CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Navštivte náš vzorový dům v Brně

17. 4. 2018

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno (25.4. do 28.4. 2018) i vzorový dům Haas Fertigbau.

Ve středu 25. dubna startují na brněnském výstavišti Stavební veletrhy Brno. „Srdcem“ veletrhů je pavilon P a jen pár kroků od něj je vstup do Národního stavebního centra EDEN 3000, kde můžete navštívit vzorový dům Haas Fertigbau. Každý den až do soboty 28. dubna, vždy od 10 do 18 hodin, se tady můžete seznámit s kvalitou námi realizovaných staveb ve skutečném měřítku.

K dispozici bude zdarma náš nový katalog dřevostaveb, ve kterém můžete vybírat z nabídky typových domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Navíc každý dům rádi přizpůsobíme vašim individuálním potřebám a přáním anebo postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu.

Vstup z veletrhu do centra vzorových domů a zpátky je zdarma, osobně potkáte s našim obchodním zástupcem Miroslavem Pauločákem, který ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy Společně s ním se těšíme na vaši návštěvu!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Tepelné čerpadlo ZDARMA

Tepelné čerpadlo ZDARMA

Do konce roku 2018 dostanete při podpisu smlouvy o dílo na výstavbu kteréhokoli typu rodinného domu Haas Fertigbau zdarma tepelné čerpadlo Vaillant aroSTORE VWL B 290/4.

Den dřevostaveb 2018

Den dřevostaveb 2018

V sobotu 6. října se těšíme na návštěvu všech, kteří uvažují o stavbě nového domu. V průběhu Dne otevřených dřevostaveb 2018, budou otevřeny všechny naše vzorové domy i jeden rozestavěný bungalov.

Den otevřených dveří 28.9.2018

Den otevřených dveří 28.9.2018

Využijte svátek svatého Václava k prohlídce naší dřevostavby v Dlouhém Mostě u Liberce.