CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Dny otevřených dveří 18.-22.9.2018

10. 9. 2018

V době veletrhu FOR ARCH na vás čekáme ve třech domech Haas Fertigbau!

Firma Haas Fertigbau se veletrhu FOR ARCH 2018 přímo neúčastní, přesto o možnost vidět naše dřevostavby nepřijdete. Naopak – chceme se vám po tuto dobu věnovat s plnou péčí a s ohledem na vaše individuální potřeby. Rádi bychom také možnosti dřevostaveb Haas Fertigbau ukázali v co nejširším měřítku. Proto si v období od 18. do 22. září můžete v Praze a blízkém okolí vybrat a navštívit tři naše rodinné domy.

Po dobu veletrhu FOR ARCH budou obchodní zástupci Haas Fertigbau připraveni udělat vám prohlídku a odpovídat na vaše dotazy, a to přímo ve vzorových domech v Praze a v Dolanech. Také bude zpřístupněn i rozestavěný rodinný dům – individuální projekt bungalovu v obci Praha-Sobín na ulici Jasenická (kousek na západ od Prahy-Zličín). Oba vzorové domy v Praze a Dolanech budou otevřené po celou dobu veletrhu – od úterý 18. 9. do pátku 21. 9. od 9 do 17 hodin. V sobotu 22. září budou otevřené všechny tři domy, a to od 10 do 16 hodin.

Kde všude otevíráme naše dřevostavby? 

Nabídka je opravdu široká! Vzorovým domem v Praze je patrový rodinný dům Top Line 100 B, v Dolanech u Kladna je to Bungalov Line 114 a v Sobíně dostavujeme individuální projekt bungalovu na klíč.

Vzorový dům v Praze

Mezi vzorové domy společnosti Haas Fertigbau patří i patrový rodinný dům Top Line 100 B v Praze. Velkou rodinu potěší dispozice 6 + 1 a úctyhodná užitná plocha, která dosahuje téměř 200 m2. Patrový dům Top Line 100 B nabízí svým obyvatelům díky mnoha prostorným pokojům maximální komfort a soukromí. Nepřehlédnutelným prvkem tohoto domu je multifunkční galerie, která zajímavě propojuje podkroví s přízemím. Chcete-li poznat atmosféru velké a komfortní dřevostavby, navštivte právě tento pražský vzorový dům.
Adresa: Černokostelecká 616/143, Praha 10

pro více info sledujte na Facebooku : DOD Praha v rámci veletrhu For Arch

Vzorový dům v Dolanech

Bungalov Line 114 v Dolanech je jedním ze vzorových domů společnosti Haas Fertigbau. Ve standardním typovém provedení nabízí dispozici 4 + kk s garáží a terasou. V interiéru se noví majitelé mohou těšit na velmi prostorný obývací pokoj, další tři ložnice a spoustu místa na uložení potřebného vybavení. Zastavěná plocha bungalovu je 137 m2, užitná plocha 114 m2. Bungalov si můžete objednat s plochou, pultovou i valbovou střechou, volitelný je i rozsah provedení stavby. Široké jsou také možnosti individuálních úprav.
Adresa: Dolany 83, Unhošť

pro více info sledujte na Facebooku: DOD Dolany v rámci veletrhu For Arch

Individuální projekt bungalovu v Sobíně

V Praze-Sobíně je předání naplánováno na začátek listopadu, v době konání naší akce bude hotová hrubá stavba + betonové podlahy a bude se pracovat na tmelení sádrokartonových obkladů. Dokončen bude také kamenný obklad u teras, světlovod a podlahové vytápění s tepelným čerpadlem. Bungalov je řešen z hlediska plochy opravdu velkoryse – užitná plocha je 164 m2, zastavěná plocha je 229 m2. I přes velkou užitnou plochu je dům dispozičně řešen jako 4 + kk, díky čemuž jsou jednotlivé místnosti opravdu prostorné – obývací pokoj má 51 m2. Součástí domu je i dvougaráž a dvě terasy.
Adresa: Jasenická, Sobín, Praha-Zličín 

pro více info sledujte na Facebooku: DOD bungalovu v Sobíně

 

V září je vám nový dům Haas Fertigbau opět o něco blíž. Vidět můžete dokončené i rozestavěné domy, bungalovy i patrový dům, typové, variantní i ryze individuální řešení, v Praze i kousek od Prahy.

A navíc při podpisu smlouvy na novou dřevostavbu Haas Fertigbau do konce září rozhodně ušetříte! Pospěšte si a uzavřete smlouvu na novou dřevostavbu z nabídky Haas Fertigbau do 30. 9. 2018. Od října 2018 vejde v platnost nový ceník, kde je nutné počítat s navýšením cen. Zároveň se ale rozšiřuje standardní vybavení rodinného domu o prvky, které vám zlepší životní komfort.

Záleží jen na vás, co si vyberete – my se na vaši návštěvu samozřejmě těšíme!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 23. 2. 2019

Den otevřených dveří 23. 2. 2019

V sobotu 23. 2. 2019 pořádáme první letošní Den otevřených dveří. Nabízíme vám jedinečnou možnost navštívit typový bungalov Instinkt.

Dny otevřených dveří 27.2. – 2.3. 2019

Dny otevřených dveří 27.2. – 2.3. 2019

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno 2019 i vzorový dům Haas Fertigbau, přímo v areálu brněnského výstaviště.

Den otevřených dveří 9.2.2019

Den otevřených dveří 9.2.2019

Plánujete návštěvu veletrhu FOR WOOD 2019? Pak máte jedinečnou příležitost váš výlet spojit i s návštěvou našich vzorových domů!