Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

NOVĚ ZAHÁJENÉ STAVBY

Přijďte se podívat na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých dřevostaveb Haas Fertigbau. Uvažujete o výstavbě nového rodinného domu a neznáte ještě moderní certifikovaný systém montované dřevostavby Haas Fertigbau?

 

ZÁHÁJENÍ STAVBY LOKALITA TYP DOMU REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
8.1.2018 Horní Kosov        Jihlava SKYWOOD 2 Ing. Eduard Toman +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
16.1.2018 Trnová Plzeň IP Bungalow Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
23.1.2018 Dolní Počernice Praha Instinkt Josef Šedivý +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
30.1.2018 Roztoky - Praha Mateřská škola František Chalupný +420731542334 Frantisek.Chalupny@Haas-Fertigbau.cz
5.2.2018 Olomouc MADERA bungalov Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
21.2.2018 Hradiště Plzeň Patrový dům Jubilée Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
26.2.2018 Záblatí Bohumín SKYWOOD 2 Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz

KVALITNĚ A ÚSPORNĚ

Systém dřevostaveb Haas Fertigbau klade zásadní důraz na kvalitu, nízkou energetickou náročnost, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, šetrnost k životnímu prostředí. Vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřevostaveb vytváří energeticky velmi úsporný systém, který v době neustálého zvyšovaní cen energií nabývá na významu. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány, stavební prvky a konstrukce jsou certifikovány. Dřevostavby Haas Fertigbau se mohou pyšnit také několikerými uznávanými oceněními a tituly jako např. DŮM ROKU ČR.