CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Navštivte náš vzorový dům v Brně

17. 4. 2018

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno (25.4. do 28.4. 2018) i vzorový dům Haas Fertigbau.

Ve středu 25. dubna startují na brněnském výstavišti Stavební veletrhy Brno. „Srdcem“ veletrhů je pavilon P a jen pár kroků od něj je vstup do Národního stavebního centra EDEN 3000, kde můžete navštívit vzorový dům Haas Fertigbau. Každý den až do soboty 28. dubna, vždy od 10 do 18 hodin, se tady můžete seznámit s kvalitou námi realizovaných staveb ve skutečném měřítku.

K dispozici bude zdarma náš nový katalog dřevostaveb, ve kterém můžete vybírat z nabídky typových domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Navíc každý dům rádi přizpůsobíme vašim individuálním potřebám a přáním anebo postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu.

Vstup z veletrhu do centra vzorových domů a zpátky je zdarma, osobně potkáte s našim obchodním zástupcem Miroslavem Pauločákem, který ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy Společně s ním se těšíme na vaši návštěvu!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 12.5.2018

Den otevřených dveří 12.5.2018

V sobotu 12. května od 10 do 14 hod. vám nabízíme další možnost prohlédnout si rodinný dům těsně před dokončením. Upravenou podobu nejprodávanější patrové dřevostavby Skywood máte možnost vidět na Dni otevřených dveří v Bohumíně-Záblatí.

Jak rychle budete bydlet?

Jak rychle budete bydlet?

O tom jak rychle budete bydlet, dnes bohužel rozhodují především úřady. My uděláme vše pro to, abyste bydleli co nejrychleji...

Přihlaste se o májovou slevu

Přihlaste se o májovou slevu

Hypotéky i ceny nemovitostí stále rostou! My ale nabízíme slevu při uzavření smlouvy na novou dřevostavbu Haas Fertigbau.