CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Ocenění DŘEVOSTAVBA ROKU 2017

7. 2. 2018

Z veletrhu Dřevostavby 2018 jsme si odnesli i cenná vítězství!
Náš bungalov Instinkt z Popůvek u Brna získal ocenění "Dřevostavba roku 2017 - Asociace dodavatelů montovaných domů".

Z rukou zástupců vydavatelství PRO VOBIS s.r.o. a časopisu Dřevo&stavby jsme v průběhu veletrhu Dřevostavby 2018 převzali diplom s oceněním „DŘEVOSTAVBA ROKU 2017 – cena Asociace dodavatelů montovaných domů“ za námi realizovaný rodinný dům Instinkt nedaleko Brna. Redakční návštěva tohoto povedeného bungalovu byla publikována v časopisu Dřevo&stavby 4/2017.

Pokud vás podoba a příběh majitelů zajímá a loňské číslo časopisu už neseženete, nevadí – o tomto domě se můžete dozvědět více v našich refencích nebo o něm píšeme i v novém katalogu Haas Fertigbau pro rok 2018. Uvedený titul Dřevostavba roku 2017 z rukou renomované redakce je o to cennější, že mezi soutěžními realizacemi členů ADMD získal dům Haas Fertigbau nejvíce hlasů od čtenářů. Děkujeme!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 12.5.2018

Den otevřených dveří 12.5.2018

V sobotu 12. května od 10 do 14 hod. vám nabízíme další možnost prohlédnout si rodinný dům těsně před dokončením. Upravenou podobu nejprodávanější patrové dřevostavby Skywood máte možnost vidět na Dni otevřených dveří v Bohumíně-Záblatí.

Jak rychle budete bydlet?

Jak rychle budete bydlet?

O tom jak rychle budete bydlet, dnes bohužel rozhodují především úřady. My uděláme vše pro to, abyste bydleli co nejrychleji...

Přihlaste se o májovou slevu

Přihlaste se o májovou slevu

Hypotéky i ceny nemovitostí stále rostou! My ale nabízíme slevu při uzavření smlouvy na novou dřevostavbu Haas Fertigbau.