Nově zahájené stavby vybraných zajímavých rodinných domů

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o výstavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.
 
Bližší informace o právě probíhající výstavbě vybraných zajímavých rodinných domů Haas Fertigbau získáte u našich regionálních obchodních zástupců.
 

ZAHÁJENÍ
STAVBY
LOKALITATYP DOMUREGIONÁLNÍ
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
21.8.2017

Pouchov

Hradec Králové

IPZuzana Ishizaki
+420 731 000 995
Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
14.8.2017Rychnov nad KněžnouJubiléeZuzana Ishizaki
+420 731 000 995
Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
7.8.2017

Domašov

Brno

SpringIng. Miroslav Pauločák

+420 732 236 483
Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz

1.8.2017

Záhorská Bystrica

Bratislava (SK)

IP Spring

Ing. Alena Kalužayová

+421 908 749 958

Alena.Kaluzayova@Haas-Fertigbau.sk

25.7.2017

Bánov

Uherský Brod

IPLadislav Kameník
Ladislav.Kamenik@Haas-Fertigbau.cz
24.7.2017PlzeňHarmony 2Petr Malec

+420 603 261 340

Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

18.7.2017PísekInstinkt          s garážíPavel Makovec Bc.

+420 602 206 052

Pavel.Makovec@Haas-Fertigbau.cz

11.7.2017

Unhošť

Kladno

IP InstinktRadek Kazík

+420 736 488 000

Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz

11.7.2017

Radonice

Brandýs n/L.

IPLucie Vlasáková
+420 731 542 276
Lucie.Vlasakova@Haas-Fertigbau.cz
28.6.2017Poděbrady

Skywood 2

s carportem

Zuzana Ishizaki
+420 731 000 995
Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
27.6.2017

Doubravy

Zlín

Bungalov Line 114

Yvona Křenovská

+420 773 093 313

Yvona.Krenovska@Haas-Fertigbau.cz

19.6.2017

Dolní Lutyně

Ostrava

IP bungalov

Ing. Pavel Lukaštík

+420 777 911 090
Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz

14.6.2017

Káraný

Čelákovice

Instinkt s garážíVítězslav Pechan

+420 602 830 040

Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz

12.6.2017

Letohrad

Žamberk

IP bungalovZuzana Ishizaki
+420 731 000 995
Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
7.6.2017

Bolevec

Plzeň

SpringPetr Malec

+420 603 261 340

Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

5.6.2017

Bublava

Kraslice

LE Harmony 4 s úpravou

Anna Petrželková

+420 737 333 456

Anna.Petrzelkova@Haas-Fertigbau.cz

31.5.2017

Míškovice

Kroměříž

IP bungalov

Yvona Křenovská

+420 773 093 313

Yvona.Krenovska@Haas-Fertigbau.cz

23.5.2017

Ráby

Hradec Králové

IP SkywoodZuzana Ishizaki
+420 731 000 995
Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
15.5.2017

Velká Dobrá

Kladno

IP Premium Line III.Radek Kazík

+420 736 488 000

Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz

10.5.2017

Kostelec nad Černými Lesy

Praha

IP Instinkt

Josef Šedivý
+420 602 313 167

Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz

3.5.2017

Zruč- Senec

Plzeň

Instinkt 2Petr Malec

+420 603 261 340

Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

25.4.2017

Rájec/Jestřebí

Blansko

IP dvoupodlažníIng. Miroslav Pauločák

+420 732 236 483
Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz

19.04.2017

Rajhrad

Brno

LE Harmony 1

Jana Maršálová

+420 607 672 268

j.marsalova@seznam.cz

21.03.2017ČestliceIP Tělocvična

Ing. Milan Bílek

+420 736 521 940

milan.bilek@haas-fertigbau.cz

20.03.2017

Jánské Lázně

Trutnov

IP Stezka K.S.

Ing. Michal Březnický

+420 724 251 799

michal.breznicky@haas-fertigbau.cz

06.03.2017

Vyžlovka

Kostelec 

nad Č. L.

IP Vítězslav Pechan

+420 602 830 040

Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz

20.02.2017

Těchov

Blansko

Skywood

Eduard Toman

+420 728 032 231
Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz

13.02.2017

Černolice

Mníšek p. B

SpringVítězslav Pechan

+420 602 830 040

Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz

07.02.2017

Kvášňovice

Horažďovice

IP bungalov Petr Malec

+420 603 261 340

Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

31.01.2017

Pocinovice

Klatovy

Skywood

Ing. Petr Vysušil

+420 731 542 294
Petr.Vysusil@Haas-Fertigbau.cz

 

23.01.2017

Plzeň

SkywoodPetr Malec

+420 603 261 340

Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

18.01.2017

Babice nad Svitavou

Brno

IPIng. Miroslav Pauločák

+420 732 236 483
Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz

11.01.2017

Dolní Lutyně

Bohumín

IP bungalov

Ing. Pavel Lukaštík

+420 777 911 090
Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz

09.01.2017

Bosonohy

Brno

LE Harmony 8 bungalovIng. Miroslav Pauločák

+420 732 236 483
Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…