CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 14.11.2020

6. 11. 2020

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří v sobotu 14.11. do právě dokončované patrové dřevostavby Videra v Hejnicích na Liberecku. Kvůli zpřísněným protipandemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem zamluvit.

Individuálně upravený rodinný dům Videra se samostatně stojící garáží jsme začali stavět ve druhé polovině srpna na připravenou základovou desku. Na konci listopadu bude dřevostavba na klíč připravena k předání. Ještě před tím do ní ale můžete nahlédnout.

Dřevostavba plná světla!

Dům je upraven podle požadavků klientů a také, aby zapadal do malebné krajiny Jizerských hor. Vytápěn bude podlahovým vytápěním napojeným na tepelné čerpadlo, ale vzhledem k doplněnému komínu může být využito i přitápění krbem nebo krbovými kamny.

Obrovská okna a dveře s jednostranným dekorem nádherně prosvětlují celý interiér domu, ale také nabízejí úchvatný výhled na obec Hejnice s majestátním barokním kostelem Navštívení Panny Marie. Všudy přítomné světlo do domu dodávají i střešní okna v podkroví. Zvenku dům zdobí či kombinace dřevěného a keramického obkladu.

Ve standardu Videra nabízí dispozici 4 + kk s galerií nad schodištěm, velikou šatnou, koupelnou a technickou místností. Klienti si navíc nechali vybudovat další komoru pod schody. Na zastavěné ploše necelých 86 m2, tak lze využít téměř 128 m2 plochy užitné.

Nahlédněte do moderní dřevostavby!

Naši odborníci budou připravení zodpovědět veškeré vaše dotazy týkající se jak stavby, tak bydlení nebo financování, a to mezi 10. a 14. hodinou.

Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Michala Řehulku (který bude přítomen na místě) telefonicky na čísle +420 602 593 426 nebo na e-mailu michal.rehulka@haas-fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme abyste dodrželi ochranu nosu a úst.

Bonus 100 000 Kč na kuchyň jako dárek!

Každému zájemci, který navštíví náš Den otevřených dveří, nabízíme jako bonus kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku k novému domu.
Více o akci se dozvíte ZDE.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Hejnice (naproti č.p.: 243)
GPS: 50.8779489N, 15.1769886E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Den otevřených dveří 16.1.2021

Den otevřených dveří 16.1.2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.