Nabíjecí stanice pro elektromobily začala sloužit návštěvníkům v centrále Haas Group

22. 06. 2017, 10:27

Hass Fertigbau je vždy o krok napřed

Centrum vzorových domů Haas ve Falkenbergu) má nyní svou vlastní elektrárnu a i díky tomu si mohou zákazníci a návštěvníci domů Haas v průběhu prohlídky či jednání bezplatně nabít svůj elektromobil.

 O elektromobilitě a lepším využití elektřiny z obnovitelných zdrojů se dnes hodně mluví. Méně už o tom, co to přinese uživatelům prakticky a jak to ovlivní jejich pohodlí. Praktickou ukázkou a odpovědí je nová nabíjecí stanice v centrále Haas Group, díky které si můžete dobít váš elektromobil zdarma v průběhu návštěvy sídla společnosti nebo během prohlídky některého ze vzorových domů.

 Pět dřevostaveb tady ukazuje široké možností domů Haas z hlediska konstrukčního či architektonického – prohlédnout si můžete bungalov, vilu nebo městský dům, seznámit se můžete s fotovoltaickým systémem nebo fungováním tepelného čerpadla vzduch / voda.

 V městské vile Haas MH Falkenberg 150, která vyniká svou energetickou úsporností, je k vidění začlenění nabíjecí stanice do architektury rodinného domu, vzorkovna představí nejnovější trendy v oblasti podlahových krytin, dveří a oken. V Café Siesta si mohou návštěvníci odpočinout.

 Nabíjecí stanice se nachází před hlavní budovou společnosti a nabízí dvě parkovací místa pro auta na elektrický pohon. Stanice 400 V/16 A jsou vybaveny standardními zásuvkami Typu 2.