CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 16.1.2021

8. 1. 2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

V obci Letkov, kousíček od Plzně právě dokončujeme patrový rodinný dům Festivo ve standardním provedení, ve stupni dokončení na klíč. Pokud Vás zajímá, jak vypadá úplně standardní rodinný dům, zhruba týden před předáním, máte jedinečnou příležitost domluvit si prohlídku právě v Letkově.

Za zmínku určitě stojí, že v této malé obci jsme dříve postavili už čtyři rodinné domy. Dva podle individuálního projektu a dva typové domy - Skywood, a Skywood 2. Festivo je tak pátým domem od Haas Fertigbau, který v Letkově stojí.

Typicky typové Festivo

Rodinný dům Festivo zabírá zastavěnou plochu pouhých 69 m2 a díky vstupu ze štítové strany je vhodný i na užší pozemky či do hustší zástavby. Přesto je dům dostatečně velký i pro větší rodinu. Šikovně řešená dispozice 4 + KK nabízí prostorný obývací pokoj s velkorysým kuchyňským koutem v přízemí a 3 pokoje v podkroví. Počítáno je s úložnými prostory či s technickou místností.

Kdy a jak se můžete přijít podívat?

Patrová dřevostavba na klíč bude v sobotu 16. ledna mezi 10 a 14 hodinou připravena na vaše prohlídky, přesto musíte počítat s tím, že v domě nebude hotové schodiště, položené podlahy a osazené dveře včetně zárubní. Na tyto dokončovací práce máme pak přibližně týden, abychom mohli dům předat klientům v celé své kráse.

Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Petra Malce (který bude přítomen na místě) telefonicky na čísle +420 603 261 340 nebo na e-mailu Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme abyste dodrželi ochranu nosu a úst a počítali s omezeným počtem osob který se může společně setkávat.

Bydlete i vy do roka ve vlastním domě!

Právě teď máte skvělou příležitost objednat si fantastický dárek k příštím Vánocům, a sice novou dřevostavbu, ať už to bude bungalov či patrový dům. Bydlet do roka a do dne od podpisu smlouvy je skutečně reálné, i když samozřejmě záleží na tom, jak rychle získáte stavební povolení a další náležitosti.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Habrová (vedle č.p. 107), Letkov
GPS: 49.7301789N, 13.4693636E

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Příští Vánoce ve vlastním domě!

Příští Vánoce ve vlastním domě!

Chtěli byste trávit příští Vánoce ve vlastním novém domě špičkové kvality, ale máte dojem, že to není reálné? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!