CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den dřevostaveb 2018

25. 9. 2018

V sobotu 6. října se těšíme na návštěvu všech, kteří uvažují o stavbě nového domu. V průběhu Dne otevřených dřevostaveb 2018, budou otevřeny všechny naše vzorové domy i jeden rozestavěný bungalov.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), jejíž členem je i naše společnost, bude v sobotu 6. října 2018 pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již pátý ročník akce „Den otevřených dřevostaveb 2018“.

V sobotu 6. 10. 2018 budou od 10:00 do 17:00 hodin na území celé České republiky otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné domy většiny členských firem ADMD. Cílem projektu je podle slov ing. Vratislava Blahy, předsedy ADMD, propagace kvalitních dřevostaveb v řadách široké veřejnosti. Mottem letošní akce je „Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka“. Haas Fertigbau bude v rámci této akce otevírat dveře všech svých vzorových domů (tedy v Praze, v Dolanech a v Brně), zpřístupněný bude i rozestavený Bungalov Line 103 v Holešově.

Vzorový dům v Praze

Mezi vzorové domy Haas Fertigbau patří i patrový rodinný dům Top Line 100 B v Praze. Velkou rodinu potěší dispozice 6+1 a úctyhodná užitná plocha, která dosahuje téměř 200 m2. Nepřehlédnutelným prvkem tohoto domu je multifunkční galerie, která zajímavě propojuje podkroví s přízemím. Chcete-li poznat atmosféru velké a komfortní dřevostavby, navštivte právě tento pražský vzorový dům.
Adresa: Černokostelecká 616/143, Praha 10

Vzorový dům v Dolanech u Kladna

Pokud vás zajímají spíš bungalovy a máte to blíž do Prahy než do Brna nebo Holešova, navštivte Bungalov Line 114 v Dolanech, který je také jedním ze vzorových domů Haas Fertigbau. Ve standardním typovém provedení nabízí tento rodinný dům dispozici 4+kk s garáží a terasou, v interiéru oceníte velmi prostorný obývací pokoj, další tři ložnice a spoustu místa na uložení potřebného vybavení. Zastavěná plocha bungalovu je 137 m2, užitná plocha 114 m2
Adresa: Dolany 83, Unhošť

Vzorový dům v Brně

Moravští zájemci o bungalovy Haas Fertigbau si v sobotu 6. října mohou vybrat dvě dřevostavby k seznámení. Tím prvním je vzorový dům - Bungalov Line 97 - v Centru vzorových domů na ulici Bauerova v Brně. Prostorově velký a dispozičně zajímavě řešený rodinný dům tvaru „L“ se zastavěnou plochou 116 m2 a užitnou plochou 97 m2 nabízí rodině atraktivní a žádanou dispozici 4+kk. Dům osloví zákazníky, kteří kladou důraz na pohodlné bydlení s velkorysou společenskou i intimní zónou.
Adresa: Eden 3000, Areál BVV, Brána č. 9a, Výstaviště 1, 647 00 Brno

Rozestavěný bungalov v Holešově

Druhou možností je rozestavěný Bungalov Line 103 v Holešově-Žopy, který představí variantní řešení tohoto typového domu Haas Fertigbau. Zastavěná plocha je 130 m2, užitná plocha 103 m2. Třípokojový rodinný dům s kuchyní není díky velkorysé ploše svázán kompromisy. Dispoziční řešení spolu s velkými, prosklenými, vzdušnými místnostmi a prostornou terasou uspokojí potřeby i nejnáročnějších zákazníků.
Adresa: (vedle č.popisného 1716), Holešov - Žopy
GPS: 49.3307717N, 17.5920569E

Všechny výše uvedené domy si můžete nejenom prohlédnout, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od našich odborníků všechny potřebné informace. Dozvíte se také aktuální ceny a slevové akce, možnosti financování, průběh stavebního řízení a časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů domácí technikou apod.  Naši obchodní zástupci se těší na vaši návštěvu!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie. 

Den otevřených dveří 17.11.2018

Den otevřených dveří 17.11.2018

V sobotu 17. 11. pořádáme poslední Den otevřených dveří v tomto roce! A protože je poslední, rozhodli jsme se otevřít hned dva domy a to ty naše nejprodávanější – bungalov Instinkt a patrový dům Skywood.