CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 10.11.2018

2. 11. 2018

V Suchohrdlech u Miroslavi pro vás chystáme další z našich Dnů otevřených dveří! Přijďte se v sobotu 10.11.2018 podívat na stavbu oblíbeného bungalovu Instinkt 2!

Tento bungalov jsme začali stavět na konci srpna. Teď je těsně před dokončením a připraven na vaší návštěvu. Připraveni jsou i naši odborníci, kteří vás mezi 10 a 14 hodinou rodinným domem rádi provedou a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Projekt typového domu Instinkt 2 jsme individuálně upravili podle představ investorů. Původní dispozici 5 + kk, jsme změnili na 4 + kk, čímž se nadstandardně zvětšil obývací pokoj s kuchyňským koutem. Majitelé si budou moci užívat celých 48 m2 pro společně strávené chvíle. Na obývací pokoj navazuje veliká pracovna, která může být zaměněna například za ložnici. Druhá část domu je vyhrazena privátní zóně se dvěma ložnicemi a samostatnou koupelnou.

K domu je navíc připojena nezastřešená pergola, která propojuje se zahradou společný i privátní prostor.

Zevnějšek domu vyzdvihuje krásně promyšlená fasáda v kombinaci omítky a dřeva. Pro vytápění majitelé zvolili elektrokotel v kombinaci s krbem a výměníkem.

Náš obchodní zástupce pro jižní Moravu klientům zajistil i základovou desku a napojení na inženýrské sítě. Přijďte se s ním poradit, jak můžeme s novým domem pomoci vám!

Těšíme se na vaší návštěvu.

 

Adresa: Suchohrdly u Miroslavi (vedla čísla 76)
GPS: 48.9443661N, 16.3684286E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět. Ačkoli autorem těchto slov není pan Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, přesto by s nimi tento otec dvou dětí určitě souhlasil. 

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie.