Archiv novinek

DOD Instinkt, Praha

Přijďte se podívat, jak rychle vyrostla tato dřevostavba v Těptíně, kousek od Jílového u Prahy. Naši odborníci budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a ukázat vám vše, co vás bude zajímat. čti více »

DOD Skywood, Plzeň

Pro všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě jsme připravili další den otevřených dveří. Tentokrát bychom Vás rádi pozvali v sobotu 4. 11. 2017 od 10 do 14 hodin do rozestavěného rodinného domu Skywood 2 do...čti více »

Tělocvična v Čestlicích roste do krásy

Stavba tělocvičny v Čestlicích se blíží ke svému závěru. Nyní finalizujeme práce na obkladech a dlažbách, montujeme akustické podhledy a obklady, dokončuje se kompletace vzduchotechniky a malířské práce. Podívejte se, jak to na...čti více »

Jak se staví stáj

Haas Fertigabau Chanovice, s.r.o. je dodavatelem dřevěné nosné konstrukce pro stáj /kravín v Olešné. Podívejte se, jak se staví stáj. Půdorysné rozměry jsou 102,3 x 35 metrů, výška v hřebeni je 15,3 m a obestavěný...čti více »

Včera byl zahájen Stavební veletrh v Brně

Od 26. do 29.dubna 2017 probíhá na brněnském výstavišti Stavební veletrh, kterého se také zúčastníme. Můžete nás navštívit na stánku 104 v pavilonu P. Rádi Vám poskytneme všechny potřebné informace a materiály, aby vaše...čti více »

Bungalov Rio opět zabodoval

Bungalov RIO, který byl již dříve vyhodnocen jako Dům roku 2017, nyní získal další ocenění. V anketě TOP DOMY 2017, pořádané časopisem Dům a zahrada získal zvláštní ocenění poroty za zajímavé dispoziční řešení a celkový design...čti více »

U Brna jsme nedávno předali dům Jubilée

Naši zákazníci se opět mohou přesvědčit, že domy Haas Fertigbau se staví po celý rok. Na konci listopadu jsme zahájili stavbu rodinného domu Jubilée v blízkosti Brna a v polovině února byl dům kompletně dokončen. Typový projekt...čti více »

Dům RIO se stal vítězem v soutěži DŮM ROKU 2017

Vítězem ankety čtenářů DŮM ROKU 2017 časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy - Montované konstrukce se stál, zákaníky stále více žádaný, bungalov RIO. Podívejte se, jak vypadalo slavnostní předávání ceny. Více se  o...čti více »

Stavba Skywoodu u Plzně pokračuje

Stavba domu Skywood v Plzni, která byla zahájena 23. ledna 2017 úspěšně pokračuje. Prohlédněte si snímky z druhého týdne výstavby. Jedná se o typový dům Skywood v provedení 4+KK s garáží s dřevěným palubkovým obkladem v...čti více »

Zahájena stavba domu Skywood v Plzni

23. ledna 2017 byla v Plzni zahájena stavba rodinného domu Skywood. Na obrázcích si můžete prohlédnout fotografie ze 2. dne stavby. Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte našeho obchodního zástupce pana Petra Malce,...čti více »

Zveme vás na veletrh Dřevostavby 2017

Uvažujete o novém bydlení, váháte, zda zvolit dřevostavbu? Navštivte náš stánek PK 33 na veletrhu Dřevostavby 2017 v době od 2. do 5. února 2017 a naši odborníci vám rádi zodpoví všechny otázky a pomohou při rozhodování. Těšit...čti více »

PF 2017

Našim současným i budoucím zákazníkům přeje v roce 2017 hodně zdraví, radosti aa hlavně rodinné pohody. Tým Haas Fertigbau Chanovice, s.r.o. čti více »

Nová vzorkovna v Praze otevřena od 1.11.2016

1.11.2016 jsme otevřeli novou vzorkovnu v Praze. Vyhověli jsme tak potřebám a požadavkům zákazníků. Umístění vzorkovny v Praze zjednoduší její dostupnost ze všech koutů republiky a tím učiní příjemnější fázi finalního popisu...čti více »

Nová vzorkovna - jak se k nám dostanete

Pro usnadnění cesty zde uvádíme orientační mapu, jak se dostanete k nové vzorkovně. Pokud pojedete z východní části republiky nebo budete přijíždět po tzv. Jižní spojce, projedete křižovatku Průmyslová X Černokostelecká a...čti více »

Veletržní novinky Haas Fertigbau

Již za pár dní se otevřou brány největšího stavebního veletrhu v ČR. Společnost Haas Fertigbau zde představí dva nové bungalovy, jejichž společnými jmenovateli jsou užitná plocha 107 m2, promyšlené dispoziční řešení a prostorná...čti více »

Vyberte nejlepší dřevěné stavby a vyhrajte!

Dnes startuje hlasování v 6. ročníku ankety Dřevěná stavba roku, která je přehlídkou toho nejlepšího ze staveb na bázi dřeva. V anketě může široká veřejnost hlasovat pro dřevěná hřiště, dřevěné konstrukce, moderní dřevěné domy,...čti více »

PF 2016

Vážení klienti a obchodní partneři, přejeme vám veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku!čti více »

Podpořte nás v anketě Dřevěná stavba roku 2015

Dřevěná stavba roku je anketa dřevěných konstrukcí, návrhů, projektů a realizací staveb, které byly postaveny na území České a Slovenské republiky, anebo je čeští a slovenští autoři navrhli pro jinou zemi EU. Cílem projektu je...čti více »

Bungalov Moony má premiéru na FOR ARCHu

Společnost Haas Fertigbau Chanovice představí při své účasti na veletrhu FOR ARCH (15. - 19. září 2015) na výstavišti v Praze-Letňanech v expozici F15 v hale 1 novinku v nabídce svých bungalovů - nový dům Moony.čti více »

Nová školka v obci Prace

MŠ Prace, školka v srdci bojiště bitvy 3 císařů, přesně 210 let poté! V neděli 30. srpna byla slavnostně otevřena Mateřské škola v moravské Praci.čti více »

Lávka v Lišově

Koncem srpna byla předána lávka v jihočeské obci Lišov.

Hlasujte a vyhrajte

Basic Line Jubilée XXL Plus, vzorový dům Haas Fertigbau v německém Mannheimu, byl nominován do prestižní soutěže Leser Cube, v níž čtenáři vybírají nejhezčí montovaný dům roku.čti více »

Dřevěný památník od Haas Fertigbau

V sobotu 13. června byl v Hněvnicích, malé obci na severním Plzeňsku, slavnostně odhalen dřevěný památník, který vyrostl na místě původního barokního kostela. Památník s dřevěnými nosnými bočnicemi vyrobila podle návrhu ing....čti více »

Zahájení stavby další školky od Haas Fertigbau

Haas Fertigbau realizuje další z mateřských školek. Nová školka tentokrát vyrůstá v obci Prace nedaleko Brna na památném místě, na bývalé frontové linii bojiště armád tří císařů z roku 1805, známé jako bitva u Slavkova.čti více »

Mezinárodní seminář Dřevostavby

Jihočeská Volyně přivítala začátkem dubna účastníky XIX. ročníku mezinárodního odborného semináře Dřevostavby. Seminář, zařazený mezi akreditované vzdělávací programy pro členy ČKAIT, je určený jak projektantům, architektům,...čti více »

Přijď – vyfoť – vyhraj

V rámci Dne dřevostaveb (25. dubna 2015) máte možnost zapojit se do soutěže o tablet ASUS MeMo. Soutěž je určena všem příznivcům moderních dřevostaveb, kteří v sobotu 25. dubna rámci Dne dřevostaveb navštíví vybrané rodinné domy...čti více »

Evropský Den dřevostaveb 2015

V sobotu 25. dubna se uskuteční druhý ročník akce nesoucí název Den dřevostaveb 2015, která otvírá dveře vybraných domů po celé České republice. Den dřevostaveb láká k návštěvě všechny příznivce dřevěných montovaných domů,...čti více »

Soutěž Dům roku 2015

Firma Haas Fertigbau se i letošním rokem zúčastnila jubilejního, již dvacátého ročníku každoroční soutěže o titul Dům roku.  V kategorii Individuální domy soutěžilo 43 staveb a dále se soutěže...čti více »

Dřevostavby 2015

Vážení návštěvníci a příznivci veletrhu Dřevostavby, jubilejní 10. ročník mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů je úspěšně za námi, a proto bychom vám touto cestou chtěli poděkovat za hojné...čti více »

Otevření mateřské školy Velké Přílepy

Dne 27.1. byla slavnostně otevřena další realizovaná zajímavá mateřská škola.  Nyní se tomu tak stalo v obci Velké Přílepy, kde vznikl za krátký čas nový 2podlažní pavilon Jablíčko pro celkem 50 dětí. Na...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2015

Veletrh DŘEVOSTAVBY se koná 11. – 14. 2. 2015 na Výstavišti Praha Holešovice. Rezervujte si svůj čas a přijďte nás navštívit. Více informací o veletrhu najdete na: www.drevostavby.eu   Podíl dřevostaveb na...čti více »

Veletrh Střechy 2015

Společnost HAAS FERTIGBAU Chanovice s.r.o. otvírá účast na veletrzích roku 2015 událostí Střechy 2015, která se pořádá v areálu PVA EXPO Praha Letňany ve dnech 22.- 24.1. Najdete nás ve stánku č. 312, hala 3. V rámci této akce...čti více »

Pf 2015

Vážení klienti, děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce, přejeme vám úspěšný vstup do Nového roku 2015 i celý jeho průběh. Pokud jste s námi postavili svůj domeček, přejeme ať slouží k maximální...čti více »

Otevření mateřské školky Kropáčova Vrutice

MŠ Kropáčova Vrutice byla úspěšně dokončena a předána v rozsahu na klíč 15. října letošního roku; tato mateřská školka má kapacitu má 27 dětí, vybudována je včetně výdejny jídla, kterou lze snadno dovybavit a...čti více »

Speciální nabídka do 31.12.2014

Vážení, rádi bychom vás informovali o konci akční nabídky domů řady INSTINKT a SKYWOOD.  Již při jejich uvedení do naší nabídky na veletrhu FOR ARCH 2014 jsme avizovali omezenou platnost akční ceny 2.499.000,- Kč vč....čti více »

Zvýhodněná cena Akčních domů do 31.12.2014

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že zvýhodněné ceny Akčních domů Skywood, Instinkt, Skywood2 a Instinkt2 jsou platné do 31.12.2014. Neváhejte tedy a přijďte zvážit tuto zvýhodněnou nabídku například do našich...čti více »

Instinkt 2 a Skywood 2

Nové Akční domy jsme doplnili variantou bez garáže, tedy rozšířením vlastního obytného prostoru. Informujte se u našich autorizovaných obchodních zástupců o domech Instinkt 2 a Skywood 2 a dalších alternativách jejich provedení.čti více »

ZASTŘEŠENÍ VSTUPU V NOVÉM BORU

Dne 24.9.2014 byla předána netradiční dřevěná konstrukce zastřešení vstupu v Novém Boru, podporu střešního pláště tvoří krokve s dvojitým prohnutím, vše je provedeno z lepeného lamelového dřeva.čti více »

Zajímavá krovová konstrukce

V současné době probíhá montáž krovových konstrukcí rodinného domu s přístavbou a garáží v obci Horní Maxov u Jablonce nad Nisou. Dodávka zahrnuje i pokládku nadkrokevní izolace, střešních tašek a okapového systému. Zajímavostí...čti více »

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MŠ BABICE

Vážení, dovolte nám, abychom Vám upřesnili program a pozvali Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ který pořádá společnost Haas Fertigbau Chanovice při příležitosti dostavby Mateřské školky Babice u Říčan, ulice Ke hřišti, dne 16....čti více »

Zimní stadion ve Varnsdorfu

Jedna z našich dalších novinek je právě probíhající výstavba zimního stadionu ve Varnsdorfu. Půdorysné rozměry stavby jsou  50,5m x 60m. Hlavními nosnými prvky jsou zde masivní obloukové vazníky a sloupy z lepeného...čti více »

FOR ARCH 2014, 25. mezinárodní stavební veletrh

Již 9. ročník veletrhu dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu FOR WOOD 2014 se uskuteční souběžně s největším stavebním veletrhem v ČR FOR ARCH 2014, v termínu od 16. do 20. září 2014. Hlavním tématem akce jsou...čti více »

OTEVŘENÍ BAZÉNU V SUŠICI

dne 13.6.2014 byl slavnostně otevřen bazén  v Sušici, kde společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. realizovala nosnou konstrukci střechy a bočních stěn z prvků z lepeného lamelového dřeva.čti více »

PŘEDÁNÍ HALOVÉHO OBJEKTU V ČERNÉ V POŠUMAVÍ

Dne 11.6.2014 byla investorovi předána nosná konstrukce halového objektu/skaldu lodí v obci Černá v Pošumaví, kde hlavní nosnou konstrukci tvoří trojkloubové rámy z lepeného lamelového dřeva, rámový roh byl vytvořen pomocí...čti více »

PŘEDÁNÍ UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE LESNÍHO DIVADLA

Dne 4.6.2014 byla předána zástupcům města Řevnice unikátní příhradová konstrukce lesního divadla. Hlavní nosnou konstrukci zde tvoří příhradové prvky spojované styčníkovými plechy. Firma Haas Fertigbau Chanovice zde byla...čti více »

Mezinárodní stavební veletrh IBF

Vážení, již dalším rokem se společnost Haas Fertigbau účastní Mezinárodního stavebního veletrhu IBF. Jedno z letošních stěžejních témat jsou právě dřevostavby. Některá z témat: Dřevěné stavbyDřevěné...čti více »

Ocenění v soutěži Dřevěná stavba roku 2013

Soutěž Dřevěná stavba roku je anketa o dřevěných konstrukcích, návrzích, projektech a realizacích staveb, které byly postaveny na území ČR, SR nebo je čeští a slovenští autoři navrhli pro jinou zemi EU....čti více »

PREMIUM LINE - moderní varianta vašeho bydlení

V nedávné době představila veřejnosti naše společnost svůj zcela nový architektonický počin - řadu montovaných rodinných domů s názvem PREMIUM LINE. Velmi nás těší úspěch, který tento projekt sklízí nejen ze strany...čti více »

Brno - Váš domov v luxusní čtvrti

Pořiďte si svůj nový domov na prestižní brněnské adrese - PANORAMA KOCIÁNKA! Jedná se o neobyčejně atraktivní lokalitu přímo ve městě, nabízející nádherné výhledy na jedinečné panorama Brna. O stavebních pozemcích v...čti více »

Coneco Racioenergia 2014

Vážení obchodní partneři,  v termínu od 26.3. do 29.3.2014 si Vás dovolujeme srdečně pozvat na mezinárodní výstavu CONECO RACIOENERGIA 2014, na které se společnost HAAS FERTIGBAU, spol. s r. o. účastní...čti více »

BUDMA 2014

Největší veletrh stavebnictví a architektury ve střední a východní Evropě čti více »

Veletrh Dřevostavby 2014

V uplynulých dnech proběhl již 9. mezinárodní veletrh Dřevostavby 2014.  Chtěli bychom tímto návštěvníkům našeho výstavního stánku poděkovat za návštěvu a zájem o naše typové i individuální domy. Podívejte se...čti více »

Pozvánka na veletrh Dřevostavby 2014

Společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. Vás zve ve dnech 6.-9.2.2014 do pražských Holešovic na již 9. mezinárodní veletrh Dřevostavby 2014. Podrobnější informace naleznete na http://www.drevostavby.eu/ Informujte se zde o...čti více »

Výstavba nové tenisové haly

V nedávné době byla dokončena výstavba nové tenisové haly ve Strakonicích, kterou realizovala společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. Jedná se o rámovou konstrukci o rozpětí 36,5 m, délce 33 m a výšce 10 m. Hlavní...čti více »

PF 2014

Společnost Haas Fertigbau Chanovice přeje všem svým obchodním partnerům a spolupracovníkům krásné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2014.čti více »

Vánoční pozvánka do vzorových domů

Dovolujeme si Vás pozvat do našich vzorových domů i v rámci blížících se vánočních svátků. Konkrétně se na Vás budeme těšit v Chanovicích a v Praze každý den kromě 24., 25., 26.12. a 1.1.2014.  Po individuální...čti více »

Jak rostou nové domovy v Kájově

V rámci projektu developera rodinných domů Haas Fertigbau - GDA PIKL momentálně probíhá výstavba dvou nových rodinných domů v Kájově u Českého Krumlova. Jedná se o velmi vkusně realizované typové domy Harmony 3-112 a...čti více »

Brno - Váš domov v luxusní čtvrti

Pořiďte si svůj nový domov na prestižní brněnské adrese - PANORAMA KOCIÁNKA! Jedná se o neobyčejně atraktivní lokalitu přímo ve městě, nabízející nádherné výhledy na jedinečné panorama Brna. O stavebních pozemcích v...čti více »

Naše domy nejsou krásné jen zvenku…

Nahlédněte s námi pod pokličku jednoho našeho referenčního domu a podívejte se, jaké interiéry si můžete dopřát! Zaměřme se nyní na dvě z nejdůležitějších prostor domu – kuchyň a dětský pokojík. Kuchyně je téměř v každém...čti více »

GOLFOVÝ HOTEL v Mladé Boleslavi

Haas Fertigbau. Rozmanitost staveb. To není pouze logo, ale skutečnost! Hotel SAND MARTIN - tato rozsáhlá, 105 metrů dlouhá atypická stavba s dominantními lepenými dřevěnými prvky BSH a KVH, které byly produkovány ve...čti více »

I typový dům může oslnit!

Hledáte - li osvědčený a praktický rodinný dům, v němž budete moct za pár měsíců bydlet, je jistě nejjednodušší zvolit si tzv. typový dům z katalogu rodinných domů. Důležitou informací však je, že každý typový dům lze...čti více »

Výstavba baletního sálu v centru Prahy

Společnost Haas Fertigbau Chanovice v nedávné době realizovala výstavbu baletního sálu, který se nachází na Anenském náměstí v centru našeho hlavního města. Vzhledem k tomu, že baletní sál patří Národnímu divadlu, jednalo se o...čti více »

Dětská radost z nového domečku

V našich příspěvcích se neustále zaměřujeme na dospělou část populace, což je zajisté škoda, protože tu pravou nefalšovanou radost umí vyjádřit právě děti. Tímto bychom chtěli poděkovat slečně Lucii za krásný obrázek, který...čti více »

Okénko ke dni otevřených dveřích ve firmě Haas

I v době tzv. celoevropské hospodářské krize si úspěšná stavební společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. vytvořila prostor, aby se zajímavou formou podělila se širokou veřejností o všechny novinky a zajímavosti, které se této...čti více »

Inspirace individuálním projektem...

Během minulého týdne došlo k předání velmi zajímavého individuálního projektu, který byl zrealizován podle konkrétního návrhu klienta. Tento rodinný dům, který svým vzhledem perfektně zapadá do krajinného rázu, byl majitelům...čti více »

Slavnostní otevření mateřské školky

Ve středu dne 28.8.2013 došlo k slavnostnímu otevření nové mateřské školky v obci Zlosyň, jejíž výstavbu realizovala společnost Haas Fertigbau Chanovice. Tohoto slavnostího otevření se zúčastnilo několik významných osobností,...čti více »

Den otevřených dveří v Chanovicích!

Přijměte pozvání společnosti Haas Fertigbau Chanovice na Den otevřených dveří ve firmě "HAAS", který se koná dne 14. září 2013. V rámci této akce si budete moci prohlédnout moderní dřevozpracující závod v...čti více »

To nejlepší pro Vaše děti v nové školce!

Dne 15.8. byla předána a řádně zkolaudována budova mateřské školky Zlosyň. Školka byla předána včetně přípojek inženýrských sítí a venkovních úprav. První děti nastoupí do školky již začátkem září, výstavba celé...čti více »

Certifikace - důkazy místo slibů

Společnost Haas Fertigbau Chanovice před nedávnem získala významný certifikát z institutu Holz Forschung Austria, který deklaruje shodu s certifikátem ETA. Může být prezentován na všech produktech Haas Fertigbau logem s platným...čti více »

Mateřská škola Zlosyň téměř dokončena!

Společnost Haas Fertigbau Chanovice ve velmi krátké době realizovala výstavbu další mateřské školy, tentokrát v obci Zlosyň. Tímto navazujeme na úspěšnou výstavbu předchozích dvou mateřských školek v obcích Rudná a Bradlec....čti více »

Ukázka individuálního rodinného domku

Společnost Haas Fertigbau Chanovice před nedávnem dokončila výstavbu rodinného domu typu bungalov a opět přesvědčila svým individuálním přístupem ke klientovi, profesionalitou a seriózností. Krásné dřevěné obklady, na...čti více »

SANACE DŘEVOSTAVEB ZASAŽENÝCH POVODNĚMI

Povodně s sebou v uplynulých týdnech přinesly vedle lidské katastrofy a také rozsáhlé materiální škody. V postižených oblastech utrpělo těžkou újmu mnoho budov. Níže je Vám k dispozici dokument Výzkumného ústavu, akreditované...čti více »

S námi máte neomezené možnosti!

Společnost Haas Fertigbau Chanovice s přehledem realizuje jak katalogové rodinné domy, tak i jakékoli individuální architektonické návrhy. Zajímavou ukázku individuálního rodinného domu, jehož výstavba právě v České...čti více »

Průběh výstavby mateřské školy

Společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE úspěšně pokračuje ve výstavbě mateřské školy v obci Zlosyň. Konkrétně ve dnech od 10.6.2013 do 14.6.2013 proběhla realizace hrubé vrchní stavby včetně vnějších výplní otvorů, vazníků střechy a...čti více »

Domy pro povodňové oblasti

Společnost Haas Fertigbau Chanovice je nejen renomovanou stavební společností realizující rodinné domy - dřevostavby v rámci své běžné výstavby, ale je zároveň významným dodavatelem novostaveb...čti více »

Výstavba nové mateřské školky

V obci Zlosyň v blízké době vyroste nová mateřská škola o zastavěné ploše 240 m2 pro 24 dětí včetně vývařovny. V obci byla právě dokončena základová deska spodní stavby a realizace vrchní stavby proběhne 10.6.2013....čti více »

V Chanovicích vyrostl nový energoblok

Téměř 2,3 miliardy korun investovala za 19 let do dřevařského podniku v Chanovicích německá skupina Haas Group. Za stejnou dobu se výrobní areál v Pošumaví rozšířil z osmi na 43 hektarů a dalších 12 hektarů má v záloze na rozvoj....čti více »

Atraktivní pozemky v Blansku

Developerská společnost AO REAL ve spolupráci s městem Blansko a renomovanou stavební společností Haas Fertigbau Chanovice připravuje lokalitu Zborovce, kde bude postupně vystavěno celkem 32 rodinných domů. Jednou z předností...čti více »

Jak jsme stavěli s Haas Fertigbau

Uvažujete o výstavbě rodinného domu s Haas Fertigbau, ale nemáte dostatek informací či klientských referencí? Přijďte si poslechnout vyprávění našich čtyř klientů, kteří vystoupí v rámci veletrhu IBF v pátek 26.4. od 15...čti více »

Navštivte nás v rámci veletrhu IBF!

Při příležitosti již 18. mezinárodního stavebního veletrhu IBF Vás srdečně zveme na návštěvu našich vzorových domů, které se nachází v centru vzorových montovaných domů EDEN 3000. Bude na Vás čekat řada odborníků z našich řad,...čti více »

Coneco 2013

Společnost Haas Fertigbau Vás ve dnech 9.4.-13.4.2013 zve na 34. mezinárodní veletrh stavebnictví CONECO v Inchebě Expo Bratislava. Všechny zájemce o výstavbu nízkoenergetických či pasivních rodinných montovaných domů na bázi...čti více »

Výstavba aquaparku v Sušici

Společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE zahájila dne 18.3.2013 výstavbu náročné střešní konstrukce pro aquapark v Sušici. Jedná se o atypickou střešní konstrukci o rozponu 24m navrženou a prováděnou z dřevěných lepených prvků BSH...čti více »

TOP DŮM ROKU 2013 PRO HAAS FERTIGBAU

Katalogový rodinný dům HAAS FERTIGBAU s typovým označením Harmony 9 získal nejvyšší ocenění veřejnosti v rámci prestižní soutěže o TOP DŮM 2013 pořádaném časopisem DŮM A ZAHRADA a stal se ve své kategorii TOP DOMEM...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2013 je za námi

Ve dnech 21.-24.2.2013 úspěšně proběhl v pražských Holešovicích 8. ročník veletrh Dřevostavby 2013. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se u našeho stánku zastavili, a věříme, že naše široká nabídka oslovila mnohé...čti více »

SOUTĚŽ O KUCHYŇ V NEOMEZENÉ HODNOTĚ!

Propojte svá přání s realitou a vyhrajte exkluzivní nábytkovou sestavu kuchyňské linky pro Váš rodinný dům Haas Fertigbau ZDARMA! Rozhodnete-li se pořídit rodinný dům Haas Fertigbau do 30.6.2013, budete zařazeni do...čti více »

Navštivte nový rodinný dům Harmony 5!

Pokud Vás zajímá, jakým způsobem probíhá výstavba montovaného rodinného domu nebo máte zájem o nahlédnutí do kompletní projektové dokumentace či ohodnocení standardního vybavení interiéru při dodávce na klíč, přijeďte...čti více »

Výstavba GOLF HOTELU MLADÁ BOLESLAV

Rádi bychom Vás informovali, že právě probíhá výstavba GOLF HOTELU v Mladé Boleslavi. Nově stavěný hotel se může pyšnit perfektní lepenou konstrukcí, která ho činí jedinečným. S postupem prací vás budeme průběžně...čti více »

Pozvánka na veletrh Dřevostavby 2013

Společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. Vás zve ve dnech 21.-24.2.2013 do pražských Holešovic na mezinárodní veletrh Dřevostavby 2013. Podrobnější informace naleznete na http://www.drevostavby.eu/ Na veletrhu...čti více »

Vánoční provoz vzorových domů

Vážení návštěvníci našich vzorových domů Haas Fertigbau, chtěli bychom Vám oznámit, že v období od 21.12.2012 (u pražského vzorového domu včetně) do 2.1.2013 budou všechny vzorové domy uzavřeny. Navštívit můžete pouze vzorový...čti více »

Navštivte naše nové vzorové domy!

Nové vzorové domy Haas Fertigbau čekají na Vaši návštěvu v centru vzorových domů Modrá Laguna v Rakousku.   Toto centrum vzorových domů se nachází v blízkosti hlavního města Vídně :...čti více »

Proběhl stavební veletrh FOR ARCH 2012

Společnost Haas Fertigbau Chanovice se již poněkolikáté zúčastnila Mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2012 , který proběhl ve dnech 18.-22.9.2012 v pražských Letňanech.Náš stánek návštívily stovky lidí z celé České...čti více »

POZVÁNKA NA VELETRH FOR ARCH 2012

Společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. Vás zve ve dnech 18.-22.9.2012 do Prahy na Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2012. Navštivte nás na stánku F17 v hale 1 v pražských Letňanech!čti více »

VELETRH ZEMĚ ŽIVITELKA 2012 ZAČÍNÁ!

Společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. Vás zve ve dnech 30.8. - 4.9.2012 do Českých Budějovic na 39. ročník veletrhu Země živitelka. Navštivte nás v novém pavilónu T1 na Výstavišti v Českých Budějovicích.čti více »

Školní družina v Duchcově - návštěva po 2 letech

Kde ušetřit peníze na provoz školských zařízení zajímá každého provozovatele či investora. Chytrým řešením je nízkoenergetická stavba celého objektu ať už se jedná o rodinný dům, hotel, mateřskou školku nebo školní družinu. Jak...čti více »

Výstavba vzorového domu HAAS FERTIGBAU u Ostravy

Rádi bychom vás informovali, že připravujeme výstavbu vzorového domu HARMONY 4 v Dolní Lutyni cca 15 km od Ostravy. S postupem prací vás budeme průběžně informovat formou fotografií z výstavby. Pro více informací, sjednání...čti více »

Získali jsme ocenění TOP dům 2012!

I letos pořádal časopis Dům a Zahrada prestižní anketu TOP DOMY 2012. V jubilejním 10. ročníku této prestižní soutěžní přehlídky získal náš rodinný dům HARMONY 7 ocenění podle veřejnosti TOP dům 2012 v kategorii Domy s...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2012

Ve dnech od 23. - 26. února  2012 probíhal již sedmý ročník prestižního mezinárodního stavebního veletrhu DŘEVOSTAVBY 2012. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. chybět. Byly zde...čti více »

STAVEBNÍ GOLFOVÁ TOUR

Co má společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE společného s golfem? Mnoho! Vždyť v krásném a kultivovaném prostředí, jakým golfová hřiště bezesporu jsou, vyvolávají designové dřevostavby z produkce společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2012 začíná!

Společnost HAAS Fertigbau Vás zve ve dnech 23. – 26. února 2012 do Prahy na Mezinárodní stavební veletrh Dřevostavby 2012.  Navštivte nás na stánku P38 na výstavišti v Praze v Holešovicích!čti více »

PF 2012

Společnost Haas Fertigbau Chanovice přeje všem svým obchodním partnerům a spolupracovníkům krásné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2012.čti více »

Vzpomínka na veletrh For Arch 2011

Ve dnech 21. - 25.9.2011 se společnost Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. zúčastnila mezinárodního stavebního veletrhu For Arch 2011. Náš stánek navštívili stovky lidí z celé České republiky i ze zahraničí. čti více »

FOR ARCH 2011 začíná!

Společnost HAAS Fertigbau Vás zve ve dnech 21. – 25. září 2011 do Prahy na Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2011. Navštivte nás v pavilonu 1F, stánek 16 na výstavišti v Letňanech.čti více »

Blansko Pod Sanatorkou – Vaše nová adresa

Již brzy se v sekci DEVELOPERSKÉ PROJEKTY na našich webových stránkách dozvíte informace o novém a zcela jedinečném projektu výstavby rodinných domů HAAS FERTIGBAU - obytný soubor POD SANATORKOU. Jako malou ochutnávku...čti více »

Pozvánka na For Arch 2011

Společnost HAAS Fertigbau Vás zve ve dnech 21. – 25. září 2011 do Prahy na Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2011. Navštivte nás v pavilonu 1F, stánek 16 na výstavišti v Letňanech.čti více »

Extravagantní řešení rodinného domu Harmony 8

Společnost Haas Fertigbau v tomto období dokončila velmi zajímavé, extravagantní a barevné provedení rodinného domu Harmony 8, které krásně zapadá do okolí stavby. Posuďte sami … Kontaktujte našeho obchodního zástupce a poptejte...čti více »

Zajímavý individuální projekt Haas Fertigbau

Společnost Haas Fertigbau v tomto období realizuje velmi zajímavý individuální projekt rodinného domu typu bungalov. Posuďte sami … Kontaktujte našeho obchodního zástupce a poptejte se na více informací ke stavbě: Josef Šedivý,...čti více »

Nové akční nabídky pro vás

Připravili jsme pro Vás mnoho nových akčních nabídek na rodinné domy – dřevostavby na klíč. http://www.haas-fertigbau.cz/aktualni-akce/ceny-a-akcni-nabidky/čti více »

Golfové odpaliště v obci Předboj

Zrealizovali jsme konstrukci golfového odpaliště v obci Předboj. Dne 13.5.2011 byla předána vrchní i spodní stavba investorovi. Konstrukci se podařilo zrealizovat v poměrně krátké době 14 dnů.čti více »

Škola v Aosta, Itálie

Společnost Haas Fertigbau realizovala jednu z největších škol ve městě Aosta v Itálii. Velmi krátká doba výstavby a možnost užívání ihned po jejím dokončení, certifikovaný stavební systém montované dřevostavby Haas Fertigbau,...čti více »

Veletrh IBF 2011

Ve dnech od 12. - 16. dubna  2011 probíhal již šesnáctý ročník prestižního mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2011. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. chybět. Byly zde...čti více »

Povodňové domy jsou realitou

Povodňové domky jsou realitou. Jeden rodinný dům a tři bytové domy se nachází v obcích Chrastava, Bílí Kostel nad Nisou a Heřmanice. Výběr nových nájemníků byl velice jednoduchý. Bydlení bylo nabídnuto lidem, kterým jejich obydlí...čti více »

Rychlost výstavby

Shlédněte video na http://www.haas-fertigbau.cz/podrobnejsi-informace/stavba-krok-za-krokem/ a přesvěčte se o rychlosti výstavby rodinného domu certifikovaným stavebním systémem Haas Fertigbau. čti více »

Představení Bio aktiv

U příležitosti pražského veletrhu DŘEVOSTAVBY 2011 na veletržním stánku společnosti HAAS FERTIGBAU  Chanovice s.r.o. byla prémiově představena také zcela nová skladba vnější stěny HAAS FERTIGBAU s názvem THERMO-PROTECT BIO...čti více »

Harmony v novém kabátě

Jedním z mnoha dárků a novinek, které připravila stavební společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE všem zájemcům o výstavbu moderních rodinných domů v běžném, nízkoenergetickém či pasivním standardu na stavebním veletrhu Dřevostavby...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2011

Ve dnech od 24. - 27. února  2011 probíhal již šestý ročník prestižního mezinárodního stavebního veletrhu DŘEVOSTAVBY 2010. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. chybět. Byly zde...čti více »

Bydlení v okolí Brna

Chcete bydlet v blízkosti města Brna s dobrou dopravní dostupností? Zajímá vás možnost využítí akčních podmínek (sleva, vyřízení stavebního povolení..) a nastěhování se do nového domu ještě v roce 2011? Prohlédněte si na...čti více »

Pozvánka na Dřevostavby 2011

Společnost Haas Fertigbau Chanovice Vás zve ve dnech 24.–27. února 2011 do Prahy-Holešovic na Mezinárodní stavební veletrh DŘEVOSTAVBY 2011. Těšíme se na Vaši návštěvu našeho stánku...čti více »

Veletrh Střechy Praha

Ve dnech od 27. - 29. ledna 2011 probíhal Mezinárodní stavební veletrh STŘECHY PRAHA 2011. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau Chanovice chybět. Byly zde prezentovány novinky společnosti - nejrůznější...čti více »

Pozvánka na Střechy 2011

Společnost Haas Fertigbau Chanovice Vás zve ve dnech 27.–29. ledna 2011 do Prahy-Holešovic na Mezinárodní veletrh STŘECHY 2011. Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku č. 139 v levém křídle Průmyslového paláce.čti více »

Pozvánka na Dřevostavby 2011

Společnost Haas Fertigbau Chanovice Vás zve ve dnech 24.–27. února 2011 do Prahy-Holešovic na Mezinárodní stavební veletrh DŘEVOSTAVBY 2011. Těšíme se na Vaši návštěvu našeho stánku.čti více »

Nové obchodně-cenové podmínky

Od 1.1.2011 máme nové obchodně-cenové podmínky při výstavbě rodinných domů HAAS FERTIGBAU. Nové akční nabídky a bonusy! Bližší informace najdete v sekci Ceny a akční nabídky.čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 2 TÝDNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 31.12.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 3 TÝDNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 31.12.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 4 TÝDNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 31.12.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

Domy velké vody 2010

Koncem letního období 2010 zasáhly Českou republiku opakovaně rozsáhlé bleskové povodně doprovázené lokálními záplavami. K velmi postiženým oblastem patřila severní část České republiky, k rozsáhlým poškozením lidských obydlí...čti více »

Dny otevřených dveří Haas Fertigbau

Ve dnech 18.09. a 19.09. 2010 proběhly již tradiční podzimní Dny otevřených dveří ve výrobním areálu společnosti Haas Fertigbau v pošumavských Chanovicích. Lidé tak mohli nahlédnout jak do rozsáhlého a vysoce moderního výrobního...čti více »

21. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2010

Ve dnech od 21. - 25. září 2010 probíhal již 21. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2010. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau chybět. Byly zde prezentovány novinky společnosti - zcela nová řada...čti více »

Pozvánka na For Arch 2010

Společnost HAAS Fertigbau Vás zve ve dnech 21. – 25. září 2010 do Prahy naMezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2010. Navštivte nás v pavilonu 3C, stánek 16 na výstavišti v Letňanech.čti více »

Harmony 4

Realizace dvou zajímavých rodinných domů

Přijďte se podívat na realizaci rodinného domu Harmony 4, která probíhá v okolí Kolína - bližší informace k této výstavbě Vám poskytne paní Zuzana Ishizaki, tel.:731 000 995, e-mail: zuzana.ishizaki@haas-fertigbau.cz. Druhou...čti více »

Dozor nad certifikovaným výrobcem Haas Fertigbau

Dne12.7.2010 byl proveden certifikovaný dohled na montáži rodinného domu Haas Fertigbau.Jedná se o dohled, který se uskutečňuje 1x ročně, který je v rámci certifikovaného dohledu České asociace dodavatelů montovaných domů ADMD....čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 3 DNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 30.06.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

DOKONČENÝ RODINNÝ DŮM K PRODEJI,

který Vás zaujme nejen svou polohou, ale i řešením. Tento dům uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení. Nachází se v krásné lokalitě na okraji Chanovic. Chcete bydlet snadno, rychle a hezky? Pak využijte této...čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 2 TÝDNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 30.06.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

Rozšíření výrobního programu Haas Fertigbau

Je to již několik týdnů, kdy společnost Haas Fertigbau představila na brněnském veletrhu IBF 2010 rozšíření svého výrobního programu o zajímavou řadu dřevěných zahradních pergol.Tyto pergoly zle realizovat nejen jako součást...čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 3 TÝDNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 30.06.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

JIŽ POUZE NECELÉ 4 TÝDNY

Mimořádné podmínky pro rodinné domy pouze do 30.06.2010.Využijte našich vynikajících cen a současně neodolatelných akčních nabídek.čti více »

Stavba roku

Dne 20.5.2010 byla oceněna Stavbou roku Plzeňského kraje v kategorii volnočasových staveb 1. MÍSTEM stavba společnosti Haas Fertigbau rozhledna na Sedle.čti více »

Rodinné domy k prodeji

DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY K PRODEJI, které Vás zaujmou nejen svou polohou, ale i řešením. Tyto domy uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení. Tyto domy se nacházejí v krásné lokalitě na okraji Chanovic. Chcete bydlet...čti více »

Tepelná čerpadla

Vzhledem k neustálému růstu cen energií potřebných pro provoz rodinných domů, bychom Vám chtěli prezentovat následujcí aktualizované možnosti používání systémů tepelných čerpadel v rodinných domech HAAS FERTIGBAU.Tepelných...čti více »

15. mezinárodní stavební veletrh IBF Brno 2010

Ve dnech od 13. - 17. dubna 2010 probíhal již patnáctý mezinárodní stavební veletrh IBF 2010. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau chybět. Byly zde prezentovány novinky společnosti jak v rámci výstavby...čti více »

Pergoly

Zcela nová nabídka, která byla představena na brněnském IBF 2010.čti více »

Mimořádná nabídka POZOR KONČÍ JIŽ 30.04.2010 ZDARMA zvýšené vnější zateplení THERMO - PROTECT OPTIMUM ZDARMA zasklení oken tepelně izolačním trojsklem ZDARMA plovoucí laminátové podlahy Quick-Step ZDARMA grafický návrh...čti více »

Top Dům 2010

S potěšením bychom Vám chtěli sdělit, že rodinný dům HAAS FERTIGBAU s typovým označením BASIC LINE 116 získal nejvyšší ocenění odborné poroty vydavatelství časopisu DŮM A ZAHRADA a stal se v prestižní kategorii typových staveb...čti více »

Požární zkouška

Systém staveb HAAS FERTIGBAU je atestován a certifikován na základě průkazných zkoušek. Jako rozšíření portfolia stávajících atestů staveb HAAS FERTIGBAU proběhla ve státní zkušebně PAVUS zkouška požární odolnosti stropní...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2010

Ve dnech od 25. - 28. února  2010 probíhal již pátý ročník prestižního mezinárodního stavebního veletrhu DŘEVOSTAVBY 2010. Ani zde nemohla prezentace stavební společnosti Haas Fertigbau chybět. Byly zde prezentovány novinky...čti více »

BONUS 30.000 Kč

V rámci prestižního veletrhu DŘEVOSTAVBY 2010 pro Vás společnost Haas Fertigbau s jejím dodavatelem kuchyňských linek připravili BONUSOUVÝ POUKAZ NA KUCHYŇSKOU LINKU v hodnotě 30.000 Kč. Tato akce je platná pouze pro návštěvníky...čti více »

Veletrh Dřevostavby 2010

Blíží se 5. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, střešních konstrukcí a dřevovýroby, na který se pečlivě připravuje i společnost Haas Fertigbau. Navštivte jejich stánek 3B 15 a dozvíte se novinky z jejich oboru. Veletrh se...čti více »

Blíže k Vám ...

Společnost Haas Fertigbau právě otevřela další novou obchodní kancelář - tentokrát v metropoli Moravskoslezského kraje, v Ostravě. Přijďte se osobně nezávazně informovat o možnostech výstavby rodinných domů Haas Fertigbau.....čti více »

Podpora studentů

Společnost Haas Fertigbau věnuje významný podíl své činnosti podporování vzdělání v oboru, ve kterém má tradici a dlouholeté zkušenosti – školám i jejím studentům je ideově i konzultačně nápomocna při zpracovávání zajímavých...čti více »

Putování po vzorových domech Mladá Boleslav

Je to již pět let co společnost Haas Fertigbau otevřela vzorový dům v Mladé Boleslavi. Rodinný dům Basic Line Venezia patří mezi stavby, které nás osloví. Jeho architektonické řešení a dřevo využité nejen jako hlavní stavební...čti více »

Mateřská školka

Úspěšně realizace společnosti Haas Fertigbau - Mateřské školky v obci Bradlec. Tato nová mateřská škola má kapacitu pro 40 dětí a je postavena v lokalitě plánovaného  nového centra obce na pozemku o výměře cca 1000 m2....čti více »

Rozhledna na Sedle

Nestandardní výstavba rozhledny na známém pošumavském kopci Sedle od společnosti Haas Fertigbau. Na tuto výstavbu byly kladeny vskutku těžké nároky, které vyplývají z historie místa. Půdorys je inspirován keltským vzorem a je ve...čti více »

V dobré kuchyni vždy jen to dobré

Vaření může být tak snadné a rychlé - jestliže máte dostatek místa a kuchyni s nejmodernější vybavením. Nemusíte nic pracně zařizovat ani domlouvat, nikam volat ani psát - společnost Haas Fertigbau Vám bezplatně dodá projekt...čti více »

Prestižní certifikát

V tuzemsku i v zahraniční certifikovaná stavební společnost HAAS FERTIGBAU jako jedna z prvních firem v České republice splnila náročné kvalitativní podmínky kladené na výrobu a výstavbu montovaných rodinných domů a získala nový...čti více »

Putování po vzorových domech

Tento rodinný dům s názvem Top Line 140 patří bezesporu mezi špičky v kategorii rodinných domů typu bungalov. Velké, prosklené, vzdušné místnosti, dostatek pokojů a krásná terasa jsou jistě prvky, které osloví mnohé z Vás....čti více »

Nové ukázkové domy

Vždy o krok dál... Dovolujeme si Vás pozvat na evropskou premiéru nového vzorového domu TOP LINE 140. Jeho unikátní architektonické i technologické řešení Vás jistě přesvědčí. Slavnostní otevření vzorového domu proběhlo 21....čti více »

Zelená úsporám

Certifikace Haas Fertigbau ... Společnost Haas Fertigbau spol. s r. o. je certifikovanou společností pro dotační systém ,,Zelená úsporám." Nechte si přispět na stavbu nového rodinného domu ! Ministerstvo životního...čti více »

Vánoční provoz vzorových domů

Vážení návštěvníci vzorových domů HAAS FERTIGBAU, chtěli bychom Vám oznámit, že vzorové domy budou v rámci Vánočních svátků, t.j. počínaje dnem 24.12.2008 až konče dnem 4.1.2009, uzavřeny, s výjimkou vzorových domů brněnského...čti více »

Bytové domy HAAS FERTIGBAU

Společnost HAAS FERTIGBAU rozšiřuje svoji základní nabídku o výstavbu 3-podlažních bytových domů. Bližší informace o tomto novém směru ve výstavbě budou již brzy k dispozici.Bydlení v novém !!! Více v sekci Bytové domyčti více »

Ptýrov u Mladé Boleslavi

V rámci našeho významného projektu výstavby 15 rodinných domů v Ptýrově u Mladé Boleslavi proběhla ze strany našeho partnera - společnosti PCT, s.r.o., realizace zainvestování celé lokality a byly dokončeny základové konstrukce...čti více »

FOR ARCH 2008

Společnost HAAS Fertigbau vás zve ve dnech 23. – 27. září 2007 do Prahy naMezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2008. Navštivte nás v pavilonu 3C, stánek 14 na výstavišti v Letňanech.čti více »

IBF 2008

U příležitosti konání Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2008 v Brně představila společnost HAAS FERTIGBAU nejen nové produkty, mimořádnou nabídku, ale také vzorový dům v areálu EDEN 3000 v "novém kabátě".Přijďte si...čti více »

Nové obchodní místo v Nitře, Slovensko

Otevřeli jsme pro Vás nové obchodní místo společnosti HAAS FERTIGBAU v Nitře na Slovensku, na adrese:HAAS FERTIGBAUPiaristická 2, 949 01 NitraSlovenská republikatel./fax :  00421 377 787 258mob. :    ...čti více »

Autogramiáda Jana Železného

V rámci veletrhu Dřevostavby 2008 pořádaném v pražském veletržním areálu v Letňanech proběhla v pátek 29. února v expozici HAAS FERTIGBAU autogramiáda našeho klienta - mnohonásobného olympijského vítěze pana Jana Železného. Pan...čti více »

Veletrh DŘEVOSTAVBY

Společnost HAAS Fertigbau Vás zve ve dnech 28.2. - 2.3. 2008 do Prahy na Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, stavebních prvků a materiálů DŘEVOSTAVBY 2008. Těšíme se na Vaši návštěvu našeho stánku 3B 13 na...čti více »

Naši zákazníci

Jan Železný – nový klient HAAS Fertigbau. Obr. 1 – Jan ŽeleznýObr. 2 – Jan Železný a Xaver Haas, majitel firemní skupiny HAAS Group Vážíme si této důvěry.čti více »

Nové obchodní místo v Hradci Králové

Otevřeli jsme pro vás nové obchodní místo společnosti HAAS Fertigbau v Hradci Králové na adrese:Kongresové centrum AldisEliščino nábřeží 375500 02 Hradec Králové Obchodní místo bude otevřeno vždy od pondělí do pátku od...čti více »

Apartmánové byty DÝŠINA

HAAS Fertigbau má za sebou další úspěšně realizovaný projekt. V rámci výstavby nové části golfového resortu v Plzni-Dýšině, oblíbeného relaxačního centra aktivního odpočinku, byla realizována výstavba 10 apartmánových domů a...čti více »

Novinka - BYDLENÍ BEZ BARIÉR

Klasický koncept bezbarierového bydlení na jednom podlaží. Velkorysé dispoziční rozdělení splňuje nejen nároky na vysoký komfort bydlení, ale odpovídá i základním požadavkům bezbarierového bydlení. čti více »

FOR ARCH 2007

Společnost HAAS Fertigbau vás zve ve dnech 18. - 22. září 2007 do Prahy naMezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2007. Navštivte náš stánek 3C 14 na výstavišti v Letňanech.čti více »

ZEMĚ ŽIVITELKA 23.8.-28.8.2007

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA, konané ve dnech 23.8.-28.8.2007 v areálu výstaviště v Českých Budějovivicích - hala B1.čti více »

THERMO-PROTECT

Ještě výraznější úsporu energie na vytápění vašeho rodinného domu vám přináší nový Thermo-protect systém.čti více »

Titul TOP DŮM 2007

Za projekt a realizaci domu Star Line B. Vydavatelství PINELAND a redakce časopisu Dům a zahrada udělila titul TOP DŮM 2007 naší společnosti za realizaci rodinného domu Star Line B.čti více »

FOR ARCH Plzeň 2007

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na 12. ročníku výstavy stavebnictví, bydlení a úspor energií FOR ARCH Plzeň 2007, konaném ve dnech 29.3.-31.3.2007 v nově zrekonstruované hale TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská 75, Plzeň.čti více »

ibf BRNO 2007

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na mezinárodním stavebním veletrhu IBF BRNO, který se koná ve dnech 17.-21. dubna 2007 v areálu Výstaviště Brno, pavilon V číslo stánku 28. Naše pozvánka platí zároveň do našeho vzorového domu...čti více »

MOBITEX

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu bydlení MOBITEX, který se koná 14.-18. března v areálu Výstaviště Brno, pavilon V číslo stánku 087 a zároveň do našeho vzorového domu v Národním stavebním centru EDEN...čti více »

Veletrh DŘEVOSTAVBY

POZOR ZMĚNA V KONÁNÍ VELETRHU: Zveme Vás k návštěvě naší expozice č. 4A31 na 2. mezinárodním veletrhu zpracování dřeva, dřevěných staveb a konstrukcí DŘEVOSTAVBY PRAHA, konaném ve dnech 1.- 3.3.2007,  v areálu...čti více »

Výstava STŘECHY

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na výstavě STŘECHY PRAHA, konaném ve dnech 25. - 27.01.2007, v areálu výstaviště Praha HOLEŠOVICE.čti více »

FOR ARCH 2006

Společnost HAAS FERTIGBAU úspěšně prezentovala své produkty na MEZINÁRODNÍM STAVEBNÍM VELETRHU FOR ARCH 2006 konaném v Praze ve dnech 19.09. - 23.09. 2006. Vedle nových návrhů rodinných domů HAAS zde bylo poprvé představeno...čti více »

Hotelový komplex Pragelato

Olympijská vesnice Pragelato

HAAS FERTIGBAU, jakožto součást firemní skupiny HAAS, získala ve druhé polovině roku 2004 jménem své materské německé společnosti exkluzivní zakázku na výstavbu čtyřhvězdičkového hotelového komplexu. Prvním nájemcem těchto...čti více »