Rodinný dům Harmony 6

Výběr toho pravého rodinného domu nikdy nebyl snadnější. Osobitý přístup, dobrá cena, kvalitní materiál, takový je bungalov HARMONY 6.
Cena bungalovu HARMONY 6 - stupeň dokončení Na klíč: 2 640 000 Kč vč. DPH. 

NAVÍC na výběr DŘEVENÁ nebo PLASTOVÁ OKNA BEZ DOPLATKU.

poptat dům

Prostorná dřevostavba pohodlně ubytuje celou Vaši rodinu a dopřeje Vám komfort, o kterém každý tolik sní. Prostor o 81 m2 je šikovně rozčleněn do tří ložnic, koupelny, WC, skladu a obývacího pokoje s kuchyní. Prostorná terasa prosvětlující obývací prostor se zde stává pouhou třešničkou na dortu. Když pozemek dozdobíte bazénem či grilem, sousedé jistě puknou závistí.

Nechte si doporučit rodinný dům profesionálem HAAS, budete mile překvapeni rychlostí, cenou a kvalitou. Jsme schopni zaštítit nejen kompletní stavbu dřevostavby, ale i výběr pro ni vhodného pozemku. To vše za velice výhodnou cenu a při dodržení maximální kvality. Rádi Vám zašleme katalog bungalovů zdarma pro Vaši lepší představu. 

Technická data domu Harmony 6

Typ rodinného domubungalov
Druh stavbymontovaný rodinný dům
Materiáldřevostavba
Počet místností4+1
Zastavěná plocha100,00 m²
Užitná plocha celkem81,14 m²
Typ střechyvalbová střecha
Sklon střechy23 º

Ceny pro různé stupně dokončení

Aktuální cenové relace tohoto rodinného domu v různých stupních dokončení (PRAKTIK /uzavřená hrubá stavba domu/, PRAKTIK PLUS /téměř dokončená stavba/, NA KLÍČ), které získáte spolu s dalšímí podrobnostmi u našich regionálních obchodních zástupců, jsou platné za předpokladu uzavření smlouvy o budoucí výstavbě nebo smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu.

Půdorys montovaného rodinného domu Harmony 6

Přízemí rodinného domu
Přízemí rodinného domu

Ukázky kuchyní v tomto rodinném domě

Kuchyně Harmony 6
Kuchyně Harmony 6
Kuchyně Harmony 6
Kuchyně Harmony 6
Kuchyně Harmony 6
Kuchyně Harmony 6