CZ | SK

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 12.5.2018

4. 5. 2018

V sobotu 12. května od 10 do 14 hod. vám nabízíme další možnost prohlédnout si rodinný dům těsně před dokončením. Upravenou podobu nejprodávanější patrové dřevostavby Skywood máte možnost vidět na Dni otevřených dveří v Bohumíně-Záblatí.

Záblatí je se svými 2 200 obyvateli charakterem velká vesnice, ale současně je to třetí největší městská část Bohumína. A právě tady dokončujeme stavbu nového rodinného domu, který je variantním řešením našeho bestselleru - patrové dřevostavby Skywood 2.

Datum předání majitelům je přitom naplánován na 17. května, takže dům bude v podstatě hotový. I v tomto případě doznal typový montovaný dům řadu změn – v interiéru je zakázkové schodiště SWN Moravia, zvýšené jsou stěny v přízemí. Vzduchotechnika ZEHNDER se stará o kvalitu a čistotu ovzduší, změny jsou i v dispozičním řešení. Pracovna v přízemí domu byla zrušena a o to víc narostl obytný prostor. Do stěny mezi vstupní halou a obývacím pokojem s kuchyní jsou instalovány posuvné dveře, přibylo i komínové těleso pro krbovou vložku. Koupelna v přízemí nové dřevostavby je vybavena navíc sprchou, na přání majitelů jsme zvětšili také koupelnu v patře směrem do ložnice (o cca 20 cm). Upravili jsme také uspořádání a zařizovací předměty v této koupelně.

Stavbu jsme zahájili 28. února a po cca 2,5 měsíci se majitelé mohou stěhovat! Nový rodinný dům jsme tak postavili za 58 pracovních dnů a to při dodržení všech standardů kvality Haas Fertigbau. Ostatně, přijeďte se podívat v sobotu 12. května do Záblatí u Bohumína – těšíme se na vás!

Adresa: Anenská (naproti číslu 260), Záblatí u Bohumína
GPS: 49.8893186N, 18.3766875E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25. 8. 2018

Den otevřených dveří 25. 8. 2018

S blížícím se koncem prázdnin rozjíždíme opět náš seriál Dnů otevřených dveří. Tentokrát vás zveme v sobotu 25. 8. do Slatiňan u Chrudimi.

Patrový dům – Harmony 2

Patrový dům – Harmony 2

Z konceptu typového domu Harmony 2 vychází patrový rodinný dům Haas Fertigbau postavený v Černém Dole. Právě se uchází o titul Dřevostavba roku 2018.

3D prohlídka bungalovu RIO

3D prohlídka bungalovu RIO

Nabízíme vám jedinečnou možnost navštívit typový bungalov Rio ve 3D virtuální prohlídce.