Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 6.8.2022 - Nýrsko

23. 7. 2022

Pro všechny zájemce ze západu Čech, ale i pro všechny ostatní, kteří se chystají stavět, jsme připravili další den otevřených dveří. Tentokrát otevíráme individuální bungalov v Nýrsku na Klatovsku.

V Nýrsku právě rostou dřevostavby Haas jako houby po dešti. 11. června jsme zde nabízeli možnost navštívit bungalov Rapido 3-102. Kvůli velkému zájmu jsme se rozhodli zpřístupnit další ze čtyř domů, které v této lokalitě právě stavíme. V případě zájmu lze s obchodním zástupcem individuálně domluvit i návštěvu dalších rodinných domů.

Rodinný dům na klíč za 3 měsíce

Ryze individuální bungalov na klíč jsme začali na základovou desku začali stavět 17. května. V sobotu 6. srpna bude rodinný dům téměř dokončen. Bude zbývat pouze položit finální krytinu podlahy a osadit dveře včetně zárubní, což je součástí ceny domu COMPLETE (neboli na klíč), stejně jako dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a na WC či veškeré výmalby. Stačí nainstalovat svítidla a kuchyňskou linku a můžete bydlet.

Věděli jste, že…?
… díky 40 cm silným obvodovým stěnám, vnitřním příčkám s dvojitým opláštěním, betonovým podlahám, promyšlené izolaci ve stropě i ve střeše a oknům s izolačním trojsklem je každý nový domov od Haas nyní tišší? Kromě toho je ale také větší, světlejší, luxusnější, bytelnější, teplejší a úspornější. Zkrátka to je LEPŠÍ DOMOV!


Ryze individuální bungalov

O tam jak by měl nový dům vypadat, měli majitelé jasnou představu na jejímž základě vznikl projekt bungalovu, který přesně odpovídá všem jejich požadavkům. Dispozice 5 + KK je doplněna prostornou šatnou a druhou koupelnou přístupnou z ložnice. Technická místnost je samozřejmostí a nezbytností. V ní je umístěn i plynový kondenzační kotel, který vytápí s pomocí teplovodního podlahového topení celý dům. Přes technickou místnost se dá do domu pohodlně dostat z krytého stání pro auto. A krytá je i veliká terasa s výhledem do zahrady, která navazuje na obývací pokoj s kuchyní a jídelnou.

Navštivte Den otevřených dveří a získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti.

Stačí, když se zaregistrujete na sobotní Den otevřených dveří přes formulář níže na stránce a pak dorazíte.
Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč na vybavení vašeho nového domu. Podrobné podmínky čerpání odměny naleznete ZDE.

Přijďte si vše prohlédnout na vlastní oči

Náš odborník bude připraven provést vás celým domem mezi 10 a 14 hodinou. Konkrétní čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že se bude věnovat pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Petra Malce: telefonicky na čísle +420 603 261 340 nebo na e-mailu Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz.

S panem Malcem se můžete případně předem domluvit i na návštěvě sousedního domu. Hned naproti totiž stavíme další individuální bungalov.

 

V blízkosti je ještě upravený bungalov Rapido 2-81 a Rapido 3-102 jsme již předali a noví majitelé jsou nastěhovaní.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Adresa: Za hřištěm, Nýrsko (zobrazit na mapě)
GPS: 49.2905383N, 13.1302897E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Petr Malec
tel.: +420 603 261 340
e-mail: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
Máte také zájem o individuální dům?
Inspirujte se ZDE.

 

Registrace na:

Podmínky zpracování osobních údajů
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

Zveme všechny zájemce o stavbu rodinného domu na prohlídku individuálního bungalovu na Vysočinu do Řehořova. Dveře otevíráme v sobotu 25. 3. 2023 mezi 10 a 14 hodinou.

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy a přidali několik novinek.

Souhlasím