CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 9.6. 2018

29. 5. 2018

Jednopodlažní rodinný dům s garáží, realizovaný podle individuálního projektu, bude otevřen všem zájemcům o dřevostavby Haas Fertigbau, v sobotu 9. června v Brtnici u Velkých Popovic.

Předání domu investorovi je naplánováno na čtvrtek 14. června a vzhledem k tomu, že smlouva o dílo byla podepsána 26. září 2017, uplyne od jejího podpisu symbolických devět měsíců… Samotná stavba byla samozřejmě výrazně kratší – trvala pouhopouhých 50 pracovních dnů. Dům je vybaven tepelným čerpadlem, zdrojem tepla bude teplovodní podlahové topení. Připraven je také na instalaci fotovoltaických panelů. Světlo do interiéru přivádí kromě oken i světlovod. Dům bude až na podlahové krytiny a dveře komplet dokončen, v Den otevřených dveří už budou hotové i malby či koupelny včetně zařizovacích předmětů.

Společnost Velux navíc připravila pro zájemce 3D vizualizaci našeho nového bungalovu Instinkt Open, kterou si budete moci na Dnu otevřených dveří prohlédnout ve speciálních 3D brýlích. Výbornou zprávou také je, že v den konání naší akce bude ve Velkých Popovicích slavit místní pivovar tradiční (již 26. ročník) Den Kozla, takže před nebo po návštěvě našeho domu se můžete těšit na skvělé pivo, speciální prohlídky, poctivá řemesla, skvělou kuchyni a také na spoustu dobré muziky. Více informací najdete na https://www.kozel.cz/news/oslavte-s-nami-26rocnik-dne-kozla.

My se na vás těšíme od 10 do 14 hod.!

 

GPS: 49.9163772N, 14.6380506E
Adresa: Brtnice (vedle č.p. 89), Velké Popovice

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie. 

Den otevřených dveří 17.11.2018

Den otevřených dveří 17.11.2018

V sobotu 17. 11. pořádáme poslední Den otevřených dveří v tomto roce! A protože je poslední, rozhodli jsme se otevřít hned dva domy a to ty naše nejprodávanější – bungalov Instinkt a patrový dům Skywood.