Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

14. 4. 2021

Díky mírnému rozvolnění a umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme uspořádat oblíbený Den otevřených dveří. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout bungalov Instinkt 2 – bez garáže, s větším obytným prostorem.

Vzorový dům Instinkt 2 si můžete přijít prohlédnout od 9.00 do 15.30 hod. Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 je nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Jakuba Krejzu: telefonicky na čísle +420 603 260 592 nebo na e-mailu Jakub.Krejza@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. Vás prosíme, abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob, který se může společně setkávat. Rovněž si můžete domluvit individuální termín návštěvy na jiný den, pokud by vám tento termín nevyhovoval.

Typový dům na klíč

Moderní bungalov s upravenou dispozicí 4 + KK (4 + 1) a užitnou plochou 113 m2 je vybaven kuchyňskou linkou a jednoduše zařízen nábytkem. Vzorový dům u Brandýsa je ve standardu typového domu, nadstandardní jsou pouze antracitová okna a podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet!

Naši odborníci budou připraveni provést vás vzorovým domem a odpovědět na všechny dotazy týkající se bydlení v dřevostavbě, stavby samotné, financování nebo čehokoliv jiného spojeného s rodinnými domy Haas. A vy si můžete zblízka prohlédnout každý detail, osahat použité materiály a pocítit komfort nízkoenergetického bydlení.

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Podívejte se ostatně sami ZDE.

 

Adresa: Martinov 429 (vedle č. p. 376), Záryby-Martinov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Stavební online veletrh Veleton

Stavební online veletrh Veleton

Připojte se od 14. do 16. května na Stavební veletrh online a setkejte se s námi ve virtuálním světě. 

Den otevřených dveří 8.5.2021

Den otevřených dveří 8.5.2021

Využijte sváteční den k prohlídce oblíbeného bungalovu Instinkt 2. Kvůli velkému zájmu opět otevíráme zájemcům o bydlení v dřevostavbě náš vzorový dům v Martinově u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.