CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

PRÁVĚ STAVÍME

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o stavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY LOKALITA TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
26.6.2018 Líšnice - Praha západ Základní a mateřská škola František Chalupný +420731542334 František.Chalupny@Haas-Fertigbau.cz
6.8.2018 Velká Víska - Hořovice Individuální bungalov s garáží Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
7.8.2018 Prace - Brno Harmony 4 Garden Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
13.8.2018 Říčany - Praha východ Skywood 2 Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
14.8.2018 Sobín - Praha Individuální bungalov s přístavbami Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
20.8.2018 Brno Bungalov Line 83 Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
21.8.2018 Vejprnice - Plzeň Spring Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
27.8.2018 Vrchlabí Inspirace I (variantní řešení) Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
28.8.2018 Suchohrdly u Mir. - Znojmo Instinkt 2 Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
3.9.2018 Jevíčko - Svitavy Instinkt (změna střechy) Toman Eduard +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
4.9.2018 Boseň - Mladá Boleslav Skywood 2 Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
11.9.2018 Turnov  Individuální projekt Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
17.9.2018 Petráveč - Žďár nad Sázavou Skywood Toman Eduard +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
18.9.2018 Tetčice - Brno Rio Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
24.9.2018 Dubí - Teplice Rio Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
25.9.2018 Písková Lhota - Mladá Boleskav Rio Ishizaki Zuzana +420731000995 Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
2.10.2018 Hrušovany n. J. - Mikulov Luminoso Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
2.10.2018 Krakovany - Kolín Rio Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
8.10.2018 Nové Skorotice - Ústí nad Labem Rio s garážovým stáním Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
15.10.2018 Vrchlabí Spring Horák Čestmír +420603232693 Cestmir.Horak@Haas-Fertigbau.cz
17.10.2018 Tymákov - Plzeň Harmony 9 (rekreační objekt) Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
22.10.2018 Újezd u Val.Klob. - Zlín Skywood 2 s garážovým stáním Křenovská Yvona +420773093313 Yvona.Krenovska@Haas-Fertigbau.cz
23.10.2018 Studénka nad Odrou - Nový Jičín Bungalov Line 60 (provedení praktik) Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
29.10.2018 Doksy - Kladno Individuální projekt - Instinkt Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
30.10.2018 Liblice - Mělník Instinkt 2 Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
5.11.2018 Ohrobec - Jesenice - Praha  Rio 2 Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
6.11.2018 Kvíčovice - Domažlice Instinkt Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
12.11.2018 Stará Ves n.Ondř. - Ostrava Bungalov Line 104 Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
13.11.2018 Babylon - Domažlice Rio 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.11.2018 Malá Víska u Hoř. - Beroun Individuální projekt Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
26.11.2018 Stř. Hoštice - Horažďovice Instinkt 2 Ing. Arch. Svoboda Petr +420608700379 Petr.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
28.11.2018 Dobřejovice u P. - Praha Linea Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.