CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 30.3.2019

23. 3. 2019

Nejoblíbenější patrový rodinný dům Skywood 2 si můžete prohlédnout u Hradce Králové. V sobotu 30. 3. 2019 pořádáme v obci Kratohony další Den otevřených dveří v dřevostavbě před dokončením.

Bestseller mezi našimi patrovými domy Skywood 2 si získal srdce zákazníků nejen pověstnou kvalitou dřevostaveb Haas Fertigbau, ale také ideálním skloubením atraktivního vzhledu a praktické vnitřní dispozice. Patrová dřevostavba v provedení 5 + KK nabízí na zastavěné ploše 83 m2 až 128 m2 užitné plochy. V přízemí je kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem. Navíc i prostor pro pracovnu a technická místnost s toaletou. V patře je kromě tří ložnic i praktická šatna a prostorná koupelna.

Rodinný dům Skywood 2 jsme na Královéhradecku začali stavět na konci letošního ledna. Dřevostavba v provedení na klíč, bude pro předání připravená v prvním dubnovém týdnu. Vám nabízíme možnost navštívit tento oblíbený dům těsně před dokončením. Kromě podlah a dveří už bude téměř dokončen. Můžete se tedy těšit na kompletní koupelnu a technickou místnost, včetně obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů. Stěny budou vymalované a vše připraveno pro finální pokládku podlahové krytiny a osazení dveří.

Dřevostavbu Skywood 2 ve standardním provedení jsme na přání klientů doplnili o praktický carport a tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým vytápěním.

Pokud se právě rozhodujete pro stavbu domu, určitě byste neměli promeškat tuto příležitost! Právě nyní je totiž nejlepší doba pro koupi nového domu Haas Fertigbau. Pokud uzavřete smlouvu do 14. 4. 2019, můžete ušetřit až 271 000 Kč třeba právě na rodinném domě Skywood 2!

Neváhejte, přijďte se podívat, promluvit s našimi odborníky a zafixujte si výhodnou cenu! My budeme na místě připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy v obvyklém čase mezi 10 a 14 hodinou.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Kratonohy (vedle č.p.: 23)
GPS: 50.1682942N, 15.6066047E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 22.6.2019

Den otevřených dveří 22.6.2019

Ještě než vyrazíte na prázdniny, přijeďte omrknout, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům! Den otevřených dveří v bungalovu Instinkt 2 pořádáme 22. června. Zveme vás do Zadní Třebaně, malebné krajiny u Berounky v blízkosti hradu Karlštejna.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 15.6.2019

Den otevřených dveří 15.6.2019

Pro všechny zájemce o nový dům nejen z okolí Uherského Hradiště jsme naplánovali Den otevřených dveří v obci Břestek. Prohlédnout si můžete oblíbený bungalov Rio těsně před dokončením.