Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 19.11.2022 - Vrchlabí

15. 11. 2022

V sobotu 19. listopadu vás zveme na další den otevřených dveří. Tentokrát se můžete přijít podívat na bungalov Instinkt 2-129 do Vrchlabí.

Na úpatí Krkonoš, ve Vrchlabí právě dokončujeme bungalov, který vychází z typového projektu Instinkt 2-129. Kvůli velikosti pozemku jsme ale museli dům zúžit a kvůli místnímu regulativu jsme zvětšili úhel střechy. Na přání klientů jsme upravovali i vnitřní uspořádání, aby přesně odpovídalo jejich požadavkům a potřebám.

Typový nebo individuální dům?

Rodinný dům Instinkt 2-129 je větším sourozencem našeho nejoblíbenějšího domu Instinkt 1-108. Číslo 129 v názvu značí sice velikost užitné plochy, ten ve Vrchlabí má užitnou plochu o něco menší a to 119 m2. Přesto se na ní v promyšleném dispozičním uspořádání nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice, pracovna, šatna, koupelna, samostatné WC a nezbytná technická místnost.

Přestože má dům velmi moderní design, jeho sedlová střecha a celkový vzhled vyhoví většině požadavků na venkovský styl bydlení a není problém ani s umístěním v chráněných oblastech. Navíc díky zvětšenému úhlu střechy vzniká pod krovem více prostoru. Pochozí půdu tak klienti využijí pro uskladnění sezonních věcí.

O úsporu energií jde především!

Všechna okna bungalovu zakrývají elektricky ovládané předokenní žaluzie, které mají mnoho výhod. Nejen, že regulují světlo a venkovní ruch, ale také díky nim budou mít klienti ideální kontrolu nad teplotami v jednotlivých místnostech a ušetří tak výdaje za energie - v parném létě se postarají o příjemné klima, v zimě zase zabrání úniku tepla.

O vytápění se postará tepelné čerpadlo napojené na teplovodní podlahové topení a přitápět bude možné i krbovými kamny, připojenými do zabudovaného komína.

 

ZIMNÍ AKČNÍ NABÍDKA

Až do konce ledna nabízíme vybrané typové domy v zimní akční nabídce se slevou až 1 656 000 Kč! Podívejte se, který bude vyhovovat právě vám. Všechny najdete ZDE.


Jak na prohlídku?

Náš odborník se bude těšit na vaši návštěvu v sobotu 19. listopadu mezi 10 a 14 hodinou. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka, telefonicky na čísle: +420 602 247 599 nebo e-mailem: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Jana Opletala (nedaleko č.p.: 24), Vrchlabí – Podhůří (zobrazit na mapě)
GPS: 50.5918144N, 15.6169214E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Typové provedení bungalovu Instinkt 2-129 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Tato zima začíná slevou na váš nový dům! Příští Vánoce už v něm můžete bydlet.

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Dveře bungalovu Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi otevíráme v neděli 27. listopadu. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči j čem jsou rodinné domy Haas lepší.

Souhlasím