CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 3.3.2018

16. 2. 2018

Zveme vás v sobotu 3. 3. 2018 na den otevřených dveří do individuálně upraveného bungalovu Instinkt v Plzni-Trnové. Všechny zájemce o bydlení v dřevostavbě budeme očekávat mezi 10. a 14. hodinou.

Stavba začala 19. 1. 2018, a vzhledem k tomu, že domy montujeme za každého počasí (jediným limitem je teplota nad +5 °C při nanášení finální fasádní stěrky), bude dům připravený k předání 29. 3. 2018. Každému našemu zákazníkovi smluvně garantujeme, že dokončenou stavbu předáme do 80 pracovních dnů od zahájení. Přesto většinu staveb dokončíme dříve. Na stavbu a dokončení tohoto bungalovu nám bude stačit 54 dnů! Přijďte se přesvědčit, a to necelý měsíc před předáním, jak rychle a přitom kvalitně domy stavíme!

Exteriér, včetně fasády, bude dokončen kompletně. Uvnitř budou hotové veškeré rozvody, betonové podlahy i sádrokartonové obložení stěn. K dokončení budou zbývat výmalby, odklady, dlažby a podlahové krytiny.

Můžete se těšit na náš nejprodávanější bungalov Instinkt, který jsme individuálně upravili podle přání zákazníků. Velkorysá užitná plocha – téměř 138 m2 – nabízí zvětšený obývací pokoj, navíc sklad a kryté parkovací stání. Pro vytápění domu zvolili majitelé tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým topením. Přitopit si mohou i krbem vestavěným přímo do komínového tělesa.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie. 

Den otevřených dveří 17.11.2018

Den otevřených dveří 17.11.2018

V sobotu 17. 11. pořádáme poslední Den otevřených dveří v tomto roce! A protože je poslední, rozhodli jsme se otevřít hned dva domy a to ty naše nejprodávanější – bungalov Instinkt a patrový dům Skywood.