CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 8.12.2018

23. 11. 2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Majitelé tohoto bungalovu měli ohromné štěstí především při jednání s úřady (hlavně s tím stavebním), ale také, že si vybrali jako dodavatele svého nového rodinného domu Haas Fertigbau. Smlouvu s námi podepsali letos na konci ledna a za pár dní už jim předáme klíče od dokončené dřevostavby.

Mezitím se samozřejmě, kromě oběhání všech úřadů, musely ve výrobní hale vyrobit celostěné panely a vybudovat základová deska. Koncem září mohli nastoupit naši stavební dělníci a začala samotná stavba. Za necelé 3 měsíce je dům hotový, zbývá dodělat pár detailů a než se majitelé budou moci nastěhovat, můžete pozvat na prohlídku vás.

Bungalov Rio na zastavěné ploše necelých 146 m2 nabízí 107 m2 užitné plochy při dispozici 4 + kk se dvěma koupelnami a technickou místností. Dům, který si můžete prohlédnout je vytápěn elektrokotlem se zásobníkem vody. Pro pohodu zimních večerů jsme přidali i komín s výměníkem k připojení krbových kamen. Do oken jsou instalovány předokenní žaluzie a dům krásně zdobí keramický obklad fasády.

Naši odborníci se na vaší návštěvu i veškeré dotazy budou těšit od 10 do 14 hod.
Přijďte omrknout, jak můžete příští vánoce bydlet!

 

Adresa: Písková Lhota, Zámostí (vedle č.p. 201)
GPS: 50.3730781N, 14.8811061E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 11.5.2019

Den otevřených dveří 11.5.2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.