Den otevřených dveří: Přijďte si k nám vybrat nový domov

20. 09. 2017, 09:04

Přijďte na náš den otevřených dveří, který pro vás chystáme v sobotu 23. září od 10 do 17 hodin. Nejenže si během něj můžete prohlédnout vzorový dům, ale zároveň si můžete s našimi odborníky popovídat o použitých technologiích, materiálech i všem ostatním. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě.

Víme, že ke stavbě domu se člověk většinou odhodlá jen jednou za život. Hodně tedy záleží na tom, jakého dodavatele a jaký systém si zvolíte. Naše montované dřevostavby jsou skvělou volbou, protože jsou nízkoenergetické, mají příjemné mikroklima a je možné je upravit k obrazu svému ještě ve stadiu projektu. Tedy ještě před tím, než se jednotlivé díly začnou vyrábět v továrně. Jen si představte, jaká úspora času a nervů to je, třeba ve srovnání s tím, když zedníci začnou upravovat dispozice až v průběhu stavby.

Haas Fertigbau montuje patrové rodinné domy i bungalovy podle německého systému, který se vyznačuje dokonalou precizností k detailům. Německá kvalita je opravdu prvotřídní – veškeré prvky a konstrukce mají atest a jsou certifikované. Lepší než tisíc slov je ale vidět vše na vlastní oči. Tak přijďte na kávu, drobné občerstvení a kus řeči.

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Ostatně podívejte se sami: