CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Přihlaste se o májovou slevu

23. 4. 2018

Hypotéky i ceny nemovitostí stále rostou! My ale nabízíme slevu při uzavření smlouvy na novou dřevostavbu Haas Fertigbau.

Využijte speciální nabídky, kterou poskytujeme jen do konce května! Sleva 50.000 Kč vč. DPH platí od 23.4. do 31.5. 2018 a vztahuje se na všechny rodinné domy Haas Fertigbau dle platného ceníku. Sleva je časově podmíněna podpisem smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu Haas Fertigbau do 31. 5. 2018. Sleva je jednorázová a nelze ji kombinovat s jinými slevovými akcemi. Stačí se o ní přihlásit!

Vyberte si dřevostavbu z našeho katalogu rodinných domů. Můžete vybírat z nabídky typových bungalovů i patrových domů, každý můžeme přizpůsobit vašim individuálním požadavkům anebo postavíme dům podle vašeho architektonického návrhu.

Jestliže se rozhodnete postavit rodinný dům Haas Fertigbau, můžete se vždy spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, prvotřídní materiály, dlouhé záruky a špičkové služby.

V případě zájmu o bližší nás kontaktujte - neprodleně se vám ozve náš obchodní zástupce. Nebo navštivte naše vzorové domy

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25. 8. 2018

Den otevřených dveří 25. 8. 2018

S blížícím se koncem prázdnin rozjíždíme opět náš seriál Dnů otevřených dveří. Tentokrát vás zveme v sobotu 25. 8. do Slatiňan u Chrudimi.

Patrový dům – Harmony 2

Patrový dům – Harmony 2

Z konceptu typového domu Harmony 2 vychází patrový rodinný dům Haas Fertigbau postavený v Černém Dole. Právě se uchází o titul Dřevostavba roku 2018.

3D prohlídka bungalovu RIO

3D prohlídka bungalovu RIO

Nabízíme vám jedinečnou možnost navštívit typový bungalov Rio ve 3D virtuální prohlídce.