CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

S námi můžete bydlet rychle

29. 10. 2018

Letní olympiádu v Tokiu už můžete sledovat v novém domě.

Že je to ještě daleko? Z pohledu člověka, který má vlastní rodinný dům nebo žádný neplánuje, to tak možná vypadá. Ale...

...pokud uvažujete o výstavbě nového domu, tak v době, kdy tradiční technologie zoufale trápí nedostatek stavebního materiálu (zejména cihel), to už tak samozřejmé není. Díky kapacitám Haas Fertigbau vám však můžeme slíbit, že tu letní olympiádu si v novém domě z Chanovic určitě vychutnáte.

Velkým problémem pro zájemce o nové bydlení je totiž akutní nedostatek cihel, ostatně vše naznačuje titulek článku na portálu idnes.cz ze středy 3. října 2018: Cihly došly. Stavební boom nahrává dřevostavbám. Není to žádné překvapení, kdo se trochu zajímá o stavebnictví, tak mu napjaté kapacity dodavatelů stavebních materiálů nemohly uniknout. Brzdy v oblasti tradičních technologií samozřejmě nahrávají dřevostavbám, i když jejich podíl na trhu roste kontinuálně, bez ohledu na cykly u konkurenčních stavebních technologií.

Dobrá zpráva pro zájemce o nové bydlení je, že Haas Fertigbau má i přes extrémně vysoký zájem o své domy takovou výrobní a montážní kapacitu, že do léta 2020 se do své nové dřevostavby budete moci nastěhovat. I na tomto místě se sluší připomenout, že výstavba dřevostavby rodinného domu od Haas Fertigbau je proces, jehož největší předností je kromě kvality i rychlost. Haas Fertigbau má ve smlouvě o dílo garantovaných 80 pracovních dnů (tj. cca 4 měsíce) – od začátku montáže stavby po předání domu na klíč – a v dohodnutém termínu předává hotový dům majitelům ve stavu, který dodavatel zděného domu není schopen (a v současné situaci dvojnásob!) garantovat – čistý, komplet dokončený a připravený na stěhování. Počasí v zásadě nehraje roli, dům se montuje za každého počasí.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.11.2018

Den otevřených dveří 17.11.2018

V sobotu 17. 11. pořádáme poslední Den otevřených dveří v tomto roce! A protože je poslední, rozhodli jsme se otevřít hned dva domy a to ty naše nejprodávanější – bungalov Instinkt a patrový dům Skywood.

Den otevřených dveří 10.11.2018

Den otevřených dveří 10.11.2018

V Suchohrdlech u Miroslavi pro vás chystáme další z našich Dnů otevřených dveří! Přijďte se v sobotu 10.11.2018 podívat na stavbu oblíbeného bungalovu Instinkt 2!

Den otevřených dveří 3.11.2018

Den otevřených dveří 3.11.2018

Na sobotu 3.11. jsme pro vás připravili Den otevřených dveří ve Vejprnicích u Plzně. Přijďte si prohlédnout patrový rodinný dům Spring!