Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 13.11. - Vysoká Pec

1. 11. 2021

V sobotu 13. listopadu vás zveme na další den otevřených dveří. Tentokrát se můžete přijít podívat na bungalov Instinkt 2-129 do Vysoké Pece na Chomutovsku.

Rodinný dům Instinkt 2-129 je větším sourozencem našeho nejoblíbenějšího domu Instinkt 1-108. Číslo 129 v názvu značí velikost užitné plochy. Na které se v promyšleném dispozičním uspořádání nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice, pracovna, šatna, koupelna, samostatné WC a nezbytná technická místnost.

Přestože má dům velmi moderní design, jeho sedlová střecha a celkový vzhled vyhoví většině požadavků na venkovský styl bydlení a není problém ani s umístěním v chráněných oblastech. Stavbu bungalovu jsme pro klienty realizovali v odlehlé oblasti v blízkosti ski areálu na parcele s komplikovaným přístupem pro těžkou techniku. Výroba domu tak proběhla z menších dílů.

Rodinný dům je vybavený tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním bez větších úprav oproti typovému řešení. Splněným přáním pro klienty je nový domov, který vznikl ve volné přírodě. 

Jak na prohlídku?

Náš odborník bude připraven provést vás celým domem v sobotu 13. 11. 2021 mezi 10 a 14 hodinou. Přijďte si na vlastní oči prohlédnout prvotřídní dřevostavbu. Ptát se můžete na vše co vás zajímá o stavbě, termínech dodání, individuálních úpravách, financování apod.

Doporučujeme si předem rezervovat čas vaší prohlídky, abychom se ve zvolený čas mohli věnovat pouze vám. Můžete kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu: telefonicky na čísle +420 606 305 629 nebo na e-mailu Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz a svůj čas prohlídky si zamluvit

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Pyšná (vedle č.p. 44), Vysoká Pec, Jirkov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.5460000N, 13.4336389E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 27.11.2021

Den otevřených dveří 27.11.2021

Přijďte si prohlédnout oblíbený bungalov Instinkt 1-108 do Martinova u Brandýsa nad Labem. Budeme Vás očekávat v sobotu 27. 11. 2021.

Maximální úspora energií s domy Haas

Maximální úspora energií s domy Haas

Pořídit si nízkoenergetický dům, zvlášť dnes, v době neustále se zvyšujících nákladů na energie, rozhodně dává smysl. My v Haas jsme se rozhodli jít ještě dál, a proto naše domy splňují dokonce parametry pasivních domů.

Den otevřených dveří 13.11.2021-Martinov

Den otevřených dveří 13.11.2021-Martinov

Na sobotu 13. listopadu zařazujeme třetí Den otevřených dveří ve třetím bungalovu Instinkt 1-108. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout dokončený vzorový dům s upravenou dispozicí.