CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 3.11.2018

25. 10. 2018

Na sobotu 3.11. jsme pro vás připravili Den otevřených dveří ve Vejprnicích u Plzně. Přijďte si prohlédnout patrový rodinný dům Spring!

Smlouvu na nový dům s námi klienti podepsali už loni v květnu. Nejdelší čas zabralo, jak už to bývá, papírování – stavební povolení a ostatní nezbytné dokumenty. Pak se mohlo začít s přípravnými pracemi a výrobou celostěnných panelů. Investoři si zajistili stavbu základové desky.

21. srpna jsme začali s vlastní stavbou domu. Těžká technika přivezla panely a naši řemeslníci začali montovat dřevostavbu. Za 5 dní byl dům pod střechou a dalších 50 pracovních dnů jsme potřebovali na dokončení interiérů a fasády.

Dům bude připraven začátkem listopadu k předání majiteli a vám nabízíme jedinečnou možnost, prohlédnout si ho. V sobotu 3.11. od 10 do 14 hodin budou připravení naši odborníci zodpovědět jakékoliv vaše dotazy ohledně dřevostavby a provést vás rodinným domem, který už bude bez lešení, kompletně vymalovaný, hotové budou i koupelny včetně zařizovacích předmětů. V posledních dnech mezi vaší návštěvou a předáním, se dodělají už jen plovoucí podlahy a osadí dveře.

Typový projekt rodinného domu Spring s dispozicí 5 + kk, zastavěnou plochou necelých 86 m2 a užitnou plochou 126 m2 jsme na přání zákazníků navíc vybavili předokenními žaluziemi, komínem, schodištěm s dřevěnými podstupnicemi nebo přípravou pro pergolu.

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak může vypadat váš Spring na jaře 2020.
Těšíme na vaší návštěvu!

Adresa: K Rokli, Vejprnice
GPS: 49.7335361N, 13.2711331E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět. Ačkoli autorem těchto slov není pan Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, přesto by s nimi tento otec dvou dětí určitě souhlasil. 

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie.