Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 5.12.2020

27. 11. 2020

Zveme vás na poslední letošní den otevřených dveří. V sobotu 5. 12. 2020 si můžete přijít prohlédnout náš vzorový dům Instinkt 2 do Martinova u Brandýsa nad Labem. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

V Martinově nedaleko od Prahy jsme nedávno postavili nový bungalov Instinkt 2 ve variantě bez garáže s upraveným dispozičním řešením. Tento typ domu patří k nejoblíbenějším rodinným domům v naší nabídce.

Typový dům na klíč

Přijďte si prohlédnout moderní dřevostavbu s kuchyní a jednoduchým zařízením nábytkem.
Vzorový dům u Brandýsa je ve standardu typového domu, nadstandardní jsou pouze antracitová okna a podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Kdy nás můžete navštívit?

Ještě, než začne chodit Mikuláš s čertem, budou naši odborníci připravení zodpovědět veškeré vaše dotazy týkající se jak stavby, tak bydlení nebo financování, a to mezi 10. a 14. hodinou. Sice u nás Mikuláše nepotkáte, ale přesto pro vás budeme mít připravené malé dárečky ;)

Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Michala Řehulku (který bude přítomen na místě) telefonicky na čísle +420 602 593 426 nebo na e-mailu michal.rehulka@haas-fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme abyste dodrželi ochranu nosu a úst.

Poslední šance ušetřit!

Pokud uzavřete smlouvu na novou dřevostavbu Haas Fertigbau do 9. 12. 2020 můžete ušetřit! A navíc se už za rok můžete do svého nového domu stěhovat. Jestliže ale potřebujete více času například na pořízení pozemku, či vyřízení veškerých nezbytných formalit, prodlužujeme garanci současné ceny až do 31. 5. 2022!

Navíc každému zájemci, který navštíví náš Den otevřených dveří, nabízíme jako bonus kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku k novému domu.
Více o akci se dozvíte ZDE.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Martinov (vedle č.p. 376), Záryby-Martinov
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Češi staví více dřevostaveb

Češi staví více dřevostaveb

Navzdory loňskému útlumu ve stavebnictví počet dřevostaveb vzrostl. V roce 2020 v České republice mírně přibylo rodinných domů dřevostaveb, konkrétně o osmdesát sedm, a to navzdory poklesu stavebního trhu v důsledku koronavirové krize. Ukázaly to statistiky Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Jeden dům dva Dny otevřených dveří. Zajímáte o stavbu dřevostavby? Přijďte se podívat zblízka přímo do vzorového domu Instinkt u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 5.6.2021

Den otevřených dveří 5.6.2021

Na četná přání našich zákazníků opět otevíráme dveře našeho vzorového domu v Martinově kousek od Prahy.