Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 14.5.2022

3. 5. 2022

Zajímá vás, jak se staví dřevostavba? Udělejte si výlet v sobotu 14. května do Hradištka pod Medníkem a navštivte nás v rozestavěném bungalovu.

Jižně od Prahy, u soutoku Vltavy a Sázavy pod Medníkem, právě stavíme individuální bungalov, jehož projekt sice vychází z typového domu Instinkt 1-108, ale je výrazně upraven podle požadavků klienta.

Stavbu jsme zahájili na začátku dubna a v polovině května už máte možnost vidět dům ve stupni dokončení BASIC, kdy to hlavní je zařízeno. Klientům budeme dům předávat až kompletně dodělaný – ve stupni COMPLETE, tedy na klíč, ale na to budeme potřebovat ještě zhruba 30 pracovních dní. Těsně před předáním (zhruba v polovině června) vás pozveme na prohlídku znovu. Sledujte náš web a sociální sítě, přesné datum vám včas sdělíme.

Individuálně upravený bungalov

Půdorys ryze individuálního bungalovu se inspiroval typovým projektem Instinkt 1-108, ale byl upraven zcela podle přání a potřeb nových majitelů, přičemž součástí domu bude vlastní provozovna tetovacího salonu.

Těšíme se na vás

Na vaši návštěvu se bude těšit náš obchodní zástupce Jan Waloszek, který klientům s projektem domu pomáhal. Nejenže si můžete rodinný dům na vlastní oči prohlédnout a vše si osahat, ale s naším odborníkem si můžete popovídat o všech výhodách a možnostech dřevostaveb. Přítomen bude mezi 10. a 14. hodinou.

Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka, a to telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo napište na e-mail Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Adresa: K Sekance (vedle č. p. 525), Hradištko (zobrazit na mapě)
GPS: 49.8693600N, 14.4052578E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 28.5.2022

Den otevřených dveří 28.5.2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Vsaďte si na náš stěnový systém.

Abychom do puntíku prověřili stěnový systém domů Haas, rozhodli jsme se uspořádat zábavný experiment a tipovací soutěž zároveň.

Den otevřených dveří 23.4.2022

Den otevřených dveří 23.4.2022

Naplánujte si návštěvu vzorového domu v Martinově u Brandýsa nad Labem. Dveře otevíráme všem zájemcům o bydlení v dřevostavbě. Přijďte se přesvědčit o všech výhodách rodinných domů Haas nebo se jen inspirovat.

Souhlasím se vším