Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

21. 6. 2021

Jeden dům dva Dny otevřených dveří. Zajímáte o stavbu dřevostavby? Přijďte se podívat zblízka přímo do vzorového domu Instinkt u Brandýsa nad Labem.

Můžete si vybrat, jestli chcete přijít v sobotu 26. 6. nebo 3. 7. V bungalovu Instinkt v Martinově vám budeme k dispozici po oba dny mezi 9 a 15 hodinou. Naši odborníci budou připraveni provést vás domem a zodpovědět veškeré dotazy týkající se stavby, dodacích termínů, financování nebo samotného bydlení v dřevostavbě.

Moderní bungalov s upravenou dispozicí 4 + KK a užitnou plochou 113 m2 je vybaven kuchyňskou linkou a jednoduše zařízen nábytkem. Vzorový dům u Brandýsa je ve standardu typového domu, nadstandardní je pouze podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Postavíme pro vás lepší domov

V těchto dnech představujeme novou generaci rodinných domů, které jsou v každém ohledu ještě lepší. Díky použitým materiálům splňují parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Rezervujte svůj čas

Vzorový dům bude otevřen mezi 9 a 15 hodinou, v případě zájmu o prohlídku je potřeba si předem domluvit čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka: telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo na e-mailu Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abychom se mohli věnovat pouze vám.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Adresa: Martinov 429 (vedle č. p. 376), Záryby-Martinov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Přijďte si prohlédnout bungalov Instinkt 1-108 na Den otevřených dveří do Martinova u Brandýsa nad Labem a získejte slevu až 380 000 Kč na nový dům Haas Fertigbau. 

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Oblast Nýrska v Pošumaví je vyhledávaným místem nejen pro turisty, ale čím dál častěji také perspektivním krajem pro ty, kdo hledají místo pro svůj nový domov.

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Souhlasím