CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 13.4.2019

2. 4. 2019

Tentokrát otevíráme dveře bungalovu, postaveného podle individuálního projektu v Braškově na Kladensku.

Stavbu rodinného domu jsme zahajovali 4. února, v den, kdy byla na Kladensku vyhlášená sněhová kalamita. Náš montážní tým ale ani sníh nezastavil. Celostěnnové panely, které jsou kompletně vyrobené ve výrobní hale, můžeme montovat za každého počasí. Sníh roztál a dřevostavba na klíč je téměř dokončená. Vám nabízíme možnost navštívit dům, ještě než předáme klíč majitelům.

Individuální projekt přízemního rodinného domu vychází z konceptu Bungalovu Line 114. Je zachovaná dispozice 4 + KK s garáží. Navíc jsme ale na pozemku ještě postavili samostatný přístřešek pro druhé auto. V chladnějších dnech si majitelé budou moci přitopit krbovými kamny. Naopak před slunečními paprsky se mohou chránit předokenními roletami.

Přijďte se podívat na vlastní oči v sobotu 13. dubna od 10 do 14 hodin. Nejenže si můžete prohlédnout celý dům, ale zároveň si můžete s našimi odborníky popovídat o použitých technologiích, materiálech i všem ostatním. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě. Budeme mít hotové veškeré výmalby a obklady, koupelny vybavené zařizovacími předměty. Hotové ještě nebudou jen podlahové krytiny a osazené dveře.

Přijďte si k nám vybrat nový domov. Ještě si stihnete zafixovat ceny, které jsou platné do 14. 4. 2019 a můžete tak ušetřit až 271 000 Kč!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: V Podlískách (vedle č.p. 342), Braškov
GPS: 50.1023564N, 14.1042083E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 22.6.2019

Den otevřených dveří 22.6.2019

Ještě než vyrazíte na prázdniny, přijeďte omrknout, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům! Den otevřených dveří v bungalovu Instinkt 2 pořádáme 22. června. Zveme vás do Zadní Třebaně, malebné krajiny u Berounky v blízkosti hradu Karlštejna.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 15.6.2019

Den otevřených dveří 15.6.2019

Pro všechny zájemce o nový dům nejen z okolí Uherského Hradiště jsme naplánovali Den otevřených dveří v obci Břestek. Prohlédnout si můžete oblíbený bungalov Rio těsně před dokončením.