Inteligentní elektroinstalace

LOXONE.
Inteligentní domácnost.
Řešení založené na Miniserveru.

Váš dům.
Jednoduché ovládání.
Inteligentní automatizace.


Také řešíte dilema?

V dnešních domech se používá na 150 různých elektronických a dálkově ovládaných zařízení. Každé zařízení se ovládá vlastním ovládacím prvkem – vypínačem, dálkovým ovladačem, pohybovým senzorem, časovačem nebo dotykovou obrazovkou. Žádné zařízení tedy neví, co dělá jiné nebo co vlastně uživatel chce. To není moc inteligentní, a už vůbec ne pohodlné.

Loxone nabízí řešení!


Centrální řízení

V chytrém domě od Loxone je vše centrálně napojeno na inteligentní srdce systému, malou zelenou krabičku Loxone Miniserver. Již žádné složité ovládání ostrovních systémů. Obyčejná tlačítka, jednoduchá, ale i složitá zařízení (jako např. FVE) se integrují do jednoho systému. Každé zařízení ví, co dělá to druhé, a umožňuje snadné ovládání a inteligentní automatizaci. Díky tomu může jediný pohybový senzor nebo vypínač ovládat nejenom světlo, ale i alarm, audio, větrání, vytápění, klimatizaci a další zařízení.

Jednoduché ovládání
Nezáleží na tom, jestli budete váš chytrý dům od Loxone ovládat pomocí tlačítka nebo na dálku přes chytrý telefon. Díky tzv. scénám se budete cítit v každý okamžik pohodlně. Například tlačítkem na dobrou noc zvládnete: vypnout osvětlení, stáhnout žaluzie, aktivovat alarm, snížit teplotu v domě, vypnout zařízení v pohotovostním režimu nebo vypnout audio.

Inteligentní automatizace

Chytrý dům automaticky reaguje na přítomnost osob, teplotu, počasí, požár, narušení objektu a ještě mnohem více. Ví přesně, co má v danou chvíli dělat, a to dělá váš domov inteligentním. Pokud například nejste doma, zařídí za vás mnoho věcí: odpojení zařízení v pohotovostním režimu, snížení teploty, ochranu před požárem, ovládání stínící techniky při vyšších teplotách. A mnoho dalších věcí!

Flexibilita
Zvyky se neustále mění a chytrý dům od Loxone s nimi. Nové technologie přibývají a dům roste s nimi. Díky otevřené architektuře Miniserveru je váš chytrý dům vždy připraven na budoucnost a rozšíření.

Jak funguje chytrý dům od Loxone?

V chytrém domě je vše centrálně řízeno pomocí Loxone Miniserveru, který dává domácí automatizaci úplně nový rozměr. Od používání běžných tlačítek k ovládání osvětlení, žaluzií až po inteligentní regulaci vytápění domácnosti. Už žádný uzavřený systém. S malou zelenou krabičkou můžete například integrovat systém fotovoltaiky a jiné komplexní systémy. V digitální domácnosti lze vše snadno kombinovat do chytrého systému, a především za rozumnou cenu.

Více informací o chytrých domech a řešení Loxone naleznete ZDE.

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…