CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 21.4.2018

11. 4. 2018

Zajímají vás dřevostavby a přízemní bungalovy se vám pro bydlení vašich blízkých zdají příliš náročné na plochu pozemku? Pak právě pro vás je sobota 21. dubna 2018 ideálním termínem.

Den otevřených dveří Haas Fertigbau v dokončovaném patrovém domě Jubilée bude dokonalou příležitostí vidět výhody tohoto bestselleru mezi patrovými dřevostavbami.

Rodinný dům Jubilée v provedení 5+kk je ostatně vlajkovou lodí koncernu Haas Fertigbau. Mezi našimi klienty je oblíbený, odborníci jej respektují a posbíral už řadu tuzemských i zahraničních ocenění.

Zajímavé je také datum 21. dubna: ten den se narodila britská královna Alžběta II, podle legendy bylo dokonce v tento den před 2771 lety založeno bratry Romulem a Remem věčné město Řím. Ale v sobotu 21. dubna 2018 bude zájemce o dřevostavby lákat hlavně rodinný dům Jubilée, který dokončujeme v Plzni a kde vás čekáme mezi 10. a 14. hodinou.

Ani v tomto případě nejde o čistě typový dům, majitelé si nechali udělat několik individuálních úprav. Z těch hlavních můžeme uvést například garáž, předokenní rolety na dálkové ovládání, podlahové vytápění, klimatizaci v jídelně a ložnici, okna budou ze dřeva a hliníku. Dům je těsně před dokončením – předání je naplánováno na 10. května – takže ještě budou chybět některé předměty (například zakázkové schodiště či zařizovací předměty v koupelnách), ale jinak je dům téměř hotový. V den konání akce budou k vidění už i obklady v koupelnách a WC nebo nátěry stěn.

Smlouva o dílo byla podepsána 28. března 2017, 21. února letošního roku jsme zahájili stavbu a za 58 dnů dům předáme na klíč majitelům. Přijďte se podívat, co všechno patrový montovaný dům Jubilée může nabídnout i vám!

Adresa: ulice Nad Údolím, Plzeň – Hradiště
GPS: 49.7140642N, 13.4088708E

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Navštivte náš vzorový dům v Brně

Navštivte náš vzorový dům v Brně

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno (25.4. do 28.4. 2018)
i vzorový dům Haas Fertigbau.

Cesta ke klíčům od vlastního domu

Cesta ke klíčům od vlastního domu

Co člověka, který se rozhodne stavět, na cestě ke klíčům od vlastního domu Haas Fertigbau čeká?

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  7. 4. 2018

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 7. 4. 2018

Bungalov Madera se představí na dalším Dnu otevřených dveří v sobotu 7. 4. v Olomouci-Droždíně.