CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23. 2. 2019

15. 2. 2019

V sobotu 23. 2. 2019 pořádáme první letošní Den otevřených dveří. Nabízíme vám jedinečnou možnost navštívit typový bungalov Instinkt.

V obci Střelské Hoštice u Horažďovic právě dokončujeme bungalov Instinkt 2. Protože se jedná o nejoblíbenější dřevostavbu z naší nabídky, rozhodli jsme se, že vám umožníme nahlédnout dovnitř ještě, než hotový rodinný dům na klíč předáme majitelům.

Přestože se jedná o typový projekt, úpravy na přání majitelů jsme dělali. Například střechu jsme vybavili studiovým vazníkem, aby mohli využít půdní prostor. Celý bungalov je vytápěn podlahovým topením a komín je připraven k připojení krbových kamen. Okna lze zatemnit integrovanými roletami.

Instinkt 2 nabízí 108 m2 užitné plochy a dispozici 5 + KK. Kromě pěti pokojů a kuchyňského koutu je v něm dostatek prostoru pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu.

Stavbu jsme zahájili na konci listopadu loňského roku a na začátku března bude dům dokončen. Přijďte se podívat v sobotu 23.2. od 10 do 14 hodin, jak stavba vypadá necelé 2 týdny před předáním. Budou hotové výmalby interiéru, obklady, dlažby, zařizovací předměty v koupelnách… Než dům předáme budeme muset dodělat ještě podlahy a osadit dveře včetně zárubní.

Naši odborníci vám budou k dispozici a rádi vám zodpoví veškeré dotazy týkající se bydlení v dřevostavbě, budete si moci vše osahat a dopodrobna prohlédnout.

Těšíme se na vaší návštěvu!

 

Adresa: Střelské Hoštice (vedle č. 206), okr. Strakonice
GPS: 49.3010911N, 13.7529233E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 11.5.2019

Den otevřených dveří 11.5.2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.