Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 3.3.2018

16. 2. 2018

Zveme vás v sobotu 3. 3. 2018 na den otevřených dveří do individuálně upraveného bungalovu Instinkt v Plzni-Trnové. Všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě budeme očekávat mezi 10. a 14. hodinou.

Stavba začala 19. 1. 2018, a vzhledem k tomu, že domy montujeme za každého počasí (jediným limitem je teplota nad +5 °C při nanášení finální fasádní stěrky), bude dům připravený k předání 29. 3. 2018. Každému našemu zákazníkovi smluvně garantujeme, že dokončenou stavbu předáme do 80 pracovních dnů od zahájení. Přesto většinu staveb dokončíme dříve. Na stavbu a dokončení tohoto bungalovu nám bude stačit 54 dnů! Přijďte se přesvědčit, a to necelý měsíc před předáním, jak rychle a přitom kvalitně domy stavíme!

Exteriér, včetně fasády, bude dokončen kompletně. Uvnitř budou hotové veškeré rozvody, betonové podlahy i sádrokartonové obložení stěn. K dokončení budou zbývat výmalby, odklady, dlažby a podlahové krytiny.

Můžete se těšit na náš nejprodávanější bungalov Instinkt, který jsme individuálně upravili podle přání zákazníků. Velkorysá užitná plocha – téměř 138 m2 – nabízí zvětšený obývací pokoj, navíc sklad a kryté parkovací stání. Pro vytápění domu zvolili majitelé tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým topením. Přitopit si mohou i krbem vestavěným přímo do komínového tělesa.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 17.3.2018

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 17.3.2018

Na sobotu 17. 3. jsme pro vás připravili další z našich oblíbených Dnů otevřených dveří. Tentokrát máte šanci, v obvyklém čase mezi 10 a 14 hod., vidět těsně před dokončením patrový dům Skywood 2 v Jihlavě.

DŮM ROKU 2018

DŮM ROKU 2018

Velice náš těší 2. místo v anketě DŮM ROKU 2018 časopisu Můj dům, v kategorii Katalogové domy – montované konstrukce, kde vyhrál cenu čtenářů náš projekt LUMINOSO!

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ NOVÝ KATALOG

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ NOVÝ KATALOG

Vydali jsme nový katalog ve kterém najdete nejen naše nejprodávanější domy, ale také mnoho zajímavého čtení!