CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 8.12.2018

23. 11. 2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Majitelé tohoto bungalovu měli ohromné štěstí především při jednání s úřady (hlavně s tím stavebním), ale také, že si vybrali jako dodavatele svého nového rodinného domu Haas Fertigbau. Smlouvu s námi podepsali letos na konci ledna a za pár dní už jim předáme klíče od dokončené dřevostavby.

Mezitím se samozřejmě, kromě oběhání všech úřadů, musely ve výrobní hale vyrobit celostěné panely a vybudovat základová deska. Koncem září mohli nastoupit naši stavební dělníci a začala samotná stavba. Za necelé 3 měsíce je dům hotový, zbývá dodělat pár detailů a než se majitelé budou moci nastěhovat, můžete pozvat na prohlídku vás.

Bungalov Rio na zastavěné ploše necelých 146 m2 nabízí 107 m2 užitné plochy při dispozici 4 + kk se dvěma koupelnami a technickou místností. Dům, který si můžete prohlédnout je vytápěn elektrokotlem se zásobníkem vody. Pro pohodu zimních večerů jsme přidali i komín s výměníkem k připojení krbových kamen. Do oken jsou instalovány předokenní žaluzie a dům krásně zdobí keramický obklad fasády.

Naši odborníci se na vaší návštěvu i veškeré dotazy budou těšit od 10 do 14 hod.
Přijďte omrknout, jak můžete příští vánoce bydlet!

 

Adresa: Písková Lhota, Zámostí (vedle č.p. 201)
GPS: 50.3730781N, 14.8811061E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět. Ačkoli autorem těchto slov není pan Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, přesto by s nimi tento otec dvou dětí určitě souhlasil. 

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie. 

Den otevřených dveří 17.11.2018

Den otevřených dveří 17.11.2018

V sobotu 17. 11. pořádáme poslední Den otevřených dveří v tomto roce! A protože je poslední, rozhodli jsme se otevřít hned dva domy a to ty naše nejprodávanější – bungalov Instinkt a patrový dům Skywood.