Naši partneři

Bazény

Žádný bazén se nepodobá jinému. A obzvlášť, pokud je to bazén od Desjoyaux. Vířivá vana nebo bazén? Se specialistou na vodní potěšení je možné (téměř) vše…

Centrální vysavače

BEAM Electrolux

Společnost BEAM Electrolux se zabývá realizací centrálních vysavačů, které usnadňují práci a zkvalitňují čistotu vnitřního ovzduší. Jediné centrální vysavače na trhu s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží.

Deskové materiály

Rigips

Společnost Rigips je významný výrobce a dodavatel sádrokartonových a sádrovláknitých systémů, sádrových omítek a malířských stěrek Rimano.

Rigips

Společnost Wodego nabízí úplný program dřevomaterialů pro náročné interiéry s absolutní spolehlivostí na kvalitu materiálu. Tato společnost nabízí deskové materiály – dřevotřískové desky.

Dřevěné lepené konstrukce

Timbory, to jsou kvalitní výrobky pro obchod a řemeslo. Hlavními předměty výroby jsou lepené a konstrukční hranoly, masivní dřevěné desky, stavební systémy ze dřeva a biopaliva. Timbory vychází z tradic, přesvědčuje svou vysokou kvalitou ale také příznivým poměrem výkonu a ceny.

Elektrické zabezpečovací systémy

Společnost Jablotron se zabývá výrobou elektronických zabezpečovacích systémů všeho druhu od zabezpečovacích systémů, až po komunikační bezpečnostní služby.

Elektrovybavení

ABB

Společnost ABB poskytuje služby v oblasti automatizace procesů a přenosu a rozvodu energií. Jejich technologie umožňuje zákazníkům ekologický způsob zvyšovat produktivitu výroby a efektivně využívat energii.

Siemens

Společnost Siemens již celé generace garantuje svými spotřebiči kvalitu a inovativní techniku a design. A stejně dlouho usiluje novými progresivními řešeními o ještě více bezpečnosti a pohodlí ve Vaší domácnosti.

Fasádní systémy

Sto

Společnost Sto vystupuje na trhu jako specialista na fasádní zateplovací systémy a to díky svým vysokým technickým inovacím a kompetenci v hlavní oblasti působení, t.j. zateplování fasád.

Garážová vrata

Skupina Hörmann je expandující podnik s mezinárodní orientací. V 15 vysoce specializovaných závodech se vyrábějí garážová vrata v Evropě, Severní Americe a v Asii. Na trhu stavebních prvků patří dnes garážová vrata ke jménu Hörmann.

Komínové systémy

Plewa

Společnost Plewa spojuje pokrokovou komínovou technologii s inteligentním vytápěním v inteligentních domech. Všechny komponenty jsou navzájem sladěné tak, aby odvod spalin probíhal bez zbytečných nečistot.

Kování

Pro každý zvolený způsob otevření okenní výplně nabízí společnost ROTO odpovídající typ kování bez ohledu na výplň otevíranou ven nebo dovnitř v provedení otevíravě sklopném, otevíravém, sklopném, posuvném, skládacím nebo zdvižně posuvném.

Twin

Společnost Twin je velkoobchodní společností, která na českém a slovenském trhu zastupuje prodej dveřního a okenního kování, klik, bezpečnostního, panikového i posuvného kování.

Kuchyně

Společnost INFINI disponuje unikátním 3D vizualizačním systémem projektování kuchyní a nábytkových sestav online navázaným na systém oceňování, následně i výrobu. Nabízí rozsáhlé portfolio tvarových, rozměrových a materiálových možností, čímž umožňuje vysokou přizpůsobivost každému prostoru.

Obklady a dlažby

Rako

Společnost Rako reprezentuje ucelené sety obkladaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů.

Okna, vstupní dveře, rolety, podlahy

Rako

Firma BAYERWALD®, jejíž sídlo se nachází v bavorském Neukirchenu, je renomovaným německým výrobcem oken a vchodových dveří. Výrobky BAYERWALD® jsou již bezmála 80 let synonymem špičkových technických parametrů a precizní úrovně zpracování.

Hoco

Společnost Hoco působí na trhu jako společnost zabývající se okny, vstupními dveřmi, roletami a podlahami. Má vysoké požadavky na kvalitu a jejich produktivitu.

Prohlédněte si listovací katalog s nabídkou oken Hoco:
hoco-fenster.de/hp481/Blaetterkatalog-Kunststoff-Fenster-von-HOCO.htm 

Podlahové krytiny

Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Plovoucí laminátové podlahy Balterio nabízejí široký výběr dekorů v mnoha kolekcích.

Kromě oken se společnost HOCO zabývá také produkcí podlah. Se svými nejmodernějšími výrobními metodami a širokou škálou výrobků poskytuje svým klientům tu nejvyšší kvalitu. Podlahy společnosti HOCO splňují také nejvyšší nároky architektů i řemeslníků vzhledem k designu a odolnosti.

Solární kolektory

Bramac

Firma Bramac poskytuje kompletní řešení pro Vaši střechu. Solární kolektory této firmy zabezpečí teplou vodu pro Váš rodinný dům a to i přes to, když je venku zima.

Bramac

Využitím solárních kolektorů VAILLANT lze ušetřit až 70 % ročních nákladů na ohřev teplé užitkové vody a až 30 % ročních nákladů na vytápění.

Stínící technika

HOCO nabízí pro každý stavební záměr to pravé řešení. Disponuje bohatou paletou okenních systémů, ať už se jedná o okna dřevěná, plastová či hliníková.

WO&WO nabízí kompletní sortiment stínící techniky. Nabízí řešení pro každou stavbu, dům nebo byt, přičemž tvořivosti se meze nekladou. Toto platí jak pro soukromou oblast, tak pro rozsáhlá řešení objektů.

Stropní schůdky

Společnost J.A.P vyrábí různé druhy schodů. Moderní design do této oblasti přinesl kromě tradičního použití dřeva i vzdušné konstrukce ze skla a nerezových materiálů.

Výrobky společnosti Wippro lze charakterizovat trvalou kvalitou, krásou dokonalých tvarů a promyšlenou funkčností. Řemeslná praxe sbíraná po desetiletí v kombinaci s inovativními technikami přináší na trh ty nejlepší produkty.

Střecha na celý dům

Bramac

Firma Bramac poskytuje kompletní řešení pro Vaši střechu. Dlouholetá životnost, krása tvarů a individuálnost jsou kritéria této společnosti na výběr Vaší střešní krytiny.

Společnost Ruukki přináší další alternativu při výběru střechy pro Váš domov. Se svými plechovými ocelovými střechami hraje významnou roli na trhu.

Společnost Tondach Česká republika nabízí jak keramické střešní tašky a doplňky v mnoha modelech, barvách a povrchových úpravách, tak i ucelený systém nekeramického příslušenství Tondach Tuning. Tondach je tak beze zbytku schopen uspokojit i nejnáročnější požadavky investorů.

Střešní okna

Roto

Společnost Roto poskytuje svými střešními okny s inteligentní technikou maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem.

Světlovody

Roto

Společnost VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Světlovod je určený pro přivedení denního světla do místností, které jsou uprostřed dispozice domu či bytu.

Tepelná izolace

Sto

 

Firma Bachl je mezinárodní koncern s výrobními závody v Německu, Česku a Maďarsku . Vyrábí moderní izolační hmoty z polystyrenu jako je například podlahový polystyren.

Isover

Společnost Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály z minerálních vláken, čedičových i skleněných, již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály Isover.

Rockwool

Společnost Rockwool je předním světovým výrobcem minerální vlny – materiálu, který chrání budovu před prochladnutím a vytváří tak příjemné vnitřní prostředí. Při vysokých venkovních teplotách minerální vlna naopak pomáhá udržovat příjemně chladnou vnitřní teplotu.

Firma STEICO vyrábí dřevovláknité izolační materiály šetrné k životnímu prostředí. Kromě toho vyrábí také izolační materiály z konopí, stojiny nosníků (konstrukční stavební výrobky) a desky z tvrdých vláken.

Topenářská a zdravotní technika

Rehau

Společnost Rehau se zabývá plastovými výrobky pro stavebnictví. Nabízí výrobky jako jsou topení a sanita, hadice, silikony...

Topenářská technika a tepelná čerpadla

IVT

Tepelná čerpadla IVT – švédská kvalita

Nibe

Švédska společnost Nibe vyrábějící tepelné čerpadla, poskytuje komplexní řešení Vašich nákladů na topení a ohřev vody...

Protherm

Společnost Protherm je jednou z předních značek v tepelné technice v České republice. Do jejího sortimentu patří plynové závěsné kotle, kondenzační kotle závěsné i stacionární , elektrokotle , průtokové ohřívače, nepřímoohřívané zásobníky pro přípravu TV a solární technika.

Vaillant

Společnost Vaillant se díky mnohaletým zkušenostem, odborné kvalifikaci a velké inovační síle zabývá výrobou špičkových produktů v oboru tepelné techniky – tepelná čerpadla.

Topná tělesa

ISAN radiátory je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů, který většinu své produkce exportuje do EU. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Společnost Korado vyrábí otopná tělesa pro teplovodní, kombinované vytápění: radiátory, otopná tělesa RADIK, topení do koupelen, trubkové radiátory, designové radiátory a veškeré příslušenství.

Vnější nátěry dřevěných prvků

Barvy, laky a nátěrové hmoty společnosti Sikkens jsou známé pro svoji vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, světlostálost, optimální paropropustnost a hlavně pro svoji snadnou aplikovatelnost.

Vnější obklady, fasády

Kompaktní desky HPL jsou kvalitní velkoformátové desky. Pro jejich výrobu se používá vrstvený papír impregnovaný pryskyřicemi, který je za vysokého tlaku a teploty slisován v homogenní pevnou desku. Díky tomuto zpracování jsou kompaktní desky KRONOSPAN vysoce odolné a vyznačují se vysokou životností s minimálními náklady na údržbu. 

Společnost Brickland patří mezi špičkové evropské dodavatele lícových cihel a obkladových pásků.

Vnitřní dveře

Sapeli

Společnost Sapeli vyrábí dýhované dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné i lamelové. Provedení ze všech druhů dřevin, barev a možností funkčnosti.

Solodoor

Společnost Solodoor je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní.

Vnitřní schodiště

Tradicí prověřená společnost se svými tisíci realizovanými rodinnými domy dovede ke spokojenosti každého klienta, který se rozhodne pro dřevostavbu či jakékoli dřevěné prvky ve svém domě.

Vodovodní baterie

Značka Hansgrohe pokrývá svými inovativními výrobky všechny požadavky současné koupelny a hlavně vodovodních baterií.

Společnost Kludi vyrábí koupelnové a kuchyňské baterie, sprchové, odpadové a přepadové systémy, sprchové koncovky, sprchy.

Společnost Kreiner je velkoobchod-maloobchod s veškerým sortimentem, který se týká koupelen, topení či železářského zboží.

Vzduchotechnická zařízení

Atrea

Firma Atrea představuje špičku v oblasti odvětrávání budov, rekuperace tepla a tepelných čerpadel. Všechny zařízení mají nejvyšší certifikát kvality TUV.

Systém větrání s rekuperací inVENTer® s účinností zpětného zisku tepla až 91% splňuje veškeré požadavky nových předpisů na úsporu energie, platných v Evropě. Vlhkost a škodlivé látky jsou odváděny a téměř všechno teplo z odváděného vzduchu zůstává v místnosti. Pyl, hluk, hmyz zůstanou venku.

Zdravotechnika

Ideal Standard

Společnost Ideal Standard je proslulá evropská spolčenost vycházející nejen z více než staleté tradice výroby sanitární techniky vysoké kvality a dokonalého designu, ale především z praxe častých výrobních, technologických a produktových inovací, které tuto společnost staví do role oborového lídra, udávajícího obecné trendy a přinášejícího nová řešení.Společnost Ideal Standard je proslulá evropská spolčenost vycházející nejen z více než staleté tradice výroby sanitární techniky vysoké kvality a dokonalého designu, ale především z praxe častých výrobních, technologických a produktových inovací, které tuto společnost staví do role oborového lídra, udávajícího obecné trendy a přinášejícího nová řešení.

Jika

Společnost Jika se zabývá realizací koupelen. Tradice a kvalita se v těchto koupelnách setkávají s tím nejmodernějším ze světových trendů. Síla značky a desítky let zkušeností se přirozeně promítají do těch nejnepatrnějších detailů.

Společnost Kaldewei se věnuje spojení oceli a smaltu. Dnes sahá paleta výrobků od van a sprchových vaniček přes sedm různých vířivých systémů, montážních systémů a doplňků pro vany a sprchové vaničky až po bojlery a koupelnová kamna.

Riho

Společnost Riho je výrobce a prodejce akrylátových van, masážních systémů. Nabízí hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové i vanové zástěny, parní kabiny, koupelnový nábytek.

RONAL to je špičková technologie, kreativní design a nekompromisní kvalita. Soustřeďuje se mimo jiné na výrobu sprchových zástěn.

TEiKO patří mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Kvalita výrobků je dána jednak moderní výrobní technologií a kvalitním vybavením, ale také i používáním špičkových materiálů (akrylátových desek) renomované značky Lucite.

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…