CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

NOVĚ ZAHÁJENÉ STAVBY

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o výstavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY LOKALITA TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
26.3.2018 Sása - Zvolen, SR bungalov - individuální projekt Kalužayová Alena +421908749958 Alena.Kaluzayova@Haas-Fertigbau.sk
28.3.2018 Zbůch - Plzeň Rio (upravené) Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
4.4.2018 Velké Popovice individuální bungalov XXL Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
10.4.2018 Vejprnice - Plzeň Bungalov Line 93 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
12.4.2018 Dubí - Teplice individuální bungalov Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
23.4.2018 Mělník Skywood 2 Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
25.4.2018 Zdemyslice-Blovice - Plzeň Jih Harmony 1 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
30.4.2018 Kunvald - Žamberk Instinkt 2 Toman Eduard +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
9.5.2018 Třemošná - Plzeň Instinkt 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
10.5.2018 Zubří n.Mor. - Nové Město na Moravě Instinkt s úpravou Toman Eduard +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
14.5.2018 Prace - Brno škola Chalupný František +420731542334 František.Chalupny@Haas-Fertigbau.cz
21.5.2018 Moravany - Brno Linea Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
22.5.2018 Hrabová - Ostrava Instinkt 2 Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
28.5.2018 Štěpánovice - Klatovy Spring Ing. Vysušil Petr  +420731542294 Petr.Vysušil@Haas-Fertigbau.cz
29.5.2018 Tachov Instinkt 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
4.6.2018 Líšeň - Brno Individuální bungalov Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
5.6.2018 Slatiňany - Chrudim Individuální bungalov Ishizaki Zuzana +420731000995 Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
12.6.2018 Zádub-Závišín - Mariánské Lázně Skywood Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
18.6.2016 Hradec Králové Idividuální projekt Ishizaki Zuzana  +420731000995 Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
20.6.2018 Vojkovice - Brno Rio Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
26.6.2018 Líšnice - Praha západ Základní a mateřská škola František Chalupný +420731542334 František.Chalupny@Haas-Fertigbau.cz
10.7.2018 Bolevec - Plzeň Skywood Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
11.7.2018 Jabloňany - Blansko Idividuální projekt Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
17.7.2018 Dlouhý Most - Liberec Instinkt s úpravou Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
18.7.2018 Újezd u Svatého Kříže - Rokycany Instinkt s garáží Makovec Pavel +420602206052 Pavel.Makovec@Haas-Fertigbau.cz

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.