DOD Instinkt, Praha

31. 10. 2017, 15:05

Přijďte se podívat, jak rychle vyrostla tato dřevostavba v Těptíně, kousek od Jílového u Prahy. Naši odborníci budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a ukázat vám vše, co vás bude zajímat.

Vyhověli jsme vašim přáním a chystáme pro vás další den otevřených dveří už 25. listopadu 2017 v době od 10 do 14 hodin, tentokrát na stavbě bungalovu Instinkt. Přijďte se podívat, jak rychle vyrostla tato dřevostavba v Těptíně, kousek od Jílového u Prahy. Naši odborníci budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a ukázat vám vše, co vás bude zajímat. 

S montáží tohoto rodinného domu jsme začali 24. října 2017 na připravenou základovou desku. V lednu 2018 předáme majitelům klíče a budou se moci nastěhovat. Pokud byste se nyní rozhodli s námi uzavřít smlouvu na nový dům, můžete bydlet už za 9 měsíců! Příští prázdniny můžete trávit na zahradě svého nového domu. 

Bungalov Instinkt je dlouhodobě nejžádanějším rodinným domem z nabídky typových domů Haas Fertigbau. Už pouhý pohled na půdorys domu napovídá, co je hlavním důvodem – na zastavěné ploše 134 m2 je kromě čtyř pokojů a kuchyňského koutu také prostor pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu. Při navrhování mysleli tvůrci bungalovu Instinkt i na energetickou úspornost, současně ale nemohli zapomenout na přání zákazníků, a to pořídit dům za velice rozumnou cenu. 

Sázka na spojení tradiční preciznosti, kvality a technologické vyspělosti domu Haas Fertigbau a moderního provedení s praktickým členěním prostoru domu Instinkt se zkrátka vyplatila.

PROHLÍDNOUT BUNGALOV INSTINKT

 

 

Fotogalerie ze stavby bungalovu Instinkt