Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23.10.2021

15. 10. 2021

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu a jste z Plzeňska? Využijte sobotu 23. října k návštěvě právě dokončovaného bungalovu Rapido 2-81 v Plzni Křimicích.

Náš odborník bude mezi 10 a 14 hodinou připraven provést vás celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá.

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Petra Malce: telefonicky na čísle +420 603 261 340 nebo na e-mailu Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz.

Typový bungalov plní všechna kritéria

Pro bungalov byli majitelé rozhodnutí od začátku. Stačilo vybrat takový projekt, který by zapadl na jejich pozemek, a přitom vyhovoval veškerým jejich požadavkům. Rapido 2-81 přesně takový byl. Přesto, že každý dům můžeme klientům jakkoliv upravit, tento křimický se od typového projektu liší jen v naprostých maličkostech.

Rodinný dům zabírá rovných 100 m2 zastavěné plochy a číslo 81 v názvu naznačuje velikost jeho užitné plochy. Dispozice 4 + kk je rozdělena do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, tří dalších ložnic, koupelny a technické místnosti se samostatným WC. Bungalov v Křimicích je vytápěn teplovodním podlahovým vytápěním.

Připraveno k nastěhování

Přijďte si prohlédnout prvotřídní dřevostavbu těsně před dokončením. Hotový dům na klíč se chystáme klientům předat do konce října. Hotové jsou tedy veškeré výmalby, odklady, dlažby, zařizovací předměty v koupelnách a na WC. K dokončení zbývají pouze finální podlahové krytiny a osazení dveří včetně zárubní.

Inspirujte se v reálném domě. Svůj nový domov pak můžete vybírat z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Prvomájová (vedle č.p. 80), Plzeň 5 – Křimice (zobrazit na mapě)
GPS: 49.7518958N, 13.3004525E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 27.11.2021

Den otevřených dveří 27.11.2021

Přijďte si prohlédnout oblíbený bungalov Instinkt 1-108 do Martinova u Brandýsa nad Labem. Budeme Vás očekávat v sobotu 27. 11. 2021.

Maximální úspora energií s domy Haas

Maximální úspora energií s domy Haas

Pořídit si nízkoenergetický dům, zvlášť dnes, v době neustále se zvyšujících nákladů na energie, rozhodně dává smysl. My v Haas jsme se rozhodli jít ještě dál, a proto naše domy splňují dokonce parametry pasivních domů.

Den otevřených dveří 13.11.2021-Martinov

Den otevřených dveří 13.11.2021-Martinov

Na sobotu 13. listopadu zařazujeme třetí Den otevřených dveří ve třetím bungalovu Instinkt 1-108. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout dokončený vzorový dům s upravenou dispozicí.