CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Akční rodinné domy, ušetřete až 150 000 Kč

20. 9. 2019

Pokud uzavřete smlouvu na jeden z akčních domů Haas Fertigbau do 31. října 2019 můžete využít akční nabídky a ušetřit!

Na konci října totiž skončí veškeré nabídky akčních cen a to znamená, že například bungalov Instinkt bude dražší o 140 000 Kč a Instinkt 2 dokonce o 150 000 Kč! Akční nabídky je možné využít také na bungalovy Luminoso a Rapido.

Navíc u nás máte jistotu, že všechny nové domy Haas Fertigbau už nyní plní požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které začnou platit od ledna 2020.

Jak tedy postupovat?

Je to velmi jednoduché, musíte pouze nejpozději do 31. října 2019 uzavřít Smlouvu o dílo na výstavbu rodinného domu za akční cenu a do 12 měsíců od uzavření smlouvy zahájit stavbu.

Jestliže se rozhodnete postavit rodinný dům Haas Fertigbau, můžete se vždy spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, prvotřídní materiály, dlouhé záruky a špičkové služby. 

Vyberte si dřevostavu u nás!

Pokud si nevyberete žádný z akčních domů, můžete vybírat z nabídky několika desítek typových dřevostaveb. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme rodinný dům podle vašeho individuálního projektu.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte - neprodleně se vám ozve náš obchodní zástupce.

Nebo nás navštivte na stavebním veletrhu FOR ARCH. Bližší info ZDE.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Rodinné domy Haas Fertigbau již dnes splňují požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které vejdou v platnost 1. 1. 2020

Navštivte naše vzorové domy 21.9.2019

Navštivte naše vzorové domy 21.9.2019

Přestože společnost Haas Fertigbau bude mít svojí expozici na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH, otevíráme také naše vzorové domy.

FOR ARCH 17. – 21. 9. 2019

FOR ARCH 17. – 21. 9. 2019

Veletrh FOR ARCH se blíží a my na něm letos nebudeme chybět! Největší tuzemský stavební veletrh se koná na svém tradičním místě v PVA Expo Praha v Letňanech od 17. do 21. září 2019.