Výstavba dřevostavby HAAS FERTIGBAU krok za krokem

Každý, kdo se rozhodne stavět nový rodinný dům, má určitou představu – svůj sen o novém bydlení. A těmto snům, se kterými naši klienti k nám přicházejí, se snažíme co nejlépe vyhovět.

A jak vypadá výstavba – montáž nového certifikovaného rodinného domu HAAS FERTIGBAU poté, kdy jsou již zvládnuty veškeré kroky legislativní, projekční a výrobně-stavební?  

 

Výstavba rodinného domu

PRVNÍ STĚNOVÝ PANEL

Na základovou desku se předem vyznačí jednotlivé obvodové i příčkové stěny podle projektu. Následně se umístí první stěnový panel.

Výstavba rodinného domu

FIXACE STĚNOVÉHO PANELU

Stěnový panel se pevně zafixuje k základové desce tak, aby nemohlo dojít k jeho posunu nebo náklonu.

Výstavba rodinného domu

KOMPLETNĚ PŘEDPŘIPRAVENÉ CELOSTĚNOVÉ PANELY

Celostěnové panely ve výšce jednoho podlaží jsou kompletně předpřipraveny ve výrobní hale v Chanovicích a obsahují vše potřebné – stěny jsou již osazeny okny, terasovými dveřmi, hotová je příprava instalačních bloků pro zařizovací předměty v koupelnách, nechybí elektrokrabice pro vypínače a zásuvky apod. 

Výstavba rodinného domu

EFEKTIVNÍ KONTROLA KVALITY 

Díky tomu můžeme lépe kontrolovat kvalitu výroby, produkce panelů je nezávislá na počasí, což velmi urychluje realizaci vašeho domu.

Výstavba rodinného domu

PŘÍPRAVA NA GARÁŽ

Usazení panelu s přípravou pro garážová vrata.

Výstavba rodinného domu

DOKONALE SEHRANÝ TÝM

Náš montážní tým pracuje pod vedením hlavního stavbyvedoucího a je dokonale sehraný. Už během dopoledne tak hravě dokončíme montáž přízemí nového rodinného domu.

Výstavba rodinného domu

INSTALACE STROPNÍ KONSTRUKCE A KROVU

Montáž pokračuje instalací stropní konstrukce a krovu. V tomto případě je instalován i pohledový vazník z lepeného a vysušeného masivního dřeva.

 

Výstavba rodinného domu

KVALITNĚ VYSUŠENÉ DŘEVO

U lepeného a vysušeného masivního dřeva nedochází k objemovým a délkovým změnám. Odpadá také problém s prasklinami ve dřevě, nedochází k výsušným trhlinám.

Výstavba rodinného domu

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE NA BUNGALOVY

Střešní konstrukce z příhradových vazníků se nejčastěji montuje na bungalovy. V rámci příhradového vazníku lze vyčlenit prostor pro malou půdu nebo pochozí lávku.

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE NA MÍRU

Díky modernímu technologickému zařízení a řemeslné zručnosti našich pracovníků vyrábíme a montujeme pestrou škálu střešních konstrukcí, přesně na míru nové dřevostavby - ať už se jedná o tradiční tesařský krov, příhradové sbíjené vazníky nebo lepené lamelové konstrukce.  

VNĚJŠEK DO 5 DNŮ

V průběhu dalších 2 až 5 dnů dokončíme střešní konstrukce a pokládku střešní krytiny, stavbu vnějšího lešení, zahájíme také přípravy realizace vnitřních rozvodů kanalizace, vody, plynu, topení a elektroinstalace.

FASÁDA

Dokončíme hrubou stavbu rodinného domu a instalujeme kompletní vnitřní rozvody technického zařízení budovy. Na vnější stěny naneseme omítku, podle přání objednatele v různých povrchových strukturách a s různou barevnou úpravou. Volitelné je také dřevěné obložení fasády vaší dřevostavby.

POSLEDNÍ ÚPRAVY

Tomuto domu do kompletního dokončení ještě něco zbývá, ale noví majitelé vědí, že nejpozději do 80 dnů od zahájení samotné výstavby, bude každý nový rodinný dům Haas Fertigbau, v provedení na klíč, připraven k nastěhování.

HOTOVÝ DŮM NA KLÍČ

Dům je připraven k předání klientovi. Jsou udělány veškeré práce v exteriéru i interiéru. Terénní úpravy, zahradu a plot si bude řešit klient již samostatně.

BUNGALOV INSTINKT

Nechte se inspirovat! Dům s dispozicí 4+kk+garáž a užitnou plochou 108 m² může být i Váš!

 

Bungalov Instinkt

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…