Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 16.1.2021

8. 1. 2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

V obci Letkov, kousíček od Plzně právě dokončujeme patrový rodinný dům Festivo ve standardním provedení, ve stupni dokončení na klíč. Pokud Vás zajímá, jak vypadá úplně standardní rodinný dům, zhruba týden před předáním, máte jedinečnou příležitost domluvit si prohlídku právě v Letkově.

Za zmínku určitě stojí, že v této malé obci jsme dříve postavili už čtyři rodinné domy. Dva podle individuálního projektu a dva typové domy - Skywood, a Skywood 2. Festivo je tak pátým domem od Haas Fertigbau, který v Letkově stojí.

Typicky typové Festivo

Rodinný dům Festivo zabírá zastavěnou plochu pouhých 69 m2 a díky vstupu ze štítové strany je vhodný i na užší pozemky či do hustší zástavby. Přesto je dům dostatečně velký i pro větší rodinu. Šikovně řešená dispozice 4 + KK nabízí prostorný obývací pokoj s velkorysým kuchyňským koutem v přízemí a 3 pokoje v podkroví. Počítáno je s úložnými prostory či s technickou místností.

Kdy a jak se můžete přijít podívat?

Patrová dřevostavba na klíč bude v sobotu 16. ledna mezi 10 a 14 hodinou připravena na vaše prohlídky, přesto musíte počítat s tím, že v domě nebude hotové schodiště, položené podlahy a osazené dveře včetně zárubní. Na tyto dokončovací práce máme pak přibližně týden, abychom mohli dům předat klientům v celé své kráse.

Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Petra Malce (který bude přítomen na místě) telefonicky na čísle +420 603 261 340 nebo na e-mailu Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob který se může společně setkávat.

Bydlete i vy do roka ve vlastním domě!

Právě teď máte skvělou příležitost objednat si fantastický dárek k příštím Vánocům, a sice novou dřevostavbu, ať už to bude bungalov či patrový dům. Bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Habrová (vedle č.p. 107), Letkov
GPS: 49.7301789N, 13.4693636E

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Den otevřených dveří 24.4.2021-Jablonná

Díky umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme opět pořádat oblíbené Dny otevřených dveří. V sobotu 24. 4. 2021 můžete navštívit právě dokončovaný patrový rodinný dům v Jablonné kousek od Slapské přehrady.

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

Den otevřených dveří 24.4.2021-Martinov

Díky mírnému rozvolnění a umožnění pohybu mezi okresy pro vás můžeme uspořádat oblíbený Den otevřených dveří. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout bungalov Instinkt 2 – bez garáže, s větším obytným prostorem.

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Den otevřených dveří 27.2.2021 - Most

Poslední únorovou sobotu pořádáme hned dva dny otevřených dveří. Oba v nejoblíbenějších bungalovech Instinkt. V Mostě si můžete prohlédnout verzi Instinkt – s garáží a dispozicí 4 + KK. Rezervujte si svoji prohlídku co nejdříve!