Přes hrubou stavbu až po stavbu kompletně na klíč

Rodinné domy Haas Fertigbau jsou navrhovány a realizovány ve snaze uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Systém staveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na vysokou kvalitu výstavby, nízkou energetickou náročnost stavěných objektů, šetrnost k životnímu prostředí – to vše v kontextu požadavků moderního bydlení.

Veškeré prvky a konstrukce používané při výstavbě rodinných domů Haas Fertigbau jsou atestovány a certifikovány. Na základě těchto certifikátů bylo společnosti Haas Fertigbau vystaveno Stavební technické osvědčení.

Díky vysoce kvalitnímu konstrukčnímu systému, jeho technickému zpracování a mnohaletým zkušenostem z realizované výstavby garantuje společnost Haas Fertigbau na statiku konstrukčního systému záruku 30 let a na celý dům záruku 36 měsíců.

Stavební systém rodinných domů Haas Fertigbau umožňuje kvalitní výstavbu v různém rozsahu od dodávky hrubé stavby, až po výstavbu kompletně na klíč. Konečný rozsah dodávky je do značné míry ovlivňován klientem a je možno jej kombinovat i podle podlaží apod. Jedná se např. o varianty rodinných domů, kde je přízemí dokončeno na klíč (a tudíž je možno jej ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě podle možností a podle požadavků klienta. Takovéto etapové rozdělení průběhu výstavby velmi efektivně sníží počáteční investici do bydlení a přitom zachovává možnost rozšíření rodinného domu do budoucna.

Platnost smluvních cen jakožto cen pevných po celou dobu výstavby je u Haas Fertigbau samozřejmostí.

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…