Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 13.11.2021

2. 11. 2021

V Braškově na Kladensku právě dokončujeme bungalov Instinkt 1-108 ve variantě Open – tedy s obývacím pokojem otevřeným do střechy. Přijďte nahlédnout v sobotu 13. listopadu.

Bungalov Instinkt 1-108 patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější rodinné domy v naší nabídce. Klienti ve Valdeku, části obce Braškov, na Kladensku se rozhodli typový projekt upravit přesně podle svých přání a potřeb. Nejzásadnější změnou je zvětšená předsunutá terasa se zastřešením pro pohodovou relaxaci celé rodiny.

Menších změn dostálo i vnitřní uspořádání. Dispozici 5 + KK doplňují dvě koupelny a technická místnost se samostatným WC. Celý obývací prostor se otevírá do krovu, kde jsou přiznané i dřevěné prvky střešní konstrukce. Zvětšený vnitřní prostor působí velmi příjemně, a navíc velmi světle, protože střecha je v prostoru kuchyně doplněna o dvě kyvná střešní okna Velux s možností aktivního větrání a stínění. K vytápění domu je zvoleno tepelné čerpadlo napojené na teplovodní podlahové topení.

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet

Inspirujte se, v sobotu 13. listopadu mezi 10 a 15 hodinou, v právě dokončované dřevostavbě, jak by mohl vypadat i váš nový domov. Naši odborníci budou připraveni provést vás celým domem, který je téměř dokončen. V týdnu po dni otevřených dveří dokončíme finální krytiny podlah a osadíme dveře včetně zárubní, abychom hotový dům na klíč mohli předat majitelům.

Přijďte si s námi popovídat o všem, co vás o stavbě a bydlení v dřevostavbě zajímá. Připraveni budeme i na vaše dotazy ohledně financování, dodacích termínů nebo individuálních úprav. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Radka Kazíka na telefonním čísle: +420 736 488 000 nebo na e-mailu: Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Karlovarská (vedle č.p. 328), Valdek – Braškov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1001514N, 14.0845183E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 27.11.2021

Den otevřených dveří 27.11.2021

Přijďte si prohlédnout oblíbený bungalov Instinkt 1-108 do Martinova u Brandýsa nad Labem. Budeme Vás očekávat v sobotu 27. 11. 2021.

Maximální úspora energií s domy Haas

Maximální úspora energií s domy Haas

Pořídit si nízkoenergetický dům, zvlášť dnes, v době neustále se zvyšujících nákladů na energie, rozhodně dává smysl. My v Haas jsme se rozhodli jít ještě dál, a proto naše domy splňují dokonce parametry pasivních domů.

Den otevřených dveří 13.11.2021-Martinov

Den otevřených dveří 13.11.2021-Martinov

Na sobotu 13. listopadu zařazujeme třetí Den otevřených dveří ve třetím bungalovu Instinkt 1-108. V Martinově u Brandýsa nad Labem si můžete prohlédnout dokončený vzorový dům s upravenou dispozicí.