CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 1.2. - 4.2.2018

28. 1. 2018

Plánujete návštěvu veletrhu Dřevostavby 2018? Pak máte jedinečnou příležitost váš výlet spojit i s návštěvou našich vzorových domů! V Praze 10 najdete patrový dům a v Dolanech u Kladna se můžete podívat na bungalov.

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme. V tom se Seneca nemýlil. A proto využijte návštěvu veletrhu Dřevostavby 2018 a před nebo po cestě z veletrhu se zastavte v našich vzorových domech v Praze a okolí. V Praze 10 na ulici Černokostelecká 616/143 najdete patrový vzorový dům Haas Fertigbau Top Line, u Kladna v Dolanech 83 se můžete podívat na přízemní dřevostavbu Bungalov Line. Oba domy si můžete prohlédnout "na živo", v průběhu veletrhu (tedy i v sobotu 3.2. a neděli 4.2.) budou otevřené od 10 do 17 hodin, v neděli pak do 16. hodiny. Naši odborníci vás rádi domy provedou a seznámí se všemi detaily. Spolu s poznatky z naší veletržní expozice tak budete mít maximum informací pro výběr vašeho nového bydlení. 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 12.5.2018

Den otevřených dveří 12.5.2018

V sobotu 12. května od 10 do 14 hod. vám nabízíme další možnost prohlédnout si rodinný dům těsně před dokončením. Upravenou podobu nejprodávanější patrové dřevostavby Skywood máte možnost vidět na Dni otevřených dveří v Bohumíně-Záblatí.

Jak rychle budete bydlet?

Jak rychle budete bydlet?

O tom jak rychle budete bydlet, dnes bohužel rozhodují především úřady. My uděláme vše pro to, abyste bydleli co nejrychleji...

Přihlaste se o májovou slevu

Přihlaste se o májovou slevu

Hypotéky i ceny nemovitostí stále rostou! My ale nabízíme slevu při uzavření smlouvy na novou dřevostavbu Haas Fertigbau.