

6.11.

 

Velký Luh

Fr. Lázně

IP bungalow

Herich Filip

+420724657056

Filip.Herich@Haas-Fertigbau.cz 

 

7.11.

 

Záblatí

Velk. Bíteš

INSTINKT s garáží

Pauločák Miroslav

+420732236483

Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz 

 

14.11.

Vlašim 

Vlašim

Spring upravený

Pangrác Tomáš

+420777164861

Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz 

 

21.11.

 

Dub nad Moravou

Olomouc

RIO 2 upravené

Ing. Lukaštík Pavel

+420777911090  

Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz

 

22.11.

 

Vrapice

Kladno

HARMONY 3

Kazík Radek

+420736488000

Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz 

 

28.11.

 

Újezd

Plzeň

Individuální projekt

Malec Petr

+420603261340

Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz 

4.12.

Úvaly

Praha

LE Harmony 4

Horák Čestmír                                 

+420603232693 

Cestmir.Horak@Haas-Fertigbau.cz 

12.12.

Libštát

Lomnice n.P.

LE Harmony 1 upravený Dattel Ctibor 
+420777153746 
Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz

Rok 2018

8.1. Horní Kosov
Jihlava
SKYWOOD 2 Eduard Toman
+420 728 032 231
Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
16.1. Trnová
Plzeň
IP bungalow Malec Petr
+420603261340
Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
23.1. Dolní Počernice
Praha
Instinkt Josef Šedivý
+420602313167
Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…