Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 26.3.2022

15. 3. 2022

Chystáte se stavět? Nebo jen o stavbě vlastního domu přemýšlíte? Přijďte se inspirovat v sobotu 26. 3. 2022 do Sán u Poděbrad, kde otevíráme dveře oblíbeného bungalovu Rio 3-112 těsně před dokončením.

Náš obchodní zástupce Tomáš Pangrác bude připraven provést vás celým domem mezi 10 a 14 hodinou. Odpoví vám na všechny dotazy týkající se stavby, financování i bydlení v dřevostavbě. Sám v rodinném domě od Haas Fertigbau bydlí a rád se s vámi podělí o své zkušenosti.

Oblíbený bungalov Rio

Bungalov Rio 3-112 nabízí tři ložnice a obývací pokojkuchyňským koutem. Dispozici doplňují dvě koupelny, přičemž jedna je mezi dvěma dětskými pokoji a druhá je přístupná přímo z ložnice rodičů. Pokud se rozhodnete pro typový projekt bungalovu Rio 3-112 můžete se rozhodnout, jestli místo koupelny u ložnice nevyužijete raději prostornou šatnu. Technická místnost s možným využitím pro samostatnou toaletu je v domě samozřejmostí.

Rodinný dům je vybaven systémem teplovodního podlahového vytápění s možností chlazení, napojeného na tepelné čerpadlo, které je standardní součástí dodávky rodinného domu na klíč. Jako alternativa k topnému systému je zde i komínové těleso s integrovanou panoramatickou krbovou vložkou.

V Sánech jsme začali stavět 10. ledna a v současnosti je dům na klíč téměř připraven na předání majitelům. Doděláme už jen podlahy v ložnicích, osadíme dveře včetně zárubní a bude hotovo. Klienti si pak budou muset zajistit kuchyňskou linku, pořídit světla a svůj nový domov vybavit nábytkem.

Postavíme pro vás lepší domov

Bungalov Rio 3-112 je samozřejmě i součástí nové generace rodinných domů, které jsou v každém ohledu ještě lepší. Konstrukce a komponenty našich domů splňují parametry požadované pro pasivní domy. Abychom vám pomohli šetřit budoucí výdaje za energie, rozhodli jsme se, že všechny rodinné domy už ve standardu vybavíme tepelným čerpadlem vzduch-voda, na které napojíme podlahové teplovodní vytápění.
A nejenže rodinné domy Haas skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Jak na prohlídku?

Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Tomáše Pangráce, telefonicky na čísle: +420 777 164 861 nebo e-mailem: Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Brigádnická ulice, 289 06 Sány (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1247625N, 15.2456406E

 

Kontaktujte obchodního zástupce:
Tomáš Pangrác
tel.: +420 777 164 861
e-mail: Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení bungalovu Rio 3-112 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 28.5.2022

Den otevřených dveří 28.5.2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Vsaďte si na náš stěnový systém.

Abychom do puntíku prověřili stěnový systém domů Haas, rozhodli jsme se uspořádat zábavný experiment a tipovací soutěž zároveň.

Den otevřených dveří 14.5.2022

Den otevřených dveří 14.5.2022

Zajímá vás, jak se staví dřevostavba? Udělejte si výlet v sobotu 14. května do Hradištka pod Medníkem a navštivte nás v rozestavěném bungalovu.

Souhlasím se vším