CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Navštivte náš vzorový dům v Brně

17. 4. 2018

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno (25.4. do 28.4. 2018) i vzorový dům Haas Fertigbau.

Ve středu 25. dubna startují na brněnském výstavišti Stavební veletrhy Brno. „Srdcem“ veletrhů je pavilon P a jen pár kroků od něj je vstup do Národního stavebního centra EDEN 3000, kde můžete navštívit vzorový dům Haas Fertigbau. Každý den až do soboty 28. dubna, vždy od 10 do 18 hodin, se tady můžete seznámit s kvalitou námi realizovaných staveb ve skutečném měřítku.

K dispozici bude zdarma náš nový katalog dřevostaveb, ve kterém můžete vybírat z nabídky typových domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Navíc každý dům rádi přizpůsobíme vašim individuálním potřebám a přáním anebo postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu.

Vstup z veletrhu do centra vzorových domů a zpátky je zdarma, osobně potkáte s našim obchodním zástupcem Miroslavem Pauločákem, který ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy Společně s ním se těšíme na vaši návštěvu!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25. 8. 2018

Den otevřených dveří 25. 8. 2018

S blížícím se koncem prázdnin rozjíždíme opět náš seriál Dnů otevřených dveří. Tentokrát vás zveme v sobotu 25. 8. do Slatiňan u Chrudimi.

Patrový dům – Harmony 2

Patrový dům – Harmony 2

Z konceptu typového domu Harmony 2 vychází patrový rodinný dům Haas Fertigbau postavený v Černém Dole. Právě se uchází o titul Dřevostavba roku 2018.

3D prohlídka bungalovu RIO

3D prohlídka bungalovu RIO

Nabízíme vám jedinečnou možnost navštívit typový bungalov Rio ve 3D virtuální prohlídce.