DOD Skywood, Plzeň

26. 10. 2017, 09:01

Pro všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě jsme připravili další den otevřených dveří.

Tentokrát bychom Vás rádi pozvali v sobotu 4. 11. 2017 od 10 do 14 hodin do rozestavěného rodinného domu Skywood 2 do Letkova u Plzně.

Stavba domu začala 18. 9. 2017, kdy se na připravenou základovou desku začaly montovat celostěnové panely. Ještě týž den stál celý dům. V dalších dnech probíhala montáž střešní konstrukce a pokládka samotné střešní krytiny, dělala se fasáda a dřevěné obložení a samozřejmě se hodně pracovalo uvnitř. Máte jedinečnou možnost se přijít podívat, co vše jsme za 6 týdnů zvládli.

Naši experti budou připraveni odpovědět Vám na všechny dotazy nejen o průběhu stavby, ale i o materiálech a technologiích nebo o cenách, slevových akcích, možnostech financování, zárukách či časovém harmonogramu.

Skywood a Skywood 2 jsou našimi nejprodávanějšími patrovými domy. Skywood nabízí dispoziční řešení 4+kk+garáž. Ve Skywoodu 2 jsme místo garáže zvolili větší obývací pokoj s obytnou kuchyní a přidali do přízemí pracovnu. Nabízí tedy 5 pokojů a kuchyňský kout na celkové užitné ploše 128 m2. V podkroví navíc oceníte praktickou šatnu.