Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

29. 9. 2022

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

Oblíbený bungalov Instinkt 1-108 v Uhříněvsi jsme tentokrát museli přizpůsobit nejen přáním a potřebám majitelů, ale také úzkému pozemku a blízkosti silnice. Žádné přání pro nás ale není problém, a tak jsme si poradili i s podmínkou paní domu, že u kuchyně musí být spíž a u ložnice koupelna i šatna. Vešel se také širší obývací pokoj a velká technická místnost. Vytápění tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení, už u nás patří do standardu. Nadstandardní jsou elektricky ovládané předokenní rolety.

Bungalov na klíč

Bungalov na klíč je téměř připraven k nastěhování. V týdnu po dni otevřených dveří už jen položíme plovoucí podlahy, osadíme dveře včetně zárubní a majitelé můžou začít vybalovat kufry. Neváhejte tedy a přijďte si jeden z našich nejprodávanějších rodinných domů prohlédnout. Na všechny zájemce o rodinné domy Haas čeká mimořádná výroční sleva!

Už jen do konce října!

Jestliže přemýšlíte o stavbě nového domu nebo už se stavět chystáte, tak byste si rozhodně neměli nechat ujít náš Den otevřených dveří, kde si můžete vše na vlastní oči prohlédnout, osahat si a s naším odborníkem si promluvit o tom, co vás o stavbě a bydlení v dřevostavbě bude zajímat

Přijďte si pro slevu až 380 000 Kč

Pokud se předem registrujete a pak na Den otevřených dveří přijdete, dáme vám poukaz v hodnotě 30 000 Kč na vybavení domu. Ale to samozřejmě není všecko! Získat můžete:

 • Slevu 250 000 Kč na rodinný dům.
  Haas slaví 50 let a my vám dáme slevu 5 000 Kč za každý rok, který jsme na trhu. Více informací o akci naleznete ZDE.
 • Poukaz v hodnotě 100 000 Kč na kuchyňskou linku.
  Při podpisu smlouvy o dílo od nás dostanete kupon na novou kuchyň v hodnotě 100 000 Kč. Podmínky využití kuponu naleznete ZDE
 • 30 000 Kč na vybavení domácnosti.
  Stačí, když se zaregistrujete na sobotní Den otevřených dveří přes formulář níže na stránce a pak dorazíte.
  Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč na vybavení vašeho nového domu. Podrobné podmínky čerpání odměny naleznete ZDE.


Náš obchodní zástupce Jan Waloszek se už teď těší na všechny zájemce o rodinné domy v Uhříněvsi bude k dispozici v sobotu 15. října mezi 10 a 14 hodinou. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce: telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo na e-mailu Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz .

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: V Kuťatech (vedle č.p.: 899), Praha 10 - Uhříněves (zobrazit na mapě)
GPS: 50.029294N, 14.607908E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

Registrace na:

Podmínky zpracování osobních údajů
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Tato zima začíná slevou na váš nový dům! Příští Vánoce už v něm můžete bydlet.

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Dveře bungalovu Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi otevíráme v neděli 27. listopadu. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči j čem jsou rodinné domy Haas lepší.

Souhlasím